Czytaj więcej:
Mowa ciała okładka

Średnia Ocena:Mowa ciała

Światowy bestseller! Wykorzystaj wiedzę o komunikacji niewerbalnej do osiągnięcia celów zawodowych i sukcesu osobistego!Joe Navarro całe życie zawodowe poświęcił studiowaniu, doskonaleniu i stosowaniu sztuki komunikacji niewerbalnej – obserwacji min, gestów, ruchów całego ciała, odległości zachowywanej przez ludzi w kontaktach z innymi, odruchowego dotykania, postaw, a nawet sposobów ubierania się – żeby odszyfrować czyjeś myśli, zamiary czy prawdziwość słów. Nie jest to niezła wiadomość dla przestępców, terrorystów i szpiegów, gdyż jego badawcze spojrzenie zwykle odczytuje sygnały niewerbalne, jakie wysyłają ich ciała, tak więc ich myśli i intencje stają się dla niego przejrzyste. Jest to jednak bardzo niezła informacja dla ciebie, czytelniku, bo tę samą wiedzę niewerbalną, na jakiej się opierał, by stać się mistrzem w chwytaniu szpiegów a także instruktorem i wykładowcą w FBI, Joe przekazuje teraz tobie, żebyś mógł lepiej zrozumieć odczucia, myśli i zamiary otaczających cię ludzi.Jako słynny twórca i szkoleniowiec Joe Navarro nauczy cię, jak prowadzić fachowe obserwacje, wykrywając i rozszyfrowując zachowania niewerbalne innych, żeby móc skuteczniej z nimi współdziałać. Ta wiedza wzbogaci twoje życie w pracy i w wolnych chwilach.

Szczegóły
Tytuł Mowa ciała
Autor: Navarro Joe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mowa ciała pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mowa ciała Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mowa ciała PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Daria Kucharska

  Doskonala pozycja, mozna podszkolic swoja wiedze nt mowy ciala.

 • mysterine

  Ciekawie i konkretnie napisana książka ebook wprowadza nas w tajniki rozszyfrowywania mowy ciała. Napisana przejrzystym językiem, zaopatrzona w fotografie i ciekawe przykłady. Godna polecenia.

 • anetka0198

  Książkę zalecam każdemu kto chce się zapoznać z językiem ciała. Napisana prostym mową z licznymi fotografiami ukazującymi postawy osób, gesty i mimikę twarzy. Bardzo mi się spodobała! :)

 • Barbara Pietrzak

  Pisana prostym, ciekawym językiem. Zwraca naszą uwagę na rzeczy istotne, na które chyba nie zwracamy uwagi nie wiedząc co mogą oznaczać. Po przeczytaniu książki inaczej patrzę na zachowanie ludzi w życiu codziennym.

 • Khaine

  Książka ebook jest solidna dlatego, że zwraca uwagę na rzeczy codzienne o których wiemy i widzimy u siebie, i innych ludzi, lecz nigdy nie zastanawialiśmy się tak naprawdę ponad tym czy mogą nam o czymś powiedzieć. Natomiast o co chodzi z obiecywaniem cudów? Twórca mówi wprost, że język ciała jest wskazówką, niekiedy oczywistą i bardzo silną, a niekiedy będzie mglista i możemy prosto wyciągnąć pochopne wnioski jeśli dana osoba posiada pewne niestandardowe nawyki. Mówiąc krótko - to są wszystko wskazówki, które warto obserwować, lecz nie wolno traktować ich jako prawdy objawione. Nie zadziała to tak jak w serialach i filmach, lecz może jednak dać pewne cenne wskazówki.

 • Tricksofmind

  Przeczytałem ją kilka razy i muszę stwierdzić, że jest to bardzo dobra. Jednak w nielicznych kwestiach mam odmienną opinię od autora :)

 • eZ033

  Książka ebook autorstwa Joe jest cudowna! Zawiera praktyczne porady i przykłady z życia wzięte. Wprowadza w cały temat związany z komunikacją niewerbalna i układem limbicznym. Po przeczytaniu tej lektury potrafię odczytać intencję nie jednej osoby. Gorąco zachęcam do kupna w salonie EMPIK. :D

 • Skaza

  Książka ebook napisana idealnie i dostarcza to czego ja od niej oczekiwałem czyli wiedzy o tym jak skutecznie (po przez ćwiczenia) odczytywać emocje, nastroje i intencje innych ludzi. W mojej prawcy jest to bardzo pomocna umiejętność więc chłonę praktycznie każdą książkę o takiej tematyce. Ta jest napisana bardzo praktycznie.

 • Martyna Jagielończyk

  Nie od dzisiaj wiadomowo, że nic tak nas nie zdradza, jak nasze miny czy gesty. Dzięki znajomości mowy ciała możemy dowiedzieć się więcej niż ze słów naszego rozmówcy. Poznać kłamstwo, spostrzec uwodzenie, czy zauważyć zdenerowanie. Gwarantuję, że po przeczytaniu "Mowy ciała" sztuka ta nie będzie już zagadką. Bardzo niezła lekcja, poparta licznymi przykładami. Polecam!

 • Szab

  Książka ebook warta własnej ceny. Wszystkie aspekty objętej nią tematyki są zwięźle i łatwo opisane, wzbogacone licznymi przykładami i zastosowaniem praktycznym. Mimo, że juz przeczytana kurzy się na półce to na 100% nie raz jeszcze po nią sięgnę :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!