Czytaj więcej:
Dziewczynka Pierwsza książka o mnie okładka

Średnia Ocena:Dziewczynka Pierwsza książka o mnie

Pierwsze dwa lata to bardzo intensywny czas w życiu dziecka. Jako rodzice na pewno dużo chwil pragnęlibyście zapamiętać. Jakie było pierwsze słowo waszego dziecka? Kiedy postawiło własny pierwszy krok? W co lubiło się bawić? Oto praktyczna książka ebook z dyskretnymi ilustracjami Catariny Kruusval, słynnej z ebooków o Eli i Olku. Znajdziecie tu miejsce, by zapisać najistotniejsze spostrzeżenia i wspomnienia a także wkleić zdjęcia.

Szczegóły
Tytuł Dziewczynka Pierwsza książka o mnie
Autor: Kruusval Catarina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zakamarki
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dziewczynka Pierwsza książka o mnie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dziewczynka Pierwsza książka o mnie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dziewczynka Pierwsza książka o mnie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Mój żołądek przybrał już takie rozmiary, że nawet tata dzwoniąc do mnie, wita się słowami „cześć, największy ssaku świata”. Niechybnie oznacza to, że czas, kiedy na świecie pojawi się Zosia, zbliża się olbrzymimi krokami. Wyprawianie córy na świat już na ukończeniu, portfele chwilowo mogą odetchnąć, ogólnie czas to niezły na radość oczekiwania i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. I jako że osoba ze mnie sentymentalna, momentami do przesady, nasz dom pełen będzie pamiątek z okresu ciąży i późniejszego, już po narodzinach naszego szkraba. Nie mogło zatem obejść się bez książki pamiątkowej, w której już teraz zaczynamy dokumentować życie Zosieńki, jeszcze goszczącej w moim słusznych rozmiarów brzuchu. „Pierwsza książka ebook o mnie” zachwyciła mnie już od pierwszej strony, na której mogliśmy spisać nasze wspomnienia z okresu ciąży (tata mniej sentymentalny, więc jeszcze przygotowuje się do tego mentalnie ;), wkleić fotografia z usg i uwiecznić, jak wyglądał maminy brzuch, gdy w środku miał dzikiego lokatora. Każda następna strona to sposobność upamiętnienia najistotniejszych zdarzeń w trakcie tych pierwszych dwóch lat życia naszej pociechy. Mamy więc miejsce na dzień urodzin, wyjście ze szpitala (i kopertę z pamiątkami stamtąd), pierwsze wspólne święta, pierwsze słowa, kroki, ząbki i w ogóle wszystko co pierwsze. Na każdej stronie znajduje się miejsce na wklejenie fotografie (lub kilku) z tego pięknego czasu, kiedy kształtuje się młody człowiek. Bardzo wielki plus za indywidualizację książki, która jest dostępna w dwóch wariantach – dla dziewczynki i dla chłopca. Pozwala to w jeszcze większym stopniu spersonalizować nasze wspomnienia, bez niepotrzebnych skreśleń (*niepotrzebne skreślić). Publikacja wydana jest w sposób estetyczny, w grubej oprawie, z dużą czcionką i mnóstwem kolorowym obrazków w środku. Doskonała na upominek dla świeżo upieczonych rodziców i ich maleństwa, które po latach chętnie sięgnie po pamiątkę z czasów, których może i nie pamięta, lecz w których było już największym skarbem własnych rodziców. Szczerze polecam! zaczytana.com.pl

  • Angelika Albecka

    Zamówiłam książkę przez internet, niestety w salonie empik do którego zawsze chodzę nie było jej, więc przysłali mi ją z warszawy po 2 dniach odebrałam. Jestem bardzo zadowolona z strony empik. moja książka ebook była nieźle zapakowana w karton przez zagnieceniem co jest bardzo dobrym plusem, nie lubię gdy są rogi książki zagięte. a jeśli chodzi o samą książkę to jest super upominek na urodziny dziecka, która jest pamiątką na całe życie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!