Czytaj więcej:
Pocztówka z Arles okładka

Średnia Ocena:Pocztówka z Arles

Anioł jest brutalnym zabójcą, członkiem mafii, specem od mokrej roboty. Budzi respekt i strach, a jedno jego spojrzenie łamie kobiece serca. Zawsze funkcjonuje sam i dlatego nigdzie nie potrafi zagrzać miejsca na dłużej, pragnąc żyć wedle swoich zasad. Kiedy pewnego dnia ratuje młodą dziewczynę, Lee Anderson, z rąk własnego szefa, nie podejrzewa, że właśnie podjął najważniejszą i najbardziej ryzykowną decyzję w swoim życiu. Lojalność względem mafijnej rodziny schodzi na dalszy plan, gdy pojawia się uczucie tak silne, że w żaden sposób nie można się od niego uwolnić… Czy Anioł wyrzeknie się wszystkich własnych zobowiązań dla pary niebieskich oczu? Co będzie musiał poświęcić, by ochronić życie jedynej osoby, która się dla niego naprawdę liczy?

Szczegóły
Tytuł Pocztówka z Arles
Autor: Malczewski Włodzimierz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pocztówka z Arles pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pocztówka z Arles Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pocztówka z Arles PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • olga_majerska

    Na wstępie chciałam zaznaczyć, że to nie jest klasyczny mafijny romans, jakich na rynku mamy mnóstwo. To opowieść sensacyjna, w której znajdziemy motyw porachunków mafijnych i wątek miłosny. I choć wydawałoby się, że twórca podąża utartym schematem i, że to już było, to myślę, że sprawnie sobie z tym tematem poradził. Rzadko czytam książki sensacyjne, lecz ten wybór był strzałem w dziesiątkę! Mimo znacznej objętości (ponad 500 stron), nie nudziłam się ani przez chwilę. Wartka, szybka akcja, pomysł na fabułę, zręcznie spisane dialogi, kreacja postaci, to wszystko sprawia, że ta historia jest ciekawa i niesamowicie wciąga czytelnika w wir wydarzeń. A trzeba przyznać, że dużo się tutaj dzieje. Dlatego czytanie jej wymaga skupienia, żeby zrozumieć wszystkie zawiłości i powiązania mafijne. Od samego początku twórca funduje ogrom emocji i wrażeń. I choć na wstępie miałam trudność, aby "wbić" się w jego styl pisania, tak z każdą kolejną stroną zagłębiałam się w mroczny świat porachunków i sekretów wykreowany przez pana Malczewskiego. Co na uwagę zasługuje to to, jak sprawnie operuje słowem. Nie przesadza w żadną stronę, nie ma tutaj scen mrożących krew w żyłach, lecz są sceny rzeczowo i konkretnie opisane, bez zbędnego przedłużania i naciągania fabuły. Podobnie jest, jeśli chodzi o sceny erotyczne - spisane ze smakiem, przyjemne w odbiorze, niebudzące zażenowania. Polecam, jeśli ktoś lubi powieści sensacyjne, dostaniecie zawrotną akcję, nie będziecie się nudzić, a przy tym będą towarzyszyć Wam mocne wrażenia.

  • Zaczytana.milkaaa

    Jest to typowy, wszystkim słynny „romans mafijny”, bardzo nieźle napisana książka ebook sensacyjna z wątkiem romantycznym. Anioł jest członkiem mafii, zajmuje się brudną robotą. Przystojny, groźny facet budzi strach i niepokój tylko jednym spojrzeniem. Przed aniołem nie oparła się jeszcze żadna kobieta. Facet pragnie w końcu odciąć się od własnej mafijnej realistyczności i i zacząć nowe życie we Francji. Nagle podczas jazdy autem spotyka tajemniczą, przestraszoną kobietę, której postanawia pomóc. Michael postanawia zaopiekować się dziewczyną i za wszelką cenę ją chronić. Jakie konsekwencje będą płynąć z tak bohaterskiego czynu? Co będzie musiał poświęcić by chronić życie pięknej dziewczyny? Przyznam, że na początku niezbyt ciągnęło mnie do tej powieści. Było ciężko mi zrozumieć szczególnie początek książki, lecz bardzo się cieszę, że udało mi się przez to przebrnąć i przeczytać resztę. Książka ebook jest naprawdę nieźle napisana, postacie są idealnie wykreowane, a wydarzenia nieźle i ciekawie rozwinięte.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!