Czytaj więcej:
Południowe sztormy. Kompas. Tom 1 okładka

Średnia Ocena:Południowe sztormy. Kompas. Tom 1

Świeża seria legendarnej Brittainy C. Cherry! Małżeństwo Kennedy Lost się rozpada, a właściwie jej mąż ostatecznie je kończy i sugeruje kobiecie, że powinna ułożyć sobie życie gdzie indziej. Załamana i zagubiona Kennedy ucieka do własnej siostry a także jej męża z nadzieją, że będzie mogła u nich zamieszkać. Siostra proponuje jej znacznie więcej. Udostępnia Kennedy swój domek w ślicznym miasteczku Havenbarrow. Dla dziewczyny to prawdziwy świeży początek. Niemalże natychmiastowo się przekonuje, że natura i małomiasteczkowy klimat są dokładnie tym, czego potrzebuje. Jednak dynamicznie pojawiają się rysy na tym sielskim obrazku. Pierwszą jest humorzasty, chociaż niewątpliwie bardzo męski facet, który w nieprzyjemny sposób nakazuje Kennedy opuścić teren jego posiadłości. Drugą stanowią wyjątkowo namolni mieszkańcy, którzy koniecznie chcą zajrzeć do domu Kennedy i dowiedzieć się czegoś o jej życiu. Ale najgorsze są sztormy, które powodują, że serce Kennedy ponownie napełnia się niepokojem. Może się okazać, że ona i Pan Charakterek mają ze sobą więcej wspólnego, niż sądzą. Sztormy, które lepiej przeczekać we dwoje.

Szczegóły
Tytuł Południowe sztormy. Kompas. Tom 1
Autor: Cherry Brittainy C.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Południowe sztormy. Kompas. Tom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Południowe sztormy. Kompas. Tom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Południowe sztormy. Kompas. Tom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • books_holic

    Na pewno wielu z was słyszało powiedzenie: nie oceniaj książki po okładce. Powiem wam, że doskonale ono pasuje do tej powieści. Oprawa nie zachwyca i pewnie niejedna osoba przez to nie zwróci uwagę na tę pozycję na regałach w księgarni, lecz historia… kurczę. Naprawdę jest warta zapoznania! „Południowe sztormy” to romans, który już po paru stronach sprawił, że z emocji ścisnęło mi się gardło. Czytało się go miło i mogę śmiało powiedzieć, że autorka wyszła poza schematy tego gatunku literackiego. Nie wiedziałam, czego się spodziewać przez całą lekturę, nie była przewidywalna, a co więcej, nie wszystko może być tak oczywiste, jak się wydaje i był tutaj fragment zaskoczenia. Kennedy i Jax to dwójka ludzi, którzy dużo w swoim życiu przeszli. Przeżyli stratę, a w ich duszy gości mrok. Zmagają się z problemami, dźwigając na barkach spory ciężar. Ta książka ebook to opowiadanie o tym, jak tych dwoje usiłuje ruszyć na nowo. Pokazuje, że pokonywanie sztormów jest łatwiejsze, gdy nie jest się samemu. „Południowe sztormy” jest o miłości, która nas unosi, a nie ciągnie w dół. O uzdrowieniu. Ta książka ebook potrafi rozbawić, lecz także wzruszyć. Jest smutna, poruszająca, chwytająca za serce. Tych dwoje odnalazło siebie, a ich uczucie okazało się silne, zdolne pokonać każdy sztorm. Brittainy C. Cherry wykonała kawał dobrej roboty, tworząc wartościową powieść, która zapadnie w moim sercu na pewno na bardzo długi czas i z absolutną szczerością mogę stwierdzić, że jest to jeden z lepszych romansów, jakie miałam okazję czytać. Nie jest ‘typowy ’ i jestem naprawdę dumna z tego, że mogłam tę historię objąć swoim patronatem medialnym. Z całego serca wam zalecam historię Kennedy i Jaxa. Nie sugerujcie się okładką – wiem, że nie każdemu może przypaść do gustu. Jednak to, co stworzyła Brittainy… jest naprawdę warte zapoznania. Nie gwarantuję, że ta książka ebook wam się spodoba, lecz nie ukrywam – ogromnie liczę na to, że zapadnie głęboko w waszych serduchach!

  • Justyna

    Uwielbiam ksiazki tej autorki!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!