Czytaj więcej:
Kupa faktów. Najlepsza książka do czytania w toalecie okładka

Średnia Ocena:Kupa faktów. Najlepsza książka do czytania w toalecie

75 procent społeczeństwa czyta w toalecie. To fakt. Nie wywęszysz tutaj spisku. Twoja egzystencja toaletowa już nigdy nie będzie taka sama!Uwaga: Opróżnij własny umysł, zanim zaczniesz to czytać!Liczne ustępy, które odnajdziesz w tej lekturze pomogą ci się rozluźnić, kiedy siedzisz na tronie. 1001 faktów – czyli wszystko, co pragnąłbyś wiedzieć o świecie, lecz bałeś się zapytać – poszerzy twoje horyzonty. Od teraz każda wizyta na stronie będzie niezapomnianą podróżą w głąb siebie. Teraz udając się tam, gdzie nawet król piechotą chodzi, możesz rozsiąść się komfortowo i czerpać garściami z tej skarbnicy wiedzy. Oddaj się lekturze w wygódce i bez przeszkód rozwijaj się niczym papier toaletowy. Uważaj tylko, aby cię nie zatkało!Czytanie w toalecie zapobiega nudzie i jest całkowicie nieszkodliwe!

Szczegóły
Tytuł Kupa faktów. Najlepsza książka do czytania w toalecie
Autor: McNeal Cary
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kupa faktów. Najlepsza książka do czytania w toalecie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kupa faktów. Najlepsza książka do czytania w toalecie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kupa faktów. Najlepsza książka do czytania w toalecie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • rpiter1981

  Dla zabicia czasu w kibelku super propozycja. Interesujące fakty i śmieszna puenta na końcu każdej z nich. Zalecam

 • Ewelina Winkler-Winiarczyk

  Kupiłam ją na prezent. Obdarowana osoba jest zachwycona ;) Teraz czekam aż doczyta, aby ją wypożyczyć :)

 • Marta Bednarczyk

  Książka ebook idealna, jeśli pragniemy wiedzieć więcej i to na najróżniejsze tematy. Kupa faktów napisana jest prostym, przystępnym językiem. Warta uwagi także ze względu na zabawny styl którego nie szczędzi nam autor, to dodaje tej książce pdf indywidualizmu i sprawia, że jest naprawdę nieszablonowa.

 • PIOTR Z

  łatwo i ciekawie przedstawione informacje, akurat do lekkiego czytania.

 • CookieBulletin

  Jeśli podejdziecie do tego tematu z przymrużeniem oka, to lektura da wam mnóstwo przyjemności. Książka ebook zawiera mnóstwo ciekawych i przydatnych faktów z różnorakich dziedzin życia, jest fajna oferta nie tylko do toalety, lecz i na co dzień do poczytania. A w moim domu od dwóch tygodni Kupa Faktów leży sobie w łazience i czeka na pierwszego maniaka czytania. Fajna!

 • Kilima

  Niezywykłam znosić do toalety żadnych publikacji - ani książkowych, ani gazetowych. Natomiast mój mąż wielbi zamykać się w ubikacji z lekturą. Książkę kupiłam mu w ramach żartu, skoro już ma potrzebę czytania w takich warunkach niech chociaż bedzie to publikacja wartościowa:) Był zachwycony pomysłem jak i treścią zawierającą dużo interesujących zagadnień.

 • Ekspert Empiku

  Znowu dałem się skusić śliskiej okładce - odpornej na dziwne i mokre rzeczy. "Kupa faktów" to następna po "Kupie wiedzy" książka ebook przepełniona ciekawostkami z różnorakich dziedzin, przydatną wiedzą i dobrym humorem. Doskonała do posiedzeń w świątyni dumania, gdzie, wzbogacając własną wiedzę, upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. Ponieważ czemu nie zaoszczędzić czasu wykonując dwie czynności jednocześnie?Maciej Duda, Empik Olsztyn

 • Madonna

  Bardzo fajny i dowcipny pomysł na książkę. Choć oczywiście można czytać ją nie tylko w toalecie. Mnóstwo bardzo przydatnej i tej mniej przydatnej wiedzy. Jest tutaj prawdopodobnie wszystko. Poprzedniej części ("Kupy wiedzy") nie czytałam, choć po lekturze "Kupy faktów" mam ochotę się skusić.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!