kk

kk

Szczegóły
Tytuł kk
Rozszerzenie: PDF
Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

kk PDF - Pobierz:

Pobierz PDF

 

Zobacz podgląd pliku o nazwie kk PDF poniżej lub pobierz go na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. Możesz również pozostać na naszej stronie i czytać dokument online bez limitów.

kk - podejrzyj 20 pierwszych stron:

Strona 1 Word – ćwiczenie1 1. Otwórz nowy dokument MS Word. Skopiuj i wklej przedstawiony poniżej tekst - każda linijka stanowi odrębny akapit (Enter po każdym zdaniu). To jest ćwiczenie utrwalające Twoje wiadomości. Jak sformatować czcionkę i akapit, jak używać malarza formatów? Jak ustawić wcięcia i odstępy? Jak wyrównać tekst (lewa, prawa, środek, wyjustowanie)? Jak zapisać nazwę kwasu i oznaczenie godziny? Jak użyć punktorów, edytować nagłówek i stopkę, wstawić obramowanie strony? 2. Wykonaj następujące czynności: a) Zamień czcionkę pierwszego akapitu na Tahoma. Wybierz styl Pogrubiony i rozmiar 12 pt b) Skopiuj styl z pierwszego akapitu do drugiego. c) Ustaw odstęp przed trzecim akapitem na 12 pt i po tym akapicie na 24 pt. Ustaw wcięcie w trzecim akapicie na 2,5 cm od lewej. Zmień kolor czcionki na biały, a wyróżnienie na czerwone. d) Wyrównaj czwarty akapit do prawej. Zamień tekst na pisany dużymi literami. e) Wyśrodkuj piąty akapit i zamień tekst na pogrubiony. W tym samym akapicie napisz wzór kwasu siarkowego H2SO4 i oznaczenia godziny 1730, używając odpowiednio indeksów. f) Trzy ostatnie akapity wypunktuj w stylu: • g) Po siódmym akapicie (pustym) wstaw podział strony (np. w akapicie ósmym). h) W nagłówku strony nieparzystej wpisz swoje imię, nazwisko, klasę i grupę, sformatuj, używając stylu „Tytuł”. W nagłówku strony parzystej wstaw  stylem „Tytuł”. Wyrównaj do prawej. i) Wstaw obramowanie strony (pojedyncza, cienka ramka). j) Wstaw automatyczny numer strony w stopce – wyrównaj do środka. k) * Zastosuj podział sekcji tak, aby strona pierwsza miała orientację pionową i obramowane, a strona druga – orientację poziomą, bez obramowania.