the foxhole court

Szczegóły
Tytuł the foxhole court
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

the foxhole court PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd the foxhole court pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. the foxhole court Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

the foxhole court Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Chemia Organiczna Strona 2 ŚRODKI CZYSTOŚCI Strona 3 etanol Strona 4 wzory w. sumaryczny w.struktualny Strona 5 właściwości Właściwości fizyczne Właściwości chemiczne -bezbarwny -charakterystyczny zapach -gęstość mniejsza -odczyn obojętny od gęstości wody -ulega reakcjom spalania -dobrze miesza się z wodą - ścina białko Strona 6 Wpływ etanolu na organizm człowieka • Alkohol etylowy jest toksyną uszkadzającą wszystkie komórki organizmu. Jego spożywanie może być przyczyną powstawania wielu chorób, między innymi układu krążenia, układu nerwowego i wątroby. Etanol powoduje stan czynnościowego wyłączenia lub osłabienia komórki. Po ustąpieniu zatrucia komórka odzyskuje swoją poprzednią sprawność, jeżeli jednak zatrucie zdarza się często, wówczas funkcja komórki ulega trwałemu osłabieniu lub też nieodwracalnie zanika. Strona 7 dlaczego znalazł zastosowanie jako składnik tego produktu? • Jest bardzo dobrym środkiem rozpuszczający dla licznych substancji. W roztworze wodnym od 15% jest mocnym środkiem konserwującym i dezynfekującym. Strona 8 Citronelol Strona 9 wzory w.sumaryczny w.struktualny C10H20O Strona 10 właściwości fizyczne chemiczne -bezbarwna, przezroczysta ciecz -intensywny, przyjemny zapach -praktycznie nierozpuszczalny -trudno się krystalizuje Strona 11 Wpływ na organizm • Jest klasyfikowany jako drażniący, wpisany na oficjalną listę potencjalnych alergenów. Strona 12 dlaczego znalazł zastosowanie jako składnik tego produktu? • Składnik kompozycji zapachowych, imitujący zapach róży i geranium, maskuje niepożądane zapachy innych składników produktu. Strona 13 Kosmetyki Strona 14 ALKHOL BENZYLOWY Strona 15 wzory w.sumaryczny w.struktualny C6H5CH2OH Strona 16 właściwości fizyczne chemiczne -łagodny zapach -bezbarwna ciecz -słaba rozpuszczalność w wodzie -łatwo rozpuszcza się w etanolu Strona 17 Wpływ na organizm I środowisko • Jeśli alkohol benzylowy jest stosowany w odpowiednim stężeniu według zaleceń prawnych, nie można mówić o jego szkodliwym wpływie na skórę czy też organizm. W Unii Europejskiej jego maksymalne stężenie w gotowych kosmetykach wynosi 1%. Alkohol benzylowy znajduje się na liście potencjalnych alergenów. • Brak informacji o wpływie na środowisko. Strona 18 dlaczego znalazł zastosowanie jako składnik tego produktu? • Pełni rolę rozpuszczalnika. W związku z jego przyjemną, jaśminową wonią, jest stosowany jako składnik kompozycji zapachowych. Konserwant - przedłuża trwałość kosmetyku. Pełni także funkcję regulatora lepkości. Strona 19 Glycerin Strona 20 wzory w.sumaryczny w.struktualny C3H8O3

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!