Czytaj więcej:
Świąteczna sukienka okładka

Średnia Ocena:Świąteczna sukienka

Jedna suknia, dwie dziewczyny i magia świąt. "Świąteczna sukienka" to śliczna bożonarodzeniowa historia pióra Courtney Cole, bestsellerowej autorki New York Times. Kiedy pełna nadziei fashionistka Meg Julliard musi tuż przed Gwiazdką wrócić do własnego rodzinnego Chicago, żeby przejąć zarządzanie odziedziczonym po ojcu budynku z apartamentami, uważa, że ​​jej marzenia o awansie w branży modowej się skończyły. Najemcy są ekscentryczni i egocentryczni, katastrofy się mnożą, a męski konserwator ciągle zawstydza Meg. Wszystko wskazuje, że to będą najgorsze święta w jej życiu. Ellie Wade, jedna z wieloletnich mieszkanek apartamentowca, też nie odczuwa świątecznej radości. Przygotowuje się do przeprowadzki do domu opieki (niechętnie) i musi zdecydować, co ze sobą weźmie, a na co miejsca w jej życiu już nie będzie. W każdym zakątku mieszkania Ellie kryją się jej wspomnienia - niektóre dobre, niektóre złe. Jak pewna sukienka - waha się, czy ją spakować, ponieważ jest symbolem zarówno najlepszej jak i najgorszej nocy w jej życiu. Ellie i Meg nawiązują niezwykłą przyjaźń. W efekcie prześliczna suknia trafia do Meg. Lecz pod pewnym warunkiem: ma ją założyć na bożonarodzeniowe przyjęcie w budynku. Tak oto dzięki wyjątkowemu strojowi Meg odnajduje drogę do realizacji marzeń, jednocześnie przywracając swojemu rozpadającemu się dziedzictwu, czyli Parkview West, dawną znakomitość i dając bezpieczny dom wszystkim, dla których to miejsce jest ważne. Niezły duch świąt Bożego narodzenia sprawia, że każdy bohater tej opowieści odnajduje szczęście. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Świąteczna sukienka
Autor: Cole Courtney
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Lekkie
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Świąteczna sukienka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Świąteczna sukienka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Świąteczna sukienka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • awiola

    Cóż to była za klimatyczna opowieść osadzona w czasie bożonarodzeniowym. Powieść, której oryginalnym motywem przewodnim okazała się sukienka symbolizująca słodko-gorzki wymiar życia. W natłoku tylu różnorakich propozycji świątecznych powieści warto więc zwrócić uwagę na tę historię, gdyż nie powiela ona schematu prostej opowieści o magii wigilijnego wieczoru. Wątek tytułowej sukienki w powiązaniu z płaszczyzną świata mody, jaka pojawia się w fabule to coś zupełnie świeżego i jednocześnie pierwszorzędnie wpisującego się w ramy takiej książki. "Świąteczna sukienka" to jednak nie tylko lektura, którą powinno czytać się w świątecznym okresie, gdyż historia Meg i całego budynku Parkview West to opowiadanie ukazująca siłę marzeń, bez których nasze życie byłoby wyjałowione. Autorka wplata bowiem w dzieje głównej bohaterki kluczowe przesłanie dla czytelników, które należy wziąć sobie do serca. Jednocześnie angażuje uwagę odbiorcy na pojęciu porażki i sukcesu, które nie zawsze są tak mocno jednoznaczne. W przypadku protagonistki, przegrana ma szansę zostać przekuta w sukces, jeśli tylko bohaterka da sobie szansę. Szansę na zmianę w życiu zawodowym i w życiu prywatnym. Uwielbiam w tego typu powieściach tak zdecydowane myśli przewodnie, które warto rozważyć w zaciszu swojego domu. A pisząc o domu, nie można nie wspomnieć o barwnych bohaterach powieści Courtney Cole, zamieszkujących apartamenty budynku Parkview West. Począwszy od obrotnej Sylvie, a skończywszy na Ellie, która historią własnej sukienki inspiruje Meg do działania. Autorka poprzez tę płaszczzynę definiuje pojęcie domu, w którym to mieszczą się zarówno złe, jak i dobre wspomnienia. Zaznacza też jak kluczowe jest przepracowanie pewnych traum i zmierzenie się z przeszłością. Nie tylko w święta dzieją się cuda, gdyż takowe czyni także sukienka, lecz o tym musicie przekonać się sami, zaglądając do powieści Courtney Cole. To bowiem książka, która zapewni wam godziwą rozrywkę w otoczeniu niezłych ludzi, pięknej sukienki naznaczonej magią, szczypty świata mody a także pewnego małego kotka o ślicznym imieniu Winter White. Nie zabraknie też happy endu, bez którego nie może obyć się żadna świąteczna opowieść.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!