Czytaj więcej:
Psychologia szefa. Tom 1. Szef to zawód okładka

Średnia Ocena:Psychologia szefa. Tom 1. Szef to zawód

Szanowny Czytelniku! Oddajemy w Twoje ręce książkę szczególną — i nie jest to slogan marketingowy. Ta książka ebook jest szczególna na naszym rynku, ponieważ jej dwa wcześniejsze wydania sprzedały się w nakładzie nad 40 000 egzemplarzy, co w polskich warunkach jest wyjątkowo dobrym efektem dla poradnika biznesowego.Ta książka ebook jest szczególna, ponieważ w badaniach Think Tank „Biznesowe Bestsellery Dwudziestolecia” na lekturę najbardziej inspirującą polskich menedżerów odnalazła się na liście „Top 20” jako jedyna polska pozycja.Ta książka ebook jest również szczególna, ponieważ powstała na podstawie nad dwudziestoletniej praktyki biznesowej i szkoleniowej. Dotyczy polskiej rzeczywistości i uwzględnia polską specyfikę.Autorzy tej książki nie pouczają i nie dają „dobrych rad”, lecz wskazują precyzyjne narzędzia i konkretne algorytmy działania, które mogą być pożyteczne w codziennej pracy szefa i niełatwych sytuacjach z podwładnymi.Trzecie wydanie zostało rozszerzone o narzędzia budowania współpracy, której brak jest poważnym kłopotem rozwojowym wielu zespołów, firm i organizacji w Polsce."Psychologia szefa. Szef to zawód" Wojciecha Hamana i Jerzego Guta jest wyrazem ich szczególnego uznania dla polskich menedżerów.Szefie, ta książka ebook przyda Ci się, jeżeli: masz problemy z przekazywaniem niełatwych decyzji, denerwuje Cię i osłabia narzekanie i marudzenie podwładnych, potrzebujesz więcej narzędzi do motywowania pracowników i budowania postawy odpowiedzialności, wyrosłeś z zespołu własnych kumpli i ciężko Ci się pogodzić z samotnością w roli szefa, chcesz zainwestować w budowanie współpracy w swoim zespole.

Szczegóły
Tytuł Psychologia szefa. Tom 1. Szef to zawód
Autor: Gut Jerzy, Haman Wojciech
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Psychologia szefa. Tom 1. Szef to zawód pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Psychologia szefa. Tom 1. Szef to zawód Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Psychologia szefa. Tom 1. Szef to zawód PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres pdf[email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Magda Molenda

  Idealna ksiazka dla każdego, kto został kierownikiem, szefem po raz pierwszy, lecz także dla każdego, kto nie do końca się w tej roli odnajduje. Pomaga zrozumieć, czym ta rola różni się od innych pracowników. W bardzo pomocny sposób ukazuje sytuacje dnia codziennego a także metody rozwiązywania podstawowych managerskich problemów.

 • ALEKSANDRA DRZEWIECKA

  Już od pierwszych przeczytanych słów, wiedziałam że absolutnie jestem zakochana. Żadna książka ebook od pierwszych chwil nie wciągnęła mnie jak ona. Notowałam, podkreślałam i z zachwytem łapałam każde słowo. Tylko przytakując. Absolutny fenomen i moje prywatne guru! Zawsze mam pod ręką. Przeczytałam już dużo ebooków o zarządzaniu, lecz do tych twórców wracam z każdym kłopotem i każdym zapytaniem i zawsze znajduje odpowiedź na to czego szukałam.

 • Sebastian Król

  Idealny poradnik. Fachowo, lecz i przystępnie napisany, zawiera wiele informacji które mogą okazać się przydatne na linii szef-podwładny. Być szefem to nie taka łatwa rzecz. Ten tutorial skutecznie udowadnia, że z niewielką pomocą można zrozumieć i osiągnąć wiele. Książka ebook jest dobrą inwestycją zarówno w własny rozwój jak i budowanie relacji z innymi.

 • Autentiche

  Zdecydowałem się na ten tytuł po przeczytaniu notki wydawniczej. Wydała mi się na tyle intrygująca, że postanowiłem, że ją kupię w ciemno. Decyzji własnej nie żałuję. Napisana zrozumiale i lekko, posiadająca dużo interesujących i cennych przykładów z życia. Myślę, że warto po nią sięgnąć szczególnie jak objąłeś ostatnio kierownicze stanowisko.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!