masaż tantryczny

Szczegóły
Tytuł masaż tantryczny
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

masaż tantryczny PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd masaż tantryczny pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. masaż tantryczny Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

masaż tantryczny Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 CNF536 5665857200 ALAB laboratoria Sp. z o.o. 00-739 Warszawa, ul. Stępińska 22/30 Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Warszawa Stępińska tel. +48 22 349 60 12, fax +48 22 349 60 99 e-mail: [email protected], www.alablaboratoria.pl Sprawozdanie z badań laboratoryjnych Sadlik Dariusz Marek PESEL: 65021214414 Corten Medic, ul. Kijowska 2A, NFZ, Zleceniodawca: Data urodzenia: 12-02-1965 Warszawa Krakowskie Przedmieście Miejsce odesłania wyniku: Zleceniodawca Adres: 59 / 3 Lekarz zlecający: nie podano ------ Warszawa Data i godz. rejestracji zlecenia: 08-03-2021 23:42 Ident. pacjenta: 700305 Data wykonania badania: 09-03-2021 Płeć: mężczyzna Wiek: 56 lat Ident. dokumentu zlecenia: 700305 Nr/data w księdze prac. diagn.: 8050 / 08-03-2021 Nazwa badania Wykrywanie RNA koronawirusa SARS-COV-2 Wynik badania Data zakończenia Materiał: Wymaz, data i godz. pobrania: 08-03-2021 13:50, data i godz. przyjęcia: 09-03-2021 08:20 Wykrywanie materiału genetycznego Nie wykryto RNA wirusa SARS-CoV-2 a1 - 09-03-2021 17:23 koronawirusa SARS-CoV-2 Badanie wykonano testem TaqPath™ COVID 19 metodą real-time PCR. Test wykrywa geny ORF1ab, S oraz N wirusa SARS-CoV-2. Badanie wykonywane jest z wykorzystaniem kontroli negatywnej oraz pozytywnej. Test posiada certyfikat CE-IVD. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wyniki badania odnoszą się wyłącznie do badanej próbki. Wyniki badania należy skonsultować z lekarzem. Wykonali Zatwierdzili a - Śliwa Małgorzata 1 - Śliwa Małgorzata Niniejszy wydruk jest informacją o sprawozdaniu z badania laboratoryjnego.Sprawozdanie zostało sporządzone w postaci elektronicznej i podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym Autoryzował: diagnosta laboratoryjny Małgorzata Śliwa nr PWZDL 15068 Bez pisemnej zgody Laboratorium sprawozdanie z badań nie może być powielane inaczej jak tylko w całości. Wyniki badań odnoszą się wyłącznie do próbki, której rodzaj, data i godzina pobrania, data i godzina przyjęcia do badań są identyfikowane w niniejszym sprawozdaniu. Osoby posiadające konto pacjenta w ALAB laboratoria mogą skorzystać ze wsparcia specjalisty w zakresie konsultacji profilaktycznej i interpretacji wyniku w ramach usługi "Zapytaj laboratorium". Środowisko Centrum - © MARCEL S.A. Data i godzina wydania: 09-03-2021 17:29, strona 1/1

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!