Czytaj więcej:
Biznes do góry nogami wywrócony okładka

Średnia Ocena:Biznes do góry nogami wywrócony

To nie jest po prostu następna książka ebook o biznesie. To książka ebook o tym, jak przemienić świat. W tym świeżym biznesowym manifeście naszych czasów Richard Branson przytacza historie przedsiębiorców, którzy wytyczają świeży szlak – przekształcają własne firmy w ten sposób, by stanowiły siłę czyniącą dobro, z korzyścią dla ludzi i całej planety. Możesz zostać jednym z nich! Wyrzuć wszystkie inne poradniki – pora postawić kapitalizm na głowie. Pora wywrócić biznes do góry nogami!

Szczegóły
Tytuł Biznes do góry nogami wywrócony
Autor: Branson Richard
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Biznes do góry nogami wywrócony pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Biznes do góry nogami wywrócony Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Biznes do góry nogami wywrócony PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna Jastrzębska

  Jestem bardzo niezadowolona. wysyłka zamiast w 24h (informacja ze strony i z infolinii), to w 96h. Książka ebook nie zachwyca, twórca skupia się na sobie, podobnie jak sklepik internetowy Empik.

 • Anonim

  Szczerze polecam!

 • Przy kawie z ksiazka

  Sir Richard Branson brytyjski miliarder, właściciel obejmującej nad 400 firm The Virgin Gropus stawia tezę, że kończy się era industrialna, a zaczyna era ludzi. W własnej książce pdf omawia historie przedsiębiorców, którzy przekształcają własne firmy tak, żeby stanowiły siłę, czyniącą dobrobyt i społeczny pożytek dla nas i całego świata. "Pora postawić kapitalizm do góry nogami. Czas wywrócić biznes do góry nogami" - o tym właśnie jest ta książka. Efekty finansowe nie są najważniejsze. Myśląc o nich na dłuższą metę nie stworzymy wartościowego biznesu. Nie należy oszczędzać, trzeba skupić się na tworzeniu miejsc pracy. W czasach kryzysu może do wydawać się ironią, lecz takie właśnie myślenie zaszczepia przedsiębiorcom Richard Branson. Nie zyski, nie konkurencyjność, a owe "czynienie dobra" jest najistotniejsze w interesach. I jak sam przekonuje, to droga do dużych zysków. Na blisko 400 stronach Branson stara się udowodnić, że jego podejście przynosi efekty. Książka ebook jest zestawem jego historii, jego pracowników i kolegów biznesmenów, którzy osiągnęli sukcesy poprzez bycie etycznym. Po zagłębieniu się w to, co pisze, można dostrzec, że jest w tym dużo prawdy. Na samym początku Branson ogłasza, że dylemat dochody czy etyka jest fikcyjny. Przypomina, że w biednych państwach ten dylemat nie występuje, gdyż firmy tworzy się tam po to, by wypełniać potrzeby społeczne. Łatwiej jest powiedzieć, a trudniej zrobić. Branson ma świadomość, że rady, które daje mogą wydawać się syzyfową pracą. Mamy zadbać o środowisko? Po co? Przecież inni psują. Tworzyć miejsca pracy? Nie ma na to czasu. Branson przytacza tutaj obraz sytuacji, w której nie myślimy już tylko o swóim podwórku. To powinno nas napędzać do robienia wartościowego biznesu. Firmy i korporacje powinny dostrzec duże zmiany, które przechodzi świat. Biznes nie musi być społecznie odpowiedzialny. Branson uważa, że w nadchodzących dekadach będą prosperować te przedsiębiorstwa, które wiedzą jak sobie radzić czyniąc jednocześnie dobro. Te, które będą skupiały się tylko na maksymalizacji dochodów nie przetrwają,bo na to nie zasługują.

 • Anna Sikorska

  „Biznes do góry nogami wywrócony” nie jest klasycznym poradnikiem i nawet nie wiem czy powinien uchodzić za poradnik. Nie znajdziemy w nim jasnych rad, prostych wskazówek, przepisów na biznes tylko kilka idei, wokół których twórca snuje opowieści ze swego życia. Z jednej strony porady wydają się przez to bardziej czytelne, lecz w rzeczywistości idealnie zacierają obraz. Kolejną sprawą jest dużo przykładów z Afryki, w której ludzie potrafią być bardzo przedsiębiorczy i przemieniać własne otoczenie na lepsze. Twórca zapomina dopisać, że tam malutkie zakłady nie mają obowiązku rejestracji… Człowiek może spontanicznie wpaść na pomysł, zrealizować go, a jak się nie uda to przemienić go na inny bez dużego opłacania ZUS-u, podatków itp. Idea cudowna i nawet byłam nią zachwycona, ponieważ przecież biurokracja zawsze niszczyła przedsiębiorczość. Pozostają wówczas pytania: a skąd pieniądze na przykład na drogi? Jakie drogi? Przecież w Afryce niemal ich nie ma. U nas są i przez to takie proste wchodzenie w biznes nie jest łatwe.Na szczęście nie zabraknie przykładów z Wielkiej Brytanii, opowieści o rodzinnych biznesach, dbaniu o interesy wszystkich pracowników (zakład zarabia to i pracownicy, dostawcy, sprzedawcy zarabiają). Rozmowa, analiza małych kłopotów jest tu podstawą do rozwiązywania wszelkich trudności.Książka Richarda Bransona jak dla mnie jest troszeczkę przegadana. Wszystkie porady i spostrzeżenia mogły być na mniejszej ilości stron, lecz to tendencja wszelkich poradników, po które mogą sięgać też ludzie niewykształceni, lecz mający dużo ciekawych pomysłów na zmianę otoczenia. Dla nich ta lektura może być inspiracją.

 • shodanekr

  Interesująca książka, która może nie jest bardzo odkrywcza, lecz fantastycznie podana. To, co mi się udzieliło po lekturze tej książki to energia autora i bohaterów. Przez jakiś czas myślałem nawet, że mogę być jednym z nich. Książka ebook barwna, interesująca jak sam Branson, facet, który zdecydowanie umie robić pieniądze!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!