naturalnie i ziołowo

książka

Szczegóły
Tytuł naturalnie i ziołowo
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

naturalnie i ziołowo PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd naturalnie i ziołowo pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. naturalnie i ziołowo Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

naturalnie i ziołowo Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Rzeczpospolita oznaczenie organu DO/W/1 Polska Wniosek o wydanie dowodu osobistego Instrukcja wypełniania w 3 krokach 1. WYPEŁNIAJ WIELKIMI LITERAMI 2. Pola wyboru zaznaczaj lub 3. Wypełniaj kolorem czarnym lub niebieskim 1. Dane osoby, dla której dowód zostanie wydany Numer PESEL Imię (imiona) Nazwisko Nazwisko rodowe Podają je zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Data urodzenia – – dd‐mm‐rrrr Miejsce urodzenia Obywatelstwo polskie Płeć kobieta mężczyzna Dane rodziców Imię ojca (pierwsze) Imię matki (pierwsze) Nazwisko rodowe matki 2. Dane kontaktowe osoby składającej wniosek Wpisz poniżej adres do korespondencji: Ulica Numer domu Numer lokalu Kod pocztowy – Miejscowość Numer telefonu Numer nie jest obowiązkowy, ale ułatwi kontakt w sprawie dowodu. Adres e‐mail E‐mail nie jest obowiązkowy, ale ułatwi kontakt w sprawie dowodu. Wyrażam zgodę na przekazanie do rejestru danych kontaktowych imienia, nazwiska, numeru PESEL oraz: numeru telefonu komórkowego adresu e‐mail Jeśli wyrażasz zgodę na przekazanie danych, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru. Zgodę możesz wyrazić jedynie, jeśli składasz wniosek w swoim imieniu. Przekazanie danych do rejestru danych kontaktowych nie jest obowiązkowe. Mogą one umożliwić innym podmiotom (np. urzędom) szybki kontakt z tobą celem sprawnego załatwienia sprawy i poinformowania cię o działaniach, jakie te podmioty podejmują w twoich sprawach. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Wniosek o wydanie dowodu osobistego strona 1/2 Strona 2 Adres skrzynki ePUAP Wypełnij, jeśli chcesz otrzymać potwierdzenie złożenia wniosku w formie dokumentu elektronicznego. 3. Powód ubiegania się o wydanie dowodu pierwszy dowód wymiana dowodu bez warstwy elektronicznej zmiana danych zawartych w dowodzie brak możliwości identyfikacji i uwierzytelnienia lub złożenia podpisu osobistego upływ terminu ważności dowodu brak certyfikatu identyfikacji i uwierzytelnienia lub certyfikatu podpisu osobistego upływ terminu zawieszenia dowodu kradzież tożsamości utrata dowodu inny (wpisz jaki) zmiana wizerunku twarzy uszkodzenie dowodu 4. Fotografia osoby, która ma otrzymać dowód Do wniosku dołącz jedną fotografię. 5. Certyfikat podpisu osobistego Zaznacz, jeśli chcesz mieć certyfikat podpisu osobistego. Podpis osobisty umożliwi ci elektroniczne załatwianie spraw urzędowych. Przy jego użyciu możesz też załatwiać elektronicznie inne sprawy, jeśli zgodzi się na to druga strona. 6. Oświadczenie, podpis Jeśli ktoś podaje nieprawdę lub zataja prawdę we wniosku, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Oświadczam, że rozumiem odpowiedzialność karną za zatajenie prawdy lub podanie nieprawdy w tym wniosku. Potwierdzam, że powyższe dane są prawdziwe. Podstawa prawna: art. 233 § 1 w związku z § 6 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. ‒ Kodeks karny. Miejscowość Data – – dd‐mm‐rrrr Własnoręczny czytelny podpis wnioskodawcy strona 2/2 Wniosek o wydanie dowodu osobistego

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!