Czytaj więcej:
Zaprzysiężeni. Wilcze morze okładka

Średnia Ocena:Zaprzysiężeni. Wilcze morze

Dołącz do Zaprzysiężonych  - walecznych i żądnych przygód wikingów, którzy przemierzają niebezpieczne morskie szlaki aż po kraj świata.Drużyna wikingów przebyła morza i bezbrzeżne stepy w poszukiwaniu legendarnego skarbu władcy Hunów, Attyli. W walkach zginęło wielu członków załogi. Ci, którzy przetrwali morderczą wyprawę, wybierają na swego przywódcę najmłodszego z Zaprzysiężonych - Orma, zwanego Zabójcą Niedźwiedzia. Tylko on potrafi odczytać wyryte na runicznym mieczu porady wiodące do największych bogactw świata. Zaprzysiężeni wyruszają w kolejną niebezpieczną podróż. Tym razem ich droga wiedzie przez Grecję aż do Jerozolimy. Od początku prześladuje ich jednak pech. Zanim dotrą do celu, będą musieli przemierzyć groźne wilcze morze, na które zapuszczają się tylko desperaci.

Szczegóły
Tytuł Zaprzysiężeni. Wilcze morze
Autor: Low Robert
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Książnica
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zaprzysiężeni. Wilcze morze pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zaprzysiężeni. Wilcze morze Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zaprzysiężeni. Wilcze morze PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Łukasz Kudliński

  Zdecydowanie lepiej napisana niż poprzednia, pierwsza cześć. Czyta się znacznie płynniej i przyjemniej. Małe rozdrażnienie powodowało u mnie określanie tych samych postaci paroma różnorakimi imionami co może spowodować mały zamęt a także zbyt mało dokładna mapa, którą nawiasem mówiąc warto sobie na bieżąco uzupełniać.

 • adju

  Idealna kontynuacja sagi o wikingach (Skarb Atylii) bardzo realistycznie bez zbędnych otoczek nie przesadzono z fantastyką czyta się lekko bardzo wciąga.

 • mxf

  Twórca wznawia przygodę w 965 roku n.e. Rzuca naszych bohaterów daleko na wschód Europy. Orm "Zabójca Niedźwiedzia" i jego wesoła zgraja odwiedzają Konstantynopol, podróżują przez morze Egejskie poprzez Cypr, aż do samej Jerozolimy. Czasy, w których obracają się bohaterowie księgi, do łatwych nie należą. Jest to końcówka X wieku, czasy rozbicia jedności Bliskiego Wschodu pod sztandarami państwa Abbasydów. To wówczas powstały różnorakie drobne państwa, który osłabiając jedność ludów arabskich pozwoliły na przegrupowanie i wzmocnienie sił Bizancjum, które dynamicznie odbudowały własne zdobycze terytorialne. Były to też czasy dużych migracji ludności do Jerozolimy, którą uważano za kolebkę trzech religii, i przez to dostęp do niej był otwarty dla wszystkich.

 • Amadan

  Robert Low to prawdopodobnie największy ekspert od historii Wikingów. Saga Zaprzysiężeni - Wilcze morze to historyczna opowiadanie o morskiej wędrówce Wikingów do odległej Jerozolimy. Wikingowie to mężni wojownicy, a sposób w jaki twórca przybliża nam ich dzieje powoduje, że czytelnik staje się jednym z nich. Zalecam całą serię.

 • Andreas

  Odkąd pamiętam pasjonowało mnie wszystko to, co było związane z kulturą wikingów. Lecz dopiero niedawno odkryłem powieści tego autora. Z jednej strony żałuje, że dopiero teraz, a z drugiej się cieszę, że w ogóle je odkryłem. Lecz do rzeczy. Jeśli interesują Cie wikingowie to lepszych pozycji jak tego autora nie znajdziesz.

 • Topper

  Jestem wielbicielem powieści o Wikingach, a tym bardziej Roberta Lowa jako autora tego typu powieści. Trzeba przyznać, że pan Low niezwykle rzetelnie podchodzi do własnych książek. Saga o "Zaprzysiężonych" jest jedną z ciekawszych jeżeli chodzi o tą tematykę. Tym bardziej czekam na "Wilcze morze". Fascynuje mnie ten brutalny i mroczny świat :-)

 • Magik

  Kaplow to prawdziwy pasjonat historii i to zdecydowanie widać w jego powieściach. Mało kto wie, że w wolnym okresie jest członkiem grupy rekonstrukcyjnej, która odtwarza realia życia wikingów - którzy nomen omen są głównymi bohaterami jego powieści. Cały cykl "Zaprzesiężonych" to prawdziwy majsterszyk. Na tę element czekam z olbrzymią niecierpliwością.

 • Kościelniak

  Ciekawe, po książce pdf "Kto zabija najsławniejszych amerykańskich pisarzy?", twórca niespodziewanie piszę coś zupełnie innego. Inna fabuła, zupełnie inna tematyka i gatunek. Nie wiem czy to ten sam autor, który stworzył "Me and Orson Welles: A Novel", lecz jeśli tak, to zapowiada się bardzo niezła książka. Tematyka książki bardzo ciekawa, uwielbiam historię o wikingach, obecnie nawet oglądam serial Wikingowie, więc jestem w temacie :) Wszelkie historie związane z tymi niesamowitymi nordami są po prostu fantastyczne! Mam cichą nadzieję, że ta książka ebook będzie bardzo dobra. Czekam na premierę i liczę na dobrą lekturę.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!