Czytaj więcej:
Pierwsza encyklopedia. Samoloty okładka

Średnia Ocena:Pierwsza encyklopedia. Samoloty

Kolejne tomy lubianej serii "Pierwsza encyklopedia". Na czym polega praca w straży pożarnej? Jak latają samoloty? Oto nowe tomy obrazkowej encyklopedii dla dzieci, które zaciekawią chłopców i dostarczą im odpowiednich informacji i ciekawostek.

Szczegóły
Tytuł Pierwsza encyklopedia. Samoloty
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Wilga
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pierwsza encyklopedia. Samoloty pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pierwsza encyklopedia. Samoloty Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pierwsza encyklopedia. Samoloty PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ela

    Dzieciakom się podoba, przyjemna ilustrowana encyklopedia dla młodszych na każdą kieszeń.

  • Barbara

    Bardzo fajna i interesująca książka, która pozwoli Twojemu przedszkolakowi na miłe i twórcze spędzenie czasu. Książka ebook podzielona jest na 4 główne części, dodatkowo na końcu znajdziemy indeks. Dowiemy się, jak zbudowany jest samolot, dlaczego lata i kto w nim dowodzi. Odwiedzimy lotnisko, wieżę kontroli lotów, dowiemy się, dlaczego lotniska są budowane z daleka od zabudowań a także czy nasz bagaż może się zgubić. Odprawa biletowo-bagażowa, karta pokładowa czy bramki bezpieczeństwa nie będą już dla dzieci tajemnicą. Przeczytamy tutaj o zasadach bezpieczeństwa a także ogólnych, panujących podczas podróży samolotem. Przekonamy się, jak wygląda start, lądowanie i dlaczego samolotem czasem trzęsie. Poznamy też inne metody latania (lotnie, paralotnie, skoki spadochronowe, szyb owce, motolotnie) a także maszyny latające (śmigłowiec, samoloty wojskowe). Zwiedzimy muzeum lotnictwa, żeby poznać pierwsze samoloty i historię lotnictwa, a na pikniku lotniczym ujrzymy niesamowite podniebne akrobacje. Mnóstwo ciekawostek i faktów podanych w krótkiej, hasłowej formie. Porcja wiedzy doskonale dostosowana do przedszkolaków. Całość jest idealnie wydana. Twarda oprawa, śmieszne i kolorowe ilustracje naszpikowane mnóstwem szczegółów na długo przykuwają uwagę przedszkolaka. Dzidziuś spędzi dużo czasu na studiowaniu obrazków, które dodatkowo trenują spostrzegawczość a także umiejętność logicznego myślenia.

  • I czerwone szpilki

    Delikatna, lekko poważna i zarazem lekko zabawna encyklopedia, której głównymi bohaterami są samoloty. Książka ebook skrupulatnie podzielona jest na rozdziały: Co to jest samolot, Lotnictwo, Podróż samolotem, Coraz wyżej i wyżej!, Zapamiętaj!. Każdy epizod opatrzony jest informacjami, których sama byłam bardzo ciekawa. Podobno człowiek uczy się całe życie. Kolorowe ilustracje z opisami, umieszczone na białym tle, tworzą idealną harmonię z poważną encyklopedią a książeczką dla dzieci. Twórca umieścił kilka trików, myśląc o młodych czytelnikach. Żeby dzidziuś poznało lepiej części mowy, wszystkie czasowniki i wyrażenia, które zawierają czasowniki umieścił na szarym tle. Żeby czytelnik mógł zobaczyć i sprawdzić samego siebie z przyswojonej wiedzy, na końcu umieszczono element "Sprawdź się". Książka ebook ponadto na końcu zawiera indeks wyrazów, by łatwiej znaleźć szukane słowo. Do tej pory encyklopedia kojarzyła mi się głównie z tekstem, trochę nudną i poważną knigą. Gdy otworzyłam "Samoloty" przekonałam się, że encyklopedia wcale nie musi taka być. Wręcz przeciwnie, może być zabawna, barwna i przede wszystkim ciekawa. Ta książeczka postawiła na przekaz obrazem, a nie tekstem, co zapewne przyciągnie uwagę dzieci. Przemyślana i konkretna. Twórca miał fajny pomysł, by stworzyć z niej encyklopedię, wademekum wiedzy, przemycając kluczowe i poważne info w przystępny sposób dla dzieci. Przekaz obrazem stanowi tutaj główny wyznacznik. Jak mogą wyglądać samoloty przyszłości? Jak myślicie? Jeśli macie ochotę sprawdzić krótką historię lotnictwa, zapraszam do lektury. Więcej na: http://iczerwoneszpilki.blogspot.com/2017/04/samoloty.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!