Czytaj więcej:
Motyle. Kolorowanka okładka

Średnia Ocena:Motyle. Kolorowanka

Książka ebook do kolorowania zawiera 40 unikalnych ilustracji wraz z czarno-białymi planszami, dzięki którym pasjonaci będą mogli wypróbować własne zdolności malarskie. Te tworzone z natury obrazy pozwalają dostrzec bogactwo szczegółów, barw i odcieni skrzydeł motyli całego świata w ich naturalnym środowisku. Niech zainspirują cię do wiernego odtwarzania ich rzeczywistego wyglądu i odkrywania różnorodności form w przyrodzie. To prawdziwa skarbnica ilustracji, która zapewni godziny rozrywki każdemu miłośnikowi przyrody.

Szczