Czytaj więcej:
Straszna Wyspa. Myszka Miki okładka

Średnia Ocena:Straszna Wyspa. Myszka Miki

Zupełnie nowe przygody Mikiego a także Minnie, Goofiego, Donalda i innych disnejowskich bohaterów w kolekcji autorskich komiksów słynnych europejskich twórców! Miki, Goofy i Donald wracają do zawodu detektywów! Dostają wyjątkowe zlecenie odnalezienia archeologa-amatora lorda Pepperminta, który wyruszył w odkrywczą wyprawę na morza południowe, lecz zaginął w zagadkowych okolicznościach. Przed bohaterami niebezpieczna podróż, podczas której będą musieli pokonać dużo przeciwności, żeby dotrzeć do skarbu ukrytego na lądzie, który zapiski z zamierzchłych czasów nazywają... Straszną Wyspą! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Straszna Wyspa. Myszka Miki
Autor: Nesme Alexis
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Story House Egmont
Rok wydania: 2024

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Straszna Wyspa. Myszka Miki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Straszna Wyspa. Myszka Miki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Straszna Wyspa. Myszka Miki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Wkp

    MYSZ, KACZKA, PIES I WYSPA Alexis Nesme, ten sam autor, który mądrze zilustrował album „Horrifikland: Przerażająca przygoda Myszki Miki” powraca z świeżym komiksem. Tym razem nie tylko wyśmienicie go ilustruje, co widać już po samej okładce, lecz również i zabrał się za napisanie scenariusza. No i ten scenariusz nieźle mu wyszedł, fajnie, w klasycznym klimacie i stylistyce tej serii – lecz to seria niezależnych od siebie albumów, połączonych jedynie występującymi w nich postaciami – i nawet jeśli nie jest to dzieło wybitne, ot typowe dość właściwie można by rzec, ta szata graficzna sprawia, że chce się je poznać i potrafi nią zachwycić nie raz i nie dwa. Miki, Donald, Goofy. Znacie ich. Zajmują się różnorakimi rzeczami, a teraz znów zostają detektywami i rzucają się w wir przygód, kiedy zlecone im zostaje znalezienie zaginionego archeologa-amatora. Ten wyruszył odkrywać to, co nieodkryte i badać, co niezbadane na morzu południowym i ślad po nim zaginął. Dlatego nasi bohaterowie ruszają z akcją ratunkową, nie wiedzą jeszcze co na nich czeka na tytułowej wyspie… Kiedyś już o tym pisałem, lecz mój pierwszy kontakt z disnejowskimi kaczkami i myszami – przynajmniej, jeśli chodzi o komiksy, ponieważ animacje oglądałem wiele wcześniej – nastąpił, kiedy miałem pięć czy sześć lat. To wówczas w moje ręce wpadł jeden z numerów magazynu „Mickey Mouse”, a wkrótce później zacząłem w miarę regularnie kupować „Kaczora Donalda”. Pokochałem ten magazyn i kolekcjonowałem go długie lata po tym, jak stałem się już dorosły. Historie, które jednak zawsze najbardziej mnie fascynowały – i w nim, i w „Gigantach”, i we wszelkich wydaniach specjalnych także – obok prac Barksa, Rosy i epickich opowiadanie w stylu millenijnej przygody z kulami, były historiami lub świątecznymi, lub podszytymi grozą. No i dlatego tak mi podszedł swego czasu „Horrifikland”, który zachwycał klimatem i wykonaniem od strony graficznej. A to dzięki idealnym ilustracjom Alexisa Nesme’a. No i tak samo zachwyca mnie również niniejszy komiks, operujący stylem odpowiednio cartoonowym, momentami barwnie klasycznym, jak na opowiadanie dla dzieci i to uniwersum, lecz zarazem szczegółowym, bardzo dopracowanym i klimatycznym. Element albumu jest uroczo sielska, normalna i barwna, element mroczniejsza i nastrojowa, a każda z nich jest po prostu zachwycająca. Każdy kadr, każda strona, każdy detal… No cudownie to wypada. Fabularnie jest prosto, typowo, lecz ta treść pozwala autorowi pokazać dokładnie to, co lubi, co chce o co najlepiej mu wychodzi, a poza tym proponuje dobrą, niegłupią zabawę dla czytelników w każdym wieku. Album wieńczy naprawdę świetne wydanie w twardej oprawie i na dobrym papierze, a wszystko to razem wzięte daje nam naprawdę udany komiks familijny. Czy trzeba dodawać coś więcej?

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!