Czytaj więcej:
Rzym Jana Pawła II okładka

Średnia Ocena:Rzym Jana Pawła II

Rzym - miasto, które pokochał Święty Jan Paweł II Jeśli pragniesz chodzić drogami, które przemierzał Jan Paweł II w Wiecznym Mieście. Zobaczyć miejsca bliskie Jego sercu - szczególnie z Nim związane - to ten przewodnik jest właśnie dla Ciebie!   "Rzym Jana Pawła II" Przewodnik dla Pielgrzymów jest niezwykłym przewodnikiem, innym niż wszystkie dostępne na rynku!  Zawiera wypowiedzi przyjaciół i współpracowników Jana Pawła II: arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego a także księdza prałata Pawła Ptasznika, które  pozwalają poznać Rzym najbliższy sercu Papieża Polaka.  Przewodnik zawiera dużo praktycznych informacji typu: jak dotrzeć do Rzymu, jak podróżować po Wiecznym Mieście, noclegi, spis kluczowych telefonów i instytucji, mapy Watykanu, Rzymu - ułatwiające poruszanie się po mieście i odwiedzenie miejsc najbliższych Janowi Pawłowi II. Publikację wzbogacają info historyczne, zdjęcia, i inne cenne wskazówki.  Ilu polskich świętych wyniósł na ołtarze Jan Paweł II? Które miejsca w Watykanie Jan Paweł II lubił najbardziej? Dlaczego tak kluczowa była dla niego Kaplica Sykstyńska? Po co każdego roku przybywał do Koloseum? Jak wyglądał jego apartament w Pałacu Apostolskim? Gdzie wstępował codziennie podczas rzymskich studiów? Co kryje się pod nazwą „trzeci Watykan”?

Szczegóły
Tytuł Rzym Jana Pawła II
Autor: Przybylski Jacek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Rzym Jana Pawła II pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Rzym Jana Pawła II Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Rzym Jana Pawła II PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anna Sikorska

    „Rzym Jana Pawła II” to przewodnik, który wskazuje miejsca, które papież Polak odwiedzał regularnie. Dużo z tych miejsc jest bardzo kluczowe w historii chrześcijaństwa, bo tu zbierały się pierwsze grupki wyznawców nowej religii, inne popłynęły krwią wielu tych pierwszych głosicieli nowej nowiny, przez co na odwiedziny hierarchy kościelnego można patrzeć, jako na pielgrzymkę i pretekst do rozmyślań ponad ludźmi.W książce pdf opisano i umieszczono ładne kolorowe fotografie kluczowych obiektów sztuki, która jest kluczowa i powinna być słynna a także choć raz w życiu odwiedzona przez chrześcijan. Nie zabraknie tam opisów i zdjęć fresków Michała Anioła. Całość została wzbogacona informacjami i fotografiami z życia Karola Wojtyły, a także mapkami, które pozwolą odnaleźć się podróżnym w plątaninie ulic.Wielkim plusem przewodnika jest śliski i mocny papier, cudowne fotografie i rozmiar pozwalający schować do torebki. Na niewielkiej ilości stron (104) dostarczono najistotniejszych informacji.Przewodnik jest skierowany do wszystkich, którzy fascynują się życiem naszego papieża i chcą podróżować jego śladami a także przypominać sobie jego misję. Przewodnik jest podobny do wielu dostępnych na rynku, lecz jego celem jest pielgrzymka, więc wskazuje miejsca kluczowe dla katolików a także Jana Pawła II.Opis wydawcy:Zawiera wypowiedzi przyjaciół i współpracowników Jana Pawła II: arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego a także księdza prałata Pawła Ptasznika, które pozwalają poznać Rzym najbliższy sercu Papieża Polaka.Przewodnik zawiera dużo PRAKTYCZNYCZNYCH INFORMACJI typu: jak dotrzeć do Rzymu, jak podróżować po Wiecznym Mieście, noclegi, spis kluczowych telefonów i instytucji, mapy Watykanu, Rzymu - ułatwiające poruszanie się po mieście i odwiedzenie miejsc najbliższych Janowi Pawłowi II.Publikację wzbogacają info historyczne, zdjęcia, i inne cenne wskazówki.Ilu polskich świętych wyniósł na ołtarze Jan Paweł II? Które miejsca w Watykanie Jan Paweł II lubił najbardziej? Dlaczego tak kluczowa była dla niego Kaplica Sykstyńska? Po co każdego roku przybywał do Koloseum? Jak wyglądał jego apartament w Pałacu Apostolskim? Gdzie wstępował codziennie podczas rzymskich studiów? Co kryje się pod nazwą "trzeci Watykan"?Dzięki zaproponowanemu Czytelnikom PRZEWODNIKOWI możemy odkryć urok Wiecznego Miasta i popatrzeć na nie oczyma Świętego Jana Pawła II.Opis wydawcy jest zgodny z zawartością książki.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!