Apokalipsa Abrahama Ebook PDF PL Pobierz

Apokalipsa Abrahama Ebook PDF PL Pobierz

Szczegóły
Tytuł Apokalipsa Abrahama Ebook PDF PL Pobierz
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

Apokalipsa Abrahama Ebook PDF PL Pobierz PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd Apokalipsa Abrahama Ebook PDF PL Pobierz pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. Apokalipsa Abrahama Ebook PDF PL Pobierz Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

Apokalipsa Abrahama Ebook PDF PL Pobierz Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Apokalipsa Abrahama Zobacz cały tekst na: / 1 Strona 2 Rozdział 1 (Abr 1) (1) Księga Objawienia Abrahama, syna Tarego, syna Nahora, syna Seruga, syna Arfaksada, syna Sema, syna Noego, syna Lamecha, syna Matuzalema, syna Henocha, syna Jareda. (2) W dniu, w którym strzegłem bogów mego ojca Tarego i bogów mojego brata Nahora , podczas gdy próbowałem dowiedzieć się, który bóg jest w rzeczywistości najsilniejszy, ja Abraham, w czasie, gdy przyszedł mój los, kiedy Kończę nabożeństwo ofiary mego ojca Tarego dla jego bogów drewna, kamienia, złota, srebra, miedzi i żelaza, po wejściu do ich świątyni na nabożeństwo, znalazłem boga o imieniu Marumat, wykutego z kamienia, padniętego do stóp żelaznego boga Nachina. (3) I stało się, że gdy to ujrzałem, moje serce było zakłopotane i pomyślałem sobie, że ja, Abraham, nie mogę odłożyć go samego na miejsce, ponieważ był ciężki, ponieważ jest wykonany z wielkiego kamienia. (4) Lecz poszedłem i powiedziałem mojemu ojcu, a on przyszedł ze mną. A kiedy oboje podnieśliśmy go, aby umieścić go na swoim miejscu, odpadła jego głowa, nawet gdy trzymałem go za głowę. (5) I stało się, gdy mój ojciec zobaczył, że upadła głowa jego boga Marumata, powiedział do mnie: „Abrahamie!”, powiedziałem: „Oto jestem!” (6) I rzekł do mnie: „Przynieś mi siekierę i dłuta z domu”. (7) I przyniosłem mu je z domu. I wyciął kolejnego Marumata z innego kamienia, bez głowy, i roztrzaskał głowę, która spadła z Marumata i reszty Marumata. (8) Uczynił też pięciu innych bogów, dał mi ich i kazał mi ich sprzedać na zewnątrz przy drodze miejskiej. 2 Strona 3 (9) Osiodłem osła mego ojca, załadowałem ich na niego i wyszedłem na główną ścieżkę, aby je sprzedać. A oto kupcy z Fandany w Syrii przybywali z wielbłądami w drodze do Egiptu, aby kupić kokonil z Nilu. 3

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!