Czytaj więcej:
Twoje poprzednie wcielenia okładka

Średnia Ocena:Twoje poprzednie wcielenia

To życie nie jest pierwszym, jakie przeżywasz. Wszystko co wcześniej robiłeś i czego doświadczyłeś zapisane jest w twojej świadomości. Większość z nas nie wie kim była w poprzednich wcieleniach, lecz na pewno chciałaby się tego dowiedzieć. Teraz jest na to właściwy moment, ponieważ dzięki tej książce pdf będziesz mógł odkryć co działo się z tobą w przeszłości i jaki to ma wpływ na twoje obecne życie. Autorka, która jest terapeutką specjalizującą się w przeszłych wcieleniach i hipnozie, omawia dwie drogi, które pozwolą ci poznać twoje wspomnienia i emocje z poprzednich żyć. Jedna z nich koncentruje się na twoim wnętrzu i wykorzystuje regresję, medytację a także intuicję, a druga skupia się na tym, co istnieje na zewnątrz. Dzięki poprzednim wcieleniom dowiesz się np. skąd wzięły się twoje fobie, kłopoty z utrzymaniem wagi, czy nawet choroby fizyczne. Stanie się oczywiste jakie silne strony odziedziczyłeś z zamierzchłych żyć i w jaki sposób możesz je teraz wykorzystać. Ponadto zrozumiesz skąd biorą się trudności w relacjach międzyludzkich, dlaczego odruchowo niektóre osoby budzą twoją niechęć i jak bezzasadny jest strach przed śmiercią czy ludźmi od ciebie się różniącymi. Dodatkowo dowiesz się także, które własne talenty powinieneś rozwijać i jaki kierunek nadać życiu, by twoja zawodowa kariera przyniosła ci satysfakcję. Autorka w publikacji podaje dużo przykładów osób, które po poznaniu własnych poprzednich wcieleń zmieniły własne życie  i teraz mogą się w pełni realizować. Odkryj przeszłość, zrozum teraźniejszość.

Szczegóły
Tytuł Twoje poprzednie wcielenia
Autor: Fyfe Atasha
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Twoje poprzednie wcielenia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Twoje poprzednie wcielenia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Twoje poprzednie wcielenia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Katarzyna Baryła

    Nasze ciało jest jak książka ebook - pełne sekretów o naszych poprzednich wcieleniach. Dostajemy nowe ciało i nasz duch przechodzi z jednego życia do następnego. Wszystkie nasze doświadczenia wpływają na nasze ciało i duszę, a te najistotniejsze mają na nas największy wpływ. Wyniki tego mogą być bardzo różnorakie i bardzo pozytywne. Tego wszystkiego dowiemy się z tej książki i będziemy mogli wypróbować na sobie. Poznamy dużo interesujących wydarzeń i będziemy mogli dowiedzieć się m.in., że na przykład, nasza niezła postawa ciała może pochodzić z naszego poprzedniego życia, w którym np. byliśmy oficerem wojskowym bądź również baletnicą. Bardzo interesująca publikacja.

  • Patrycja Kaczmarek

    Co prawda nie do końca wierzę w teorię wcieleń, niemniej jednak Atasha Fyfe w bardzo przekonywający sposób stara się zaprezentować czytelnikowi własne racje. Momentami ciężko było się autorce sprzeciwić... Książka ebook bardzo interesująca nawet dla tych czytelników, którzy nie wierzą w teorię poprzednich wcieleń.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!