Czytaj więcej:
Biologia w zadaniach maturalnych. Część 1 okładka

Średnia Ocena:Biologia w zadaniach maturalnych. Część 1

Pierwsza element zbioru zadań maturalnych, obejmującego treści w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Zamieszczone zadania pozwalają na usystematyzowanie i sprawdzenie wiedzy z następujących działów: struktura i skład chemiczny komórki metabolizm komórkowy fizjologia zwierząt z elementamifizjologii człowieka genetyka i biologia stosowana Każdy dział, prócz zadań szczegółowych, zawiera podsumowanie w postaci zadań zbiorczych. Do wszystkich zadań podano odpowiedzi. Druga element zbioru w przygotowaniu.

Szczegóły
Tytuł Biologia w zadaniach maturalnych. Część 1
Autor: Bukała Barbara
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Omega
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Biologia w zadaniach maturalnych. Część 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Biologia w zadaniach maturalnych. Część 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Biologia w zadaniach maturalnych. Część 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Zrzut ekranu 2022-05-08 o 13.34.56.pdf - Rozmiar: 95.7 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna Żuralska

  Bardzo interesujące zadania

 • Karolina

  Niezbędnik każdego maturzysty, odpowiedzi ze metodą oceny do każdego zadania, naprawdę warta zakupienia :)

 • Aga

  Książka ebook bardzo nieźle przygotowuje do matury z biologii, jest w niej wiele interesujących zadań, szczególnie otwartych, dzięki czemu można sobie wyćwiczyć umiejętność pisania dłuższych odpowiedzi. Prócz tego są zadania z kłopotami badawczymi i doświadczeniami, które nierzadko sprawiają trudności. Na końcu do każdego zadania są umieszczone przykładowe odpowiedzi z dokładnym wyjaśnieniem. Książka ebook warta kupienia.

 • maturzystka

  zadania są dość trudne jednak dzięki nim można sobie wypracować odpowiedzi "pod klucz"

 • Victoria2000

  Książka ebook jest niesamowita. Jej największą zaletą jest to, że każde zadanie stanowi dla nas nie lada wyzwanie. Przy rozwiązywaniu każdego ćwiczenia musimy intensywnie myśleć, co bezsprzecznie poszerza nasze horyzonty Ta publikacja nie tylko uczy nas jak rozwiązywać zadania maturalne lecz i przekazuje nam zupełnie nowe wiadomości, które mogą być wyjątkowo ważne nawet na maturze a czego czasami nie ma w podręczniku. Innym jej olbrzymim atutem jest to, że książka ebook proponuje nam możliwość sprawdzenia naszych umiejętności, poprzez sprawdzenie odpowiedzi zamieszczonych na końcu książki. Ćwiczenia zamieszczone tutaj pokazują nam nasze słabe punkty, i co najistotniejsze pomagają je korygować. Od innych zbiorów zadań, ta książka ebook odróżnia się tym, że zadania nawet z pozornie prostego działu potrafią być problematyczne. Pomimo faktu, że ćwiczenia nie należą do łatwych i reprezentują znacznie wyższy poziom niż matura, UCZĄ LOGICZNEGO MYŚLENIA, co może być pomocne później. Z całego serca, NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!

 • Agnieszka Pietras

  ksiazka jest super duzo zadań maturalnych z odpowiedziami..warta kupienia

 • macius1219

  Gorąco zalecam tę książkę. Bardzo przejrzysta. Zadania są trochę na wyższym poziomie niż z Witowskiego, lecz warte przerobienia i zastanowienia się ponad nimi.

 • Michał Jaworski

  Bardzo niezła pozycja, w szczególności dla maturzystów, świetne zadania, przejrzysta treść.

 • Ewelina

  Bardzo przydatny zbiór, a w szczególności dla osób przyswajających tę dziedzinę nauki w zakresie rozszerzonym.

 

 

Biologia w zadaniach maturalnych. Część 1 PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 SPOTKANIE BIBLIOTEKARZY 8 maja 2022 rok godzina 14:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ulanie-Majoracie (wykonawcy zbierają się o godzinie 13:30) - Wstęp muzyczny na skrzypcach w wykonaniu Anny Lipińskiej; - Olga Tokarczuk - „W nocy z soboty na niedzielę” - recytuje Natalia Polkowska; - Katarzyna Nosowska - „Chodź, opowiem ci świat” - recytuje Julia Semczuk; - melodia romantyczna na skrzypcach gra Anna Lipińska; - Juliusz Słowacki - „BENIOWSKI” - recytuje Mikołaj Niedziela; - Ludwik Jerzy Kern - „Jastrząb i kura” - recytuje Anna Rokicka; - skoczną melodię na skrzypcach gra Anna Lipińska; - Julian Tuwim - „Okulary” - recytuje Barbara Lipińska; - Maria Konopnicka - „Muchy samochwały” - recytuje Julia Osiak; - Maria Konopnicka – „Szkolne przygody Pimpusia Sadełko” – recytuje Maksymilian Zdanowski; - Wanda Chotomska - „Bańkowice Mydlane” - recytuje Wiktoria Król; - Ludwik Jerzy Kern - „Był sobie niedźwiedź” - recytuje Lena Aleksandrowicz; - Występ kończy kołysanka na skrzypcach w wykonaniu Anny Lipińskiej. Strona 2

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!