Czytaj więcej:
Pinokio okładka

Średnia Ocena:Pinokio

Treść a także dokładne, wyczerpujące opracowanie lektury. Zawiera omówienie zagadnień z uwzględnieniem tematów lekcji, tematów wypracowań i pytań zadawanych przez nauczyciela.

Szczegóły
Tytuł Pinokio
Autor: Collodi Carlo
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo GREG
Rok wydania: 2005

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pinokio pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pinokio Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pinokio PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Zbigniew Zając

  No cóż lektura, lecz każde dzidziuś powinno przeczytać. Fajne wydanie za rozsądną cenę.

 • Rafał Cebrat

  ksiazka była konieczna dla córki jako lektura. Super prosta obsługa.

 • Anonim

  Świetne wydanie i bardzo pomocne podsumowanie książki. Na końcu podsumowanie każdego epizody i zapytania do każdego z nich.

 • gapa_pa

  Cudowne wydanie. Piękna treść. Moje dzidziuś kest zachwycone.

 • misio

  Fajna lektura a do tego opracowania potrzebne do pisania prac szkolnych.

 • Magdalena Dudarewicz

  zalecam wydanie tej książki, fajne jest to, że zawiera w sobie opracowanie, który idealnie podsumowuje i ułatwia pozbieranie treści książki w całość, zalecam

 • Tull

  Klasyka dla dzieci i nie tylko. Lektura dla klas 4 podstawówki. Ładnie wydana i bardzo niedroga w empik. Po co przepłacać!

 • Aga

  Książki przedstawiać i zachwalać nie trzeba. Dodam tylko, że to wydanie jest naprawdę rewelacyjne. Wytrzymała, twarda oprawa, świetne opracowanie i super ilustracje. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!