W centrum uwagi 1 zakres rozszerzony

Szczegóły
Tytuł W centrum uwagi 1 zakres rozszerzony
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

W centrum uwagi 1 zakres rozszerzony PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd W centrum uwagi 1 zakres rozszerzony pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. W centrum uwagi 1 zakres rozszerzony Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

W centrum uwagi 1 zakres rozszerzony Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Wiedza o społeczeństwie rozszerzenie klasy 1 zajęcia w terminie do 20.03.2020 Opracowanie Urszula Małek Strona 2 Cele ćwiczeń i pracy zdalnej Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy uczyć się zdalnie. Co to dla nas oznacza? • Otrzymasz materiały do przeczytania oraz linki do wykonania testów online. • Twoja praca będzie oceniana, zarówno pod względem merytorycznym jak i terminowego wykonania zadań. • Zawsze możesz skontaktować się za pomocą edziennika np. w sprawie ocen ze sprawdzianów, czy innych aktywności Strona 3 Zapisz temat lekcji w zeszycie „Polacy za granicą – praca zdalna” Czas pracy nad materiałem do 20.03.2020 Strona 4 Cele lekcji (zapisz w zeszycie) 1. Dowiesz się, gdzie są największe skupiska Polaków za granicą i dlaczego tam się znaleźli. 2. Będziesz umiał/umiała wskazać skupiska Polonii na świecie i analizować dane statystyczne. 3. Dowiesz się na czym polega instytucja „Karty Polaka”. Zakres tematyczny (zapisz w zeszycie) 1. Przyczyny powstania polskiej diaspory. 2. Liczebność Polaków za granicą i największe skupiska. 3. Karta Polaka. 4. Adaptacja repatriantów w Polsce. Strona 5 Zagadnienia dotyczące tematu znajdziesz w: 1) podręczniku „W centrum uwagi część 1” s. 192- 199; 2) źródła online GUS „Informacja o rozmiarach i kierunkach czasowej emigracji z Polski w latach 2004-2018 ” Strona 6 Po przeczytaniu materiałów zrób krótką notatkę w zeszycie, a w niej napisz informacje: 1) Jakie były przyczyny powstania polskiej diaspory? 2) Gdzie są największe skupiska Polaków i jaka jest ich liczebność? 3) Kim są repatrianci? 4) W jaki sposób repatrianci mogą wracać do Polski? 5) Co to jest „Karta Polaka”? 6) Jak zmienia się emigracja Polaków na pobyt czasowy w latach 2004 -2018? Podaj kierunki i liczebność. Strona 7 Twoje zadania • Przeczytać treść lekcji w podręczniku oraz materiału GUS „Informacja o rozmiarach i kierunkach czasowej emigracji z Polski w latach 2004-2018 ”. • Przygotować notatkę w zeszycie. • Wypełnić formularz online „Polacy za granicą - podsumowanie”. Strona 8 Teraz zadania Treści poleceń i linki do testów otrzymasz za pomocą edziennika. Znajdziesz je w wiadomościach oraz w zakładce zadnie domowe. Termin wykonania zadań do 20.03.2020. Sprawdź skrzynkę z wiadomościami. W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt. 20 marca 2020 r. zostanie zamieszczona kolejna część zadań Pozdrawiam Urszula Małek

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!