Czytaj więcej:
Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania. Poradnik praktyczny okładka

Średnia Ocena:


Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania. Poradnik praktyczny

To nie jest książka ebook napisana przez zawodowego psychoterapeutę. To nie jest książka ebook napisana przez naukowca, twórcę teorii zaburzeń neurotycznych. To jest prawdziwa historia. Opowiedziana, nie z pozycji zewnętrznego obserwatora, lecz z głębi swojego doświadczenia. Nie jest to książka ebook o objawach nerwicowych, chociaż zawiera ich wyczerpującą listę. Nie jest to też książka ebook o tym jak porażające są doznania panicznego lęku, chociaż zawiera sugestywne opisy takich przeżyć. Jest to opowiadanie o tym jak pozbyć się ciągłego niepokoju i zostawić nerwicowy koszmar za sobą. Jak wrócić do normalnego, radosnego życia. Bez ciągłego napięcia, bez ciągłego wyczekiwania na następny atak paniki, bez depersonalizacji. I bez nawrotów. Jest to też książka ebook pełna dystansu względem samego siebie i względem świata. Opowiedziana z humorem i pasją. Na przekór swóim słabościom.

Szczegóły
Tytuł Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania. Poradnik praktyczny
Autor: Szaffer Grzegorz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM
Rok wydania: 2013
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania. Poradnik praktyczny pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania. Poradnik praktyczny Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania. Poradnik praktyczny PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Asiunia

  Łatwy przekaz jakże skomplikowanej choroby, która prawdopodobnie staje się coraz powszechniejsza. Nieźle i dynamicznie się przyswaja zawarte w niej treści. Zaletą jest to, że jest to historia, której twórca osobiście doświadczył.

 • Sylwia Klimek-Slon

  Rewelacja !! Bardzo mi pomogła ta książka. Wracam co jakiś czas. Choruje sz na nerwice -kuo i przeczytaj 😊

 • Anna Pępiak

  Bardzo niezła książka. Napisana z serca. Przystępnie, logicznie, mądrze. Pomogła.

 • Ewelina Kaźmierczak

  Bardzo ciekawie i w przystępny sposób przedstawione zmagania z nerwicą i radzenie sobie z tą chorobą. Polecam, niezła pozycja, lekko się czyta :)

 • Ewaszymańska

  Bardzo pomocny poradnik. Zalecam kazdemu zaburzonemu ;)

 • Katarzyna Jasic

  książka ebook napisana w wyjątkowo łatwy a za razem konkretny sposob, bardzo duzo cennych informacji dla osob zmagajacych sie z tym paskudzctwem

 • Monika Król

  Lękowiec dzięki tej książce pdf ma wielkie szanse na pozbycie się nerwicy. POLECAM

 • potter

  bardzo dynamicznie się czyta,praktycze porady od osoby która chorowała na nerwicę. Niby łatwe a jednak bardzo pomocne osobom ,,nerwicowym''. Nie żałuję zakupu. Mały minus za to,że jest taka krótka,ale może się czepiam:)

 • kasskas7

  Ksiazka bardzo fajnie i przystępnie naspisana dla osob cierpiących na nerwice. Pozbawiona terminologii naukowej. Doskonale przedstawione w niej opisy leku, jego objawów i przede wszystkim jak sobie pomoc z lekiem. Grzegorz Szaffer swietnie pokazał historie własnego wychodzenia z nerwicy. Jak dla mnie sa tu bardzo cenne i wazne porady by zrozumiec nerwice i wyjsc z jej koła.

 • Tokarek

  Produkt zgodny z opisem,rozmiarówka typowa.Polecam

 • hranna

  Dobra, przydatna książka, szczególnie dla osób zmagających się z kłopotami nerwicowymi. Dzięki książce pdf Szaffera można lepiej zrozumieć takie osoby, poznać bliżej ich sytuację. Temat z pewnością trudny, ponieważ zaburzenia psychiczne różnego rodzaju stanowią stale temat tabu w naszym społeczeństwie. Książka ebook wartościowa z tego względu, że przedstawia historię prawdziwą, bez przerysowań. Może przemienić sposób myślenia, ponieważ jest w niej coś pozytywnego, dobre przesłanie, wiara w własną siłę. Historia opowiedziana w Pokonałem nerwicę z pewnego rodzaju dystansem i humorem daje nadzieję że dużo jest możliwe.

