Czytaj więcej:
Chłopiec w śniegu okładka

Średnia Ocena:Chłopiec w śniegu

Odkrycia, jakich Edie Kiglatuk dokonała na Alasce podczas wyścigu psich zaprzęgów Iditarod, doprowadziły do zdemaskowania potężnej, sięgającej do najwyższych sfer afery. Debiutancka opowieść M.J. McGrath Białe piekło zdobyła uznanie czytelników i przychylność krytyki, która porównywała ją do bestsellerowych skandynawskich trillerów, takich jak Smila w labiryntach śniegu Petera Høega czy serii powieści kryminalnych Henninga Mankella o Kurcie Wallanderze. W kolejnej zniewalającej powieści M.J. McGrath, będącej kontynuacją przygód Edie Kiglatuk, wiodącej postaci debiutanckiej książki tej autorki Białe piekło, główna bohaterka, pół Inuitka, pół biała, podejmuje się wspomóc własnego byłego męża Sammy`ego w jego zmaganiach podczas znanego na cały świat alaskańskiego wyścigu psich zaprzęgów Iditarod. Jednakże wyścig schodzi na dalszy plan, gdy na ziemi należącej do starowierców, wygnanego z Rosji odłamu Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, Edie natyka się na pokryte zagadkowymi rytualnymi znakami zwłoki niemowlęcia. W tym samym okresie na Alasce trwa kampania wyborcza na stanowisko gubernatora. Głównym kandydatem jest Chuck Hillingberg, obecny burmistrz Anchorage. Pragnie on za wszelką cenę utrzymać odkrycie Edie z dala od łamów prasy. Gdy Sammy ze swoim zaprzęgiem przemierza zamarznięte pustkowia, Edie rozpoczyna swoje śledztwo, które wprowadza ją w mroczny świat skorumpowanych polityków, nietolerancji religijnej, chciwości i przemytu nieletnich dziewcząt, które zmusza się do prostytucji. Gdy jednak Edie zaczyna odkrywać prawdę, okazuje się, że jej samej grozi odkrycie bolesnego sekretu z przeszłości.

Szczegóły
Tytuł Chłopiec w śniegu
Autor: McGrath M. J.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Ole
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Chłopiec w śniegu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Chłopiec w śniegu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Chłopiec w śniegu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Joanna Niemczewska

  Książka ebook wypożyczona dużo lat temu z biblioteki,wreszcie na własność! Z przyjemnością ponownie doświadczam mrozu,śniegu i skowytu psów na trasie Iditarod..

 • Mellison

  Umiejscowienie akcji w takim miejscu to idealny zabieg, ponieważ przenosi czytelnika w zupełnie inny wymiar. Fabuła bardzo ciekawa - widać, że twórca idealnie ją przemyślał. Debiutu McGrath, tj. "Białego piekła" nie czytałem, lecz na pewno to nadrobię, ponieważ warto poświęcić czas na tak dobrą książkę.

 • anna kawka

  Jest to moja pierwsza książka ebook tego autora i tak przyjemnie mnie zaskoczyła, że już sięgam po nastepną. Czyta się świetnie.

 • FrogVival

  Przyciągający tytuł, przyciągająca sceneria i wartka akcja. Po prostu kawał dobrego kryminału na długie godziny. Autorka idealnie buduje napięcie, klimat grozy i niepewności wlewa się drzwiami i oknami, przez co trudno się oderwać. Solidna i przemyślana rzecz...

 • aagusiaa

  Mroźna Alaska to tylko początek napięcia, które buduje McGrath w własnych powieściach. Choć "Chłopiec w śniegu" to dopiero druga książka, zapowiada się całkiem obiecująco. Śmiało wkracza w świat najlepszych skandynawskich pisarzy, dając czytelnikom to, co w kryminałach najlepsze - zagadkę, której rozwiązanie odnajdujemy na ostatniej stronie.

 • MajorT

  "Chłopiec w śniegu" bardzo mi się podobał. Nie czytałem poprzedniej części, lecz w sumie nie jest to koniczene aby cieszyć się tą częścią. To co najbardziej mi się podobało podczas czytania (i zawsze zwracam na top uwagę w kryminałach) to budowanie atmosfery napiętej i mrocznej. Tu to wszystko jest więc czytało mi się bardzo dobrze. A zakończenie jak to w dobrym kryminale bardzo zaskakujące.

 • Ralfi

  Poprzednia element pod tytułem "Białe piekło" zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Więc jak zobaczyłem, że niedługo później autorka wydała kolejną opowieść to poszedłem ją kupić. Szczerze powiedziawszy nie żałuje własnej decyzji mimo, że kupiłem ją w ciemno. Książka ebook wcale nie jest gorsza od poprzedniczki, a powiedziałbym nawet, że lepsza!

 • hornet

  Mam wrażenie że obecnie aby kryminał był naprawdę niezły musi mieć miejsce lub w nieprzyjaznym klimacie Szwecji, Dani, Norwegii albo Alaski... Wszędzie tam gdzie klimat nie sprzyja, wszędzie jest daleko mnożą się sekrety i morderstwa... Autorka idealnie potrafi utrzymać ten klimat grozy i niebezpieczeństwa. Jak dla mnie idealna książka.

 • Fazzy

  Zaintrygował mnie opis tej książki, więc czekam na nią z niecierpliwością. Wiele dobrego czytałem na temat tej autorki i mam nadzieję, że wszystko się potwierdzi. Zresztą i tak zamiast czytać czyjeś opinie wolę się sam przekonać. Całe szczęście długo czekać nie będę musiał, ponieważ to już w następnym tygodniu.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!