a

Szczegóły
Tytuł a
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

a PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd a pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. a Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

a Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 POTWIERDZENIE NADANIA ZWROTU Potwierdzam odbiór przesyłki nr 25157467850 w stanie nienaruszonym. Data, godzina odbioru Podpis nadawcy Numer kuriera lub pracownika Podpis kuriera lub pracownika punktu DHL punktu DHL Niniejszy dokument stanowi dowód nadania przesyłki zwrotnej do Zalando i jest niezbędny do ewentualnej reklamacji. Strona 2 Formularz zwrotu Chcesz zwrócić produkt? Nic prostszego! Małgorzata Frankowska Sikorskiego 4 Numer zamówienia: 10910073845451 Zwroty odbierane są przez DHL Polska. Więcej informacji na temat zwrotu zamówienia możesz uzyskać pod adresem www.zalando.pl/faq. 63500 OSTRZESZÓW Numer klienta: 44269288991069 Aby zwrócić artykuł, postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi procesu zwrotu. Jeżeli chcesz wymienić artykuł, złóż nowe zamówienie w zalando.pl. 1. Przygotuj produkt do zwrotu Włóż oryginalnie zapakowany produkt do kartonu. Etykietę zwrotną, którą znajdziesz po prawej Nr artykułu Artykuł Rozmiar Powód stronie, przyklej na paczkę w miejscu starej BEJ21N0CC-A110032000 Jeansy Bootcut - white 32 16 etykiety. JD421D001-A1100XS000 JDYFRANSISKA PUFF SLEEVE - T-shirt basic - cloud XS 16 MOQ21D0A7-J1100XS000 T-shirt basic - pink XS 1 PE321D0IU-K1100XS000 PCANNA - T-shirt basic - kentucky blue XS 16 2. Odeślij zamówienie STH21E0PF-Q11000S000 GERAFFTES - Koszula - black S 9 Zwróć zamówienie w punkcie DHL Parcel: Zanieś paczkę do najbliższego punktu. Jego lokalizację sprawdzisz tutaj: parcelshop.dhl.pl/mapa Zamów kuriera, który odbierze przesyłkę: Zamów kuriera, który odbierze przesyłkę: Zamów kuriera na stronie DHL: dhl24.com.pl/zwroty/ Wpisz numer przesyłki z etykiety. Następnie wpisz adres, datę oraz czas odbioru. Przekaż przesyłkę i zachowaj potwierdzenie nadania zwrotu. Powód zwrotu 1 Artykuł nie spełnia oczekiwań 2 Za duży 3 Za mały 4 Stosunek ceny do jakości 5 Spóźniona dostawa 6 Artykuł niezgodny z opisem 9 Niewłaściwy artykuł 10 Artykuł wadliwy *Jeśli artykuł jest wadliwy: Gdzie znajduje się wada? (niezbędne) 3. Zwrot należności Zwrot należności otrzymasz do 14 dni od momentu zaksięgowania przesyłki w naszym magazynie. Poinformujemy Cię o tym mailowo.

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!