 • Nikola Gościniak

  zalecam

 • Magdalena Kielnar

  „Boli mnie głowa – to na pewno guz mózgu, drętwieją mi palce – zapewne to wylew, nie mogę oddychać – mam zawał!” – czy taki sposób myślenia towarzyszy Ci przy najmniejszych dolegliwościach? Te stany nie są Ci obce? Twoja fantazja produkuje obrazy na kilkanaście kroków do przodu zanim coś się w ogóle wydarzy? Jeśli tak to warto pomyśleć o sobie, zatrzymać się i zastanowić się ponad swoim życiem. Przecież nie jestem wariatem, psychicznie chorym – zaraz pewnie ktoś pomyśli… I nie jesteś, nikt Ci tego nie sugeruje. W tej książce pdf Grzegorz Szaffer dzieli się swoim doświadczeniem choroby. W podtytule znajdziemy następujące słowa – „Historia mojego zmagania. Tutorial praktyczny.” Nierzadko jeśli słyszymy słowo „poradnik” od razu włącza się mechanizm obronny, który mówi „ale ja przecież żadnych rad nie potrzebuję, wszystko w porządku (zwłaszcza z głową )”. Lecz to nie jest tutorial typu „zrób to, czy tamto, ponieważ jeśli nie to…”. Po 10 latach twórca odważył się omówić własną historię. Łatwiej ją zrozumieć ze względu na łatwy język, ponieważ jest on szczery i wyraża uczucia jakie towarzyszyły przy spisywaniu sowich przeżyć. Grzegorz Szaffer sam jest twórcą własnej terapii w książce pdf prócz przebiegu choroby znajdziemy konkretne porady jakie na podstawie zdobytej wiedzy przytacza. Teoria zastosowana w praktyce – tak można streścić treść, która dedykowana jest wszystkim tym, którzy chcą poznać tę chorobą, poznać nie w sposób medyczny i podręcznikowy, lecz w sposób zrozumiały. „Życie. To jest wartość, którą większość ludzi ze zrozumiałych względów chroni najbardziej. Ty też kochasz życie i jesteś do niego przywiązany. Lecz przecież nie jest twoją własnością. Dostałeś je tylko w dzierżawę.”Warto przełamywać własne lęki i odważyć się żyć. Prosto napisać, powiedzieć, lecz zrobić bardzo trudno… Lecz jeśli chociaż się na chwilę zastanowisz i pomyślisz gdzie teraz jesteś, co robisz i czy to sprawia Ci radość, czy tylko egzystujesz by przetrwać – to będzie już pierwszy krok. A pamiętaj „w życiu jak w tańcu – każdy krok ma znaczenie’. I wato ten czas „dzierżawy” nieźle wykorzystać. Magdalena Kielnar

 • eliannea

  Książka ebook o tyle wartościowa ponieważ pisana na podstawie swoich przeżyć autora, jest przez to bardzo życiowa. Dlatego na pewno każdy zainteresowany tą tematyką znajdzie tu coś co okaże się dla niego pomocne. Szczera, łatwa i lekka w przekazie, a do tego bardzo budująca, taka jest książka ebook autorstwa Grzegorza Szaffera.

 • kaoriana

  Po tę książkę naprawdę warto sięgnąć ponieważ nie spisał jej żaden wykwalifikowany specjalista. Jej autorem jest "zwykly zjadacz chleba", któremu przyszło zmagać się z poważną nerwicą. W skiążce zawarto szereg przejmujacych opisów zachowań autora, który portaktoiwał sibie jak "królika doświadczalnego". Facetowi udało się przezwyciężyć chorobę i pozbyć się wszystkich jej objawów. Dlatego jeśli zmagasz się z kłopotami na tle nerwowym, to koniecznie sięgnij po tę pozycję.

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!