woil

Szczegóły
Tytuł woil
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

woil PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd woil pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. woil Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

woil Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1  tel. 600 690 829  www.connect-tour.com  [email protected] ___________________________________________________________________________ KOTLINA KŁODZKA 1 DZIEŃ 7:00 Zbiórka, wyjazd w kierunku Kotliny Kłodzkiej.  Kopalnia Złota w Złotym Stoku – zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej. Wizyta w sztolni Gertruda, gdzie uczestnicy wyjazdu zapoznają się z historią górnictwa i hutnictwa. W chodniku śmierci spotkają się z tajemniczym Gnomem. Nie zabraknie też przejażdżki podziemną kolejką. Widok jedynego w Polsce podziemnego wodospadu w sztolni Czarnej na pewno zapadnie w pamięci.  Wizyta w Muzeum Minerałów – muzeum posiada jedną z najlepszych na świecie kolekcji minerałów z miasteczka górniczego nad Morzem Jońskim oraz Kerczu na Krymie.  Twierdza Kłodzko – zwiedzanie podziemnych, wąskich i krętych labiryntów, lochów oraz korytarzy. Każdy poczuje się jak prawdziwy miner. Może nawet wystrzeli z armaty?  Spacer po Kłodzku, w programie m.in. pozostałości średniowiecznych murów miejskich, pochyły Rynek z barokową studnią, figurą wotywną, Ratusz, kamienice dzielnicy Staromiejskiej, most gotycki św. Jana – najstarszy most w Polsce, uważany za miniaturkę Mostu Karola w Pradze. Przyjazd do pensjonatu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Nocleg. 2 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie,  Spacer po Błędnych Skałach - to labirynt szczelin i zaułków, niekiedy niezwykle wąskich, oddzielających bloki skalne kilkunastometrowej wysokości. Wiele skał ma własne nazwy np.: "Skalne Siodło", "Kurza Stopka", "Labirynt", "Tunel", "Wielka Sala". W pobliżu Błędnych Skał znajduje się "Głaz Trzech Krzyży". Powstałe bloki skalne tworzą kilkusetmetrową trasę turystyczną o niepowtarzalnym uroku, którą zwiedzając często dosłownie przeciskamy się pomiędzy skałami wąskimi szczelinami. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki około godziny 18. Cena: 340 zł / 1 os. przy grupie min. 40 os. płacących Strona 2 520 zł / 1 os. przy grupie 17-18 osób płacących (transport busem) Cena zawiera:  przejazd autokarem klasy lux, opłaty drogowe, parkingowe,  opiekę pilota, przewodnika – podczas wyjścia w góry,  wyżywienie (1 śniadanie, 1 obiadokolacja),  1 nocleg w pensjonacie w pokojach 2-6 os. z pełnym węzłem sanitarnym,  bilety wstępu do odwiedzanych obiektów, usługi przewodników tj. Kopalnia Złota, Muzeum Minerałów, Twierdza Kłodzko,  ubezpieczenie NNW,  bezpłatny wyjazd dla opiekunów wycieczki. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!