kk

kk

Szczegóły
Tytuł kk
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

kk PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd kk pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. kk Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

kk Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Word – ćwiczenie1 1. Otwórz nowy dokument MS Word. Skopiuj i wklej przedstawiony poniżej tekst - każda linijka stanowi odrębny akapit (Enter po każdym zdaniu). To jest ćwiczenie utrwalające Twoje wiadomości. Jak sformatować czcionkę i akapit, jak używać malarza formatów? Jak ustawić wcięcia i odstępy? Jak wyrównać tekst (lewa, prawa, środek, wyjustowanie)? Jak zapisać nazwę kwasu i oznaczenie godziny? Jak użyć punktorów, edytować nagłówek i stopkę, wstawić obramowanie strony? 2. Wykonaj następujące czynności: a) Zamień czcionkę pierwszego akapitu na Tahoma. Wybierz styl Pogrubiony i rozmiar 12 pt b) Skopiuj styl z pierwszego akapitu do drugiego. c) Ustaw odstęp przed trzecim akapitem na 12 pt i po tym akapicie na 24 pt. Ustaw wcięcie w trzecim akapicie na 2,5 cm od lewej. Zmień kolor czcionki na biały, a wyróżnienie na czerwone. d) Wyrównaj czwarty akapit do prawej. Zamień tekst na pisany dużymi literami. e) Wyśrodkuj piąty akapit i zamień tekst na pogrubiony. W tym samym akapicie napisz wzór kwasu siarkowego H2SO4 i oznaczenia godziny 1730, używając odpowiednio indeksów. f) Trzy ostatnie akapity wypunktuj w stylu: • g) Po siódmym akapicie (pustym) wstaw podział strony (np. w akapicie ósmym). h) W nagłówku strony nieparzystej wpisz swoje imię, nazwisko, klasę i grupę, sformatuj, używając stylu „Tytuł”. W nagłówku strony parzystej wstaw  stylem „Tytuł”. Wyrównaj do prawej. i) Wstaw obramowanie strony (pojedyncza, cienka ramka). j) Wstaw automatyczny numer strony w stopce – wyrównaj do środka. k) * Zastosuj podział sekcji tak, aby strona pierwsza miała orientację pionową i obramowane, a strona druga – orientację poziomą, bez obramowania.

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!