Czytaj więcej:
Penis, czyli o seksualności mężczyzn okładka

Średnia Ocena:Penis, czyli o seksualności mężczyzn

Książka ebook dla wszystkich facetów i tych, którzy ich kochają Gdyby ludzkość poświęcała tyle uwagi Kosmosowi, co kłopotom z penisem, czytałbyś tę książkę na Marsie. Czas najwyższy, by odrzucić mity i mętne rady doktora Google i stać się świadomym użytkownikiem męskiego sprzętu. Ten przewodnik po męskiej seksualności sprawi, że mężczyźni poczują dumę z swojego ciała. Czy mężczyźni naprawdę myślą o seksie co siedem sekund? Dlaczego kochankowie zasypiają tuż po orgazmie? Czy potencja ma coś wspólnego z kolarstwem? • Co z tym męskim punktem G? • I wreszcie: czy rozmiar naprawdę ma znaczenie? Sturla Pilskog jest chyba najbardziej błyskotliwym urologiem na świecie. W tej książce pdf jasno i logicznie odpowiada na dużo pytań dręczących pacjentów, a po drodze snuje barwne opowieści o starożytnej viagrze, organach amerykańskich prezydentów i pośmiertnych przygodach klejnotu Napoleona. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Penis, czyli o seksualności mężczyzn
Autor: Pilskog Sturla
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Znak JednymSłowem
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Penis, czyli o seksualności mężczyzn pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Penis, czyli o seksualności mężczyzn Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Penis, czyli o seksualności mężczyzn PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Czy to prawda, że mężczyźni większość dnia myślą o seksie, a jeśli tak, to dlaczego? Czy rozmiar na znaczenie? A jeśli tak, to ile powinna wynosić przeciętna długość przyrodzenia ? Co powinno zaniepokoić mężczyznę, czyli co jest normą, a co warto już skonsultować z lekarzem? Są pewne tematy o których się nie mówi. Po prostu uznaje się je być może za tabu, lub w głowie tworzymy pewne scenariusze, które odpowiadają na nurtujące nas pytania. A przecież są kwestie, jak w tym przypadku, które są naszą codziennością, i dotyczą ciała ludzkiego. „Penis czyli o seksualności mężczyzn” to idealna oferta zarówno dla dziewczyn jak i mężczyzn, a już na pewno obowiązkowa dla płci męskiej niezależnie od wieku. O ile życie było by prostsze, gdyby każde nurtujące pytanie, nietypowe zjawisko czy po prostu fizjologia była na tyle prosta, aby nie trzeba było szukać odpowiedzi w Internecie, w którym jest „wszystko i nic”. Twórca książki, który jest urologiem opowiada na setki pytań, które wydają się na pozór banalne, lecz z odpowiedzią na nie, nie jeden facet miałby problem. Nie tylko biologia ma tutaj znaczenie, lecz także odczucia a co najistotniejsze psychika. Może jest coś, czego wstydzimy się zapytać naszych partnerów, a po prostu jesteśmy tego ciekawe? Dużo pytań i odpowiedzi zarówno dla facetów jak i fanek mężczyzn- czyli nas kobiet. Wszystko spisane w sposób prosty, klarowny i nierzadko żartobliwy, lecz tak żeby każdy pomimo zawartej wiedzy biologicznej mógł zrozumieć o co tak naprawdę chodzi. Myślę, że ta książka ebook powinna powstać już dawno. Przecież na rynku jest dużo publikacji o tym, jak dziewczyny powinny o siebie dbać, o ich seksualności i intymności, a do tej pory nie spotkałam się z książką, która dotyka tego męskiego problemu. Jeśli chcecie się dowiedzieć wielu interesujących informacji i poznać odpowiedzi na dużo pytań ze strefy męskiej to ta książka ebook jest z pewnością dla Was!

  • Iwona Nocoń

    W momencie kiedy dostaję propozycje zrecenzowania książki, nie zastanawiam się ponad przyjęciem propozycji zbyt długo, bo uważam, że to nie przypadek, że taka czy inna książka ebook do mnie trafia. Jeżeli zaś chodzi o tę konkretną pozycję, no kto inny jak nie ja powinien wam ją zrecenzować? 🤔😏😁. No dobra, już bez takich żartów. Pan Sturla Pilskog jest urologiem. Postanowił wydać pozycje, która jest idealnym przewodnikiem po męskiej seksualności nie tylko dla mężczyzn. Jeśli pragniesz się dowiedzieć: czy potencja ma coś wspólnego z kolarstwem, czy rozmiar naprawdę ma znaczenie - to publikacja zdecydowanie dla ciebie. Cieszę się, że na rynku powstała książka, która tym razem dotyczy mężczyzn. O kobiecych sprawach już trochę napisano, teraz czas by to zrównoważyć. My dziewczyny mając w rodzinie tatę, dziadka, brata, męża czy szwagra idealnie wiemy, jak mężczyźni zbywają temat własnej seksualności. Bagatelizują nawet najdrobniejsze symptomy, wstydząc się głośno o tym mówić. A przecież np. prostata to nie powód do wstydu. Z tego co wiem dziewczyny też mają kłopot z nietrzymaniem moczu. Takie książki jak ta muszą powstawać, abyśmy ciągle się edukowali i walczyli z mitami i stereotypami. Pan Sturla w sposób bardzo przystępny, lekki i swobodny opisuje zagadnienia zarówno te historyczne jak i medyczne. Mimo iż to nie jest prosta wiedza, to w sposób w jaki czyni to autor, pozwala na lepsze przyswojenie materiału. W tej książce pdf prócz suchych faktów jest również miejsce na humor. A nie ma nic lepszego jak takie połączenie. ,,Bóg wyposażył mężczyznę w penisa i mózg. I w zbyt mało krwi by jednocześnie zasilać oba te ograny" - Robin Williams. Ode mnie 9/10. Dziękuję @wydawnictwoznakpl za możliwość zaopiniowania książki 🙂

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!