Czytaj więcej:
Sukkub (Wydanie kolekcjonerskie) okładka

Średnia Ocena:Sukkub (Wydanie kolekcjonerskie)

Edycja limitowana zawiera dodatkowe materiały: wstęp Roberta Cichowlasa, opowieść „Matka” a także wywiad z Edwardem Lee, który pierwotnie ukazał się na Horror Online (przeprowadził go Mariusz Juszczyk).Witajcie w Lockwood, spokojnej i cichej mieścinie... gdzie sukkuby wychodzą na żer kiedy zapada zmrok. Wyuzdany seks,bezkompromisowa przemoc i niepokojąca, stara przepowiednia, która wypełni się w tym nadprzyrodzonym horrorze.Seksowna prawniczka Ann Slavik wraca do rodzinnego miasteczka w poszukiwaniu własnych korzeni... lecz znajdzie tam coś zgoła innego: śmierć, rozpustę, kanibalizm, diaboliczne tajemnice, strach, strach i jeszcze WIĘCEJ STRACHU! A dwóch zwariowanych, podążających za nią psychopatów to małe piwo w porównaniu z tym, co czeka na nią w Lockwood. Sam Kaligula uklęknąłby z szacunkiem przed perwersjami, których będziecie świadkami. Ta książka ebook przeznaczona jest dla dorosłych czytelników o mocnych nerwach.

Szczegóły
Tytuł Sukkub (Wydanie kolekcjonerskie)
Autor: Lee Edward
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Replika
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sukkub (Wydanie kolekcjonerskie) pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sukkub (Wydanie kolekcjonerskie) Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sukkub (Wydanie kolekcjonerskie) PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Agata Zemła

  Książka ebook kupiona na prezent. Osoba, która ją dostała ocenia bardzo pozytywnie.

 • Federzet

  Przeczytałem. I choć jestem doświadczonym czytelnikiem horrorów, mężczyzną o mocnych nerwach, nie raz podczas czytania tej książki miałem strach w oczach i gęsią skórkę. Pełno makabrycznych scen, czasem nawet trochę niesmacznych - lecz tego wymaga gore. Ja lubię taką literaturę, więc gorąco polecam.

 • kasandra_85

  „Sukkub” to historia prawniczki Ann Slavik, która wraca w rodzinne strony, żeby naprawić relacje z umierającym ojcem i ułożyć własne życie na nowo. Jednak to co znajdzie w małym miasteczku Lockwood przejdzie jej najśmielsze wyobrażenia i nie będzie mogło się równać nawet z najgorszymi koszmarami sennymi. Rozpusta, perwersja, pokaźna dawka strachu i tajemnic. A to nawet nie jest wstęp! Lektura zdecydowanie jest przeznaczona dla czytelników dorosłych, lecz przede wszystkich dzielnych i pragnących zasmakować w czystym lęku i strachu. Fani mrocznych, ekstremalnych wrażeń, dobitnych opisów i grozy w najczystszej postaci będą z pewnością usatysfakcjonowani. W tym wydaniu dodatkowo znalazło się opowieść „Matka”, które też ocieka kontrowersją, szokiem i ... pewną dawką obrzydliwości. Lecz wynik piorunujący i niezapomniany;). Lubicie być zaskakiwani, chcecie testować własne granice literackie, jesteście żądni skrajnych wrażeń a jednocześnie gotowi na grozę i szok? W takim razie polecam!!

 • Knopers

  Bez zawahania zalecam wszystkim! Bardzo mało w dzisiejszych czasach takich pozycji. Twórca nie szczędzi czytelnikowi wręcz masakrycznych opisów, co moim zdaniem funkcjonuje na korzyść książki. Jeden z najlepszych horrorów, jakie czytałem, zawierający wszystkie fragmenty charakterystyczne dla gatunku.

 • Marta mama Nikusia

  książka ebook ta jest niesamowicie perwersyjna, rzeczy które tutaj się dzieją są przerażające i zarazem obrzydliwe. Dziki seks, gwałty, morderstwa, obcinanie czy również odgryzanie różnorakich części ciała, patroszenie, jedzenie ludzkich ciał i trzewi... Tak to wszystko przyprawia człowieka o torsje i w tym temacie na pewno nie zawiodłam się na tej książce. Twórca ma naprawdę niezwykłą wyobraźnię. Żeby wymyślić coś takiego trzeba mieć niezłą fantazję. Ja co prawda podczas czytania nie kuliłam się ze strachu, lecz to nie znaczy, że i Was ta książka ebook nie przerazi. mimo wszystko mogę polecić tę opowieść dla osób o mocnych nerwach. Bo rzeczy o których tu przeczytacie to nie zwykłe straszonko. To przerażające, wyuzdane, odpychające i koszmarne obrazy, które z niezwykłą celnością objawiają się nam podczas czytania. Jestem pewna, że ta książka ebook zapadnie Wam głęboko w pamięci.

 • Kliford

  Niewątpliwie najbardziej obrzydliwa książka, jaką w życiu czytałem (co w tym wypadku traktuję jako olbrzymi plus). Ociekająca przemocą, kanibalizmem i brudnym seksem. Pełna ohydnych, zapierających dech w piersiach obrazów. Naprawdę funkcjonuje na wyobraźnię, dlatego jest to książka ebook dla odpornych czytelników.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!