Czytaj więcej:
Pomoc z zaświatów. Duchy bliskich w służbie żyjących okładka

Średnia Ocena:Pomoc z zaświatów. Duchy bliskich w służbie żyjących

Nie ma znaczenia w co wierzymy, kim jesteśmy czy jaki majątek posiadamy. Jest coś, co łączy nas wszystkich. To rozpacz i śmierć. Wszyscy znamy kogoś, kto utracił bliską osobę, kogo dotknęła choroba albo kogoś, komu z żalu zawalił się cały świat. Autorka każdego dnia spotyka takie osoby i pomaga im na nowo odbudować utracone siły. Maureen Hancock zdobyła rozgłos jako medium, wykładowczyni i uzdrowicielka wykorzystująca naturalne metody. Współpracuje z policją i pomaga odnajdywać zaginione osoby i rozwiązywać zagadki kryminalne. W własnej pracy wykorzystuje kontakty z Drugą Stroną. Dzięki tej książce pdf zrozumiesz, że bezpośrednie porozumiewanie z duchami jest możliwe. Autorka obala także wszystkie mity dotyczące bycia medium. Omawia całą własną drogę, która prowadzi przez „szósty zmysł”, udowadniając, że każdy może nią podążać. Dzięki jej radom sam zdołasz rozbudzić intuicję i pogłębisz wiedzę o sobie. Zaprezentowane przez autorkę techniki pomogą ci stać się bardziej uważnym i świadomym swojego życia. W każdym rozdziale tej książki odnajdziesz ukojenie i miłość, które autorka otrzymuje z Drugiej Strony. Świadomość, że dusza żyje po śmierci, daje ogromne poczucie spokoju nie tylko dla tych, których najbliżsi odeszli. Podaje ona też konkretne ćwiczenia, ukierunkowane na pozbycie się lęku i zdobycie większego zaufania i dystansu do siebie. Odsłania dużo tajemnic, które kryją się poza życiem na ziemi. Pokonaj granice pomiędzy światami.

Szczegóły
Tytuł Pomoc z zaświatów. Duchy bliskich w służbie żyjących
Autor: Hancock Maureen
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pomoc z zaświatów. Duchy bliskich w służbie żyjących pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pomoc z zaświatów. Duchy bliskich w służbie żyjących Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pomoc z zaświatów. Duchy bliskich w służbie żyjących PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Angelika

    Dla większości z nas śmierć jest tematem tabu.Tematem, o którym nie lubimy rozmawiać i myśleć.Każdemu człowiekowi śmierć kojarzy się z końcem życie zakończeniem pięknej podróży na ziemi.Ale czy faktycznie śmierć jest końcem wszystkiego?A co jeśli śmierć nie jest końcem a wręcz przeciwnie początkiem czegoś pięknego.Pięknej przygody,która będzie trwała wiecznie. Pat­rząc na śmierć boimy się niez­na­nego co czeka nas po śmierci.Panicznie lękamy się tego bólu,strachu ciemności,negatywnych emocji towarzyszące przy śmierci... Jak poradzić sobie ze śmiercią stratą najbliższej osoby?Jak oswoić śmierć jako sytuacja z którą każdy koniec końców będzie musiał się zmierzyć. Dzięki autorce czytelnik lepiej zrozumie czym tak naprawdę jest śmierć.Kto jak to, lecz Maureen Hancock jest ekspertem w komunikowaniu się z ludźmi,którzy odeszli z tego świata.Maureen Hancock jest medium należącą do Stowarzyszenia Prywatnych Detektywów.Swój dar porozumiewania się z duszami wykorzystuję w odnajdywaniu zaginionych osób rozwiązuję też zagadki kryminalne. Czytelnik w niezwykły sposób jest wstanie dostrzec,zrozumieć jak wygląda śmierć. Pomoc za światów.Duchy najbliższych w służbie żyjących to książka,która doskonale obnaża zjawisko dalszego życia po śmierci.Dzięki poradnikowi czytelnik może dowiedzieć min: Kim tak naprawdę jest medium Czy każdy jest wstanie komunikować się z duchami Jak można się porozumieć z duchami najbliższych w niebie Czy faktycznie istnieją "złe"duchy

  • Katarzyna Baryła

    Ta książka ebook bardzo mnie poruszyła. Zawsze interesował mnie ten temat dlatego czytam nowości, które ukazują się na naszym rynku. Ta książka ebook różni się od innych tym, że autorka proces umierania określa jako zmianę, a nie prawdziwe odejście. Udowadnia to licznymi przekazami z zaświatów i wierzę w jej słowa. Ta wiara daje mi olbrzymią nadzieję, że kiedyś znowu spotkam bliskie mi osoby.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!