Czytaj więcej:
Osuwisko okładka

Średnia Ocena:Osuwisko

Trzydzieści lat temu pięcioro nastolatków weszło na teren kopalni. Wyszło z niej tylko troje z nich. Nad ranem na brzegu miejscowego stawu zostaje znalezione ciało mężczyzny, który zginął od ciosów nożem. Denat, czterdziestokilkuletni Bogusław Konopka, uchodził za miejscowego dziwaka. Mieszkał z niepełnosprawną matką w domu pod lasem i stronił do ludzi. Rudnickiej brakuje motywu zbrodni. Dużo wskazuje na to, że rozwiązania tej zagadki należy szukać w przeszłości. Trzydzieści lat wcześniej w lokalnej kopalni doszło do tragedii, i paru mieszkańców wsi uważa, że Boguś przyczynił się do śmierci dwójki własnych przyjaciół... Może ktoś po latach szuka sprawiedliwości? Tym bardziej, że wkrótce dochodzi do kolejnego morderstwa. Lena Rudnicka musi zmierzyć się nie tylko z ciężkim śledztwem, lecz też z aspirant Darią Sobczak, która właśnie wróciła z urlopu macierzyńskiego i nie kryje niechęci do nowej koleżanki, z nieoczekiwanymi ambicjami Marcela Wolskiego, a także odkryciem, które mocno skomplikuje jej życiowe plany. Piąty tom cyklu o Lenie Rudnickiej, temperamentnej policjantce z Łodzi oddelegowanej do pracy na komisariacie policji w Białych Brzegach. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Osuwisko
Autor: Wójcik Kinga
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Osuwisko pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Osuwisko Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Osuwisko PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Aneta Orawiec

    Zalecam super się czyta. Czekam niecierpliwie na ciąg dalszy

  • Ogród książek

    Mam za sobą piąty tom serii i jestem niezmiennie zachwycona. Ginie miejscowy dziwak, który przed trzydziestu laty należał do pięcioosobowej paczki przyjaciół. Dlaczego przyjaźń nie przetrwała? Doszło do zdarzenia, które miało wpływ na życie tych młodych ludzi. Dwójka z nich zginęła a pozostała trójka poszła swoimi drogami. Czy wydarzenia sprzed lat są związane z tym co losy się dzisiaj? Wow!!! Następna idealna intryga! Autorka powoli odsłaniała kolejne karty i kompletnie zmieniała moje spoglądanie na to co się dzieje. Tutaj nic nie jest takie oczywiste. Kto jest ofiarą a kto oprawcą? Następny raz zachwycam się książką Autorki, lecz nie potrafię inaczej. Uwielbiam ten rodzaj symbiozy w kryminale. Tu zbrodnia miesza się z warstwą obyczajową w idealnych proporcjach. Czytając miałam wrażenie jakbym ruszyła ma sankach z górki. Najpierw dość spokojnie, z pełną kontrolą by powoli nabierać tempa i tracić wpływ na cokolwiek. Emocje sięgały zenitu, ciekawość przejmowała władzę i choćbym nie wiem jak się starała to myślami stale byłam wśród bohaterów, nawet gdy książka ebook leżała na stoliku. Pani Kingo!!! Majstersztyk!!! Pani wielbicielką zostałam już po pierwszym tomie a każdy następny tylko podsyca mój apetyt na więcej. Ja się pytam kiedy kolejny, przecież jeśli chodzi o warstwę obyczajową to spuściła Pani niezłą bombę! Brak Wam planów na bliski czas? To ja bardzo zalecam tę serię. Można czytać od dowolnego tomu, gdyż nawiązania do wcześniejszych zdarzeń pozwalają zrozumieć obecne zdarzenia. Jednak zapewniam, że nie warto. Pozwólcie sobie na olbrzymią przyjemność i czytajcie od tomu pierwszego. Dla mnie ta seria to strzał w dziesiątkę!!!

  • Marta Czyta

    KLASYCZNY KRYMIAŁ DLA KONESERÓ@ GATUNKU! Książka ebook Kingi Wójcik jest dla tych, którzy wolą sprawnie skonstruowaną zagadkę kryminalną, a nie przepadają za opisami rodem z rzeźni. To nie oznacza, że jest jałowo czy nieciekawie! Jest naprawdę bardzo nieźle i warto zwrócić na tę młodą, aczkolwiek już doświadczoną pisarkę uwagę! OSUWISKO to następny tom serii o komisarz Lenie Rudnickiej! Ale! Niech się nie zrażają Ci, którzy nie czytali poprzednich części! Wątek fabularny jest trzonem serii, lecz w każdym tomie dostajemy taką garść informacji, że praktycznie w lot łapiemy co się u danego bohatera wydarzyło! Historia na tyle zaciekawia, że jeśli to pierwsze spotkanie z panią Wójcik, to czytelnik z chęcią sięgnie po wcześniejsze książki. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!