Czytaj więcej:
Zabić Lincolna. Szokujący zamach, który zmienił Amerykę okładka

Średnia Ocena:Zabić Lincolna. Szokujący zamach, który zmienił Amerykę

Abraham Lincoln za sześć tygodni zginie.Decydują się dzieje wojny secesyjnej. Prezydent wie, że grozi mu niebezpieczeństwo. Nie może jednak ustąpić. Musi zakończyć krwawą wojnę zwycięstwem Unii.Myślę, że są ludzie, którzy zamierzają odebrać mi życie. I nie mam żadnych wątpliwości, że to zrobią.Abraham LincolnFascynujący thriller o ostatnich tygodniach życia Lincolna i kulisach udanego zamachu. Pełne napięcia śledztwo dziennikarza i historyka odtwarza dzień po dniu, godzina po godzinie działania prezydenta i zamachowców.John Wilkes Booth śmiało wychodzi z cienia, ściskając w prawej dłoni deringera, a w lewej nóż. Wyciąga rękę i celuje w potylicę Abrahama Lincolna. Nikt go nie widzi. Nikt nie wie, że tam jest. Pociąga za spust.Czy śmierć Lincolna była aktem szaleńca? A może to efekt skrupulatnie zaplanowanego spisku? Do dzisiaj nie wiadomo, dlaczego strażnicy opuścili własne stanowiska, mosty, zazwyczaj zamykane na noc, zostawiono otwarte, a telegramy z rozkazem poszukiwania mordercy nie zostały wysłane.Brutalna rzeczywistość ogarniętej chaosem wojny Ameryki. Tragedia żołnierzy umęczonych konfliktem. I prezydent, który wie, że musi zginąć.Zabić Lincolna to nie tylko książka ebook historyczna, to mroczny thriller o zamachu, który przemienił Amerykę.

Szczegóły
Tytuł Zabić Lincolna. Szokujący zamach, który zmienił Amerykę
Autor: O'Reilly Bill, Dugard Martin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zabić Lincolna. Szokujący zamach, który zmienił Amerykę pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zabić Lincolna. Szokujący zamach, który zmienił Amerykę Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zabić Lincolna. Szokujący zamach, który zmienił Amerykę PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Marcin

    Nie jestem wielbicielem ebooków historycznych. Wolę powiedzieć to już na samym początku. Ta książka ebook jest dobra, nawet idealna lecz to zbyt mało by przekonać mnie do tego gatunku. Książka ebook opowiada o schyłku wojny secesyjnej na sześć tygodni przed zamachem na Lincolna. Chciałbym Was przestrzec, że twórca nawet nie stara się być neutralny. Jego poglądy widać bardzo dokładnie w opisach tak ludzi jak i scen.

  • zuzanna

    "Zabic Lincolna" czytalam w pelnym napieciu jednym tchem. Wprost nieprawdopodobna - a przeciez prawdziwa - anatomia zbrodni od samego jej poczatku, czyli planu, az po tragicznie desperacki final. Zbrodnia tym straszniejsza i przejmujaca, ze wynikajaca z nienawisci.Goraco polecam.Zuzanna

  • Ekspert Empiku

    Nie jest prosto napisać książkę o kimś takim jak Abraham Lincoln. Wydawać by się mogło, że taka postać została zbadana w każdym calu. Jednak publikacja ukazuje prezydenta w całkiem świeżym świetle. Dzień po dniu śledzimy zmagania wojsk Unii a także Konfederatów, wojna secesyjna ma się ku końcowi, jednak nie jest jeszcze pora na świętowanie zwycięstwa. Lincoln zdaje sobie sprawę, że jest w niebezpieczeństwie, jednak nie może się wycofać, musi trwać, mimo przygotowywanego zamachu. Ciekawie napisana, wciągająca i ukazująca nieznane do tej pory fakty książka ebook o wielkiej postaci i jej dużych czynach. Polecam.Grzegorz Chojnacki, Empik Warszawa

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!