Czytaj więcej:
Hobbit. Pustkowie Smauga. Oficjalny przewodnik po filmie okładka

Średnia Ocena:Hobbit. Pustkowie Smauga. Oficjalny przewodnik po filmie

OFIOFICJALNY PRZEWODNIK PO FILMIEWkraczasz jeszcze głębiej w podróż do magicznego świata hobbita Bilba Bagginsa, dzięki przeznaczonym wyłącznie do tego albumu wywiadom z reżyserem Peterem Jacksonem, Martinem Freemanem, Orlando Bloomem, najważniejszymi twórcami filmu. A także z świeżymi aktorami, którzy wyjawiają filmowe sekrety własnej pracy i przenoszenia na ekran postaci: Stephen Fry - władcy Miasta na Jeziorze, Evangeline Lilly - elfki Tauriel, Benedict Cumberbatch - smoka Smauga.Bogato ilustrowany album to prawdziwy skarbiec olśniewających zdjęć spoza planu: aktorów, istot i kostiumów, a także licznych scen z wynikami specjalnymi. To następny pełny i potrzebny przewodnik po drugiej części nagrodzonej filmowej trylogii.„W naszej adaptacji Hobbita dokonaliśmy czegoś, czego nie osiągnął Tolkien na kartach książki. I wierzę, że to będzie coś zupełnie nowego dla ludzi, którzy nigdy nie będą mieli okazji zobaczyć całej tej historii przedstawionej chronologicznie.”Peter Jackson

Szczegóły
Tytuł Hobbit. Pustkowie Smauga. Oficjalny przewodnik po filmie
Autor: Sibley Brian
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Hobbit. Pustkowie Smauga. Oficjalny przewodnik po filmie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Hobbit. Pustkowie Smauga. Oficjalny przewodnik po filmie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Hobbit. Pustkowie Smauga. Oficjalny przewodnik po filmie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Wkp

    Bilbo i krasnoludy wydostali się wraz z Gandalfem ze śmiertelnego niebezpieczeństwa, lecz przed nimi stale daleka droga Samotnej Góry. Zanim zaś osiągną cel, muszą jeszcze przeżyć spotkanie z Beronem i odwiedzić owianą złą sławą Mroczą Puszczę – a Gandalf nie zawsze może im towarzyszyć, zajęty swoimi, jakże zagadkowymi sprawami. Kontynuują więc epicką podróż, a my, wraz z autorem przewodnika, możemy wyruszyć wraz z nimi i dalej odkrywać rzeczy, których nie widzieliśmy na ekranie.Pierwszy przewodnik okazał się zachwycającą książką godną polecenia każdemu fanowi Tolkiena, lecz także kina. Każdemu, kto chciałby poznać tajniki powstawania superprodukcji i zakulisowe ciekawostki – niezależnie od tego, czy zna Hobbita czy również nie. Drugi utrzymał ten ton i stylistykę i zabrał czytelników na przepiękną wędrówkę bardzo bogato ilustrowaną fotografiami z filmu i planu, szkicami poszczególnych lokacji i obrazami autorstwa ludzi, którzy zasłynęli najlepszymi ilustracjami ebooków Tolkiena. Wydano to wszystko oczywiście bardzo pięknie, na idealnym papierze i w idealnej jakości druku, tak że samo spoglądanie na tom sprawia przyjemność. Co się zaś tyczy treści, proponuje ona wszystko to, na co apetyt zaostrzyła pierwsza element przewodnika. Czytelnik wielbiciel Tolkiena znajdzie tutaj dogłębną relację z powstawania filmu, pozna aktorów i postacie, otrzyma mnóstwo ciekawostek, których próżno szukać gdzie indziej, zapozna się z wywiadami z poszczególnymi członkami ekipy, odkryje sekrety stojące za wynikami specjalnymi… Ciężko wymienić wszystkie aspekty, jakie mieści w sobie „Przewodnik”. Mogło to się przełożyć na chaos panujący w treści, na szczęście twórca tak obeznany ze swoim rzemiosłem, jak Brian Sibley, który niewątpliwie należy do najlepszych autorów publikacji zza filmowych kulis, prowadził sobie idealnie z ogarnięciem mnóstwa faktów.Znakomicie kontynuuje także to, co stanowiło olbrzymią siłę przewodnika po pierwszej części „Hobbita”, a mianowicie jego swoistą uniwersalność. Album bowiem znów idealnie nadaje się nawet dla ludzi, którzy Tolkiena nie znają, bądź również nie znoszą, lecz interesuje ich kino i strona techniczna powstawania filmu, prezentując im wszystkie prawdopodobnie aspekty towarzyszące epickiej produkcji.Jednym słowem – super. Aż żal, że po polsku częściej nie ukazują się podobne publikacje.Ja czytając oba „Przewodniki” znów czułem się jak dzieciak, który przed laty odkrywał Śródziemie i zapragnąłem tam powrócić. I choć filmowe „Hobbity” nie przypadły mi do gustu, ebookami o nich byłem zachwycony. Dlatego zalecam je Waszej uwadze, a wydawnictwu Amber składam serdeczne podziękowania za udostępnienie mi egzemplarza do recenzji.

  • Szela

    Przewodnik kupiłam bratu, który od lat jest zapalonym fanem Hobbita. Początkowo myślałam, że ten przewodnik nie wniesie nic nowego, jednak okazało się, że fotografie spoza planu i niepublikowane wcześniej wywiady z odtwórcami ról przekonały mnie, że album spodoba się na pewno. Zalecam tę pozycje sympatykom i wielbicielom Hobbita.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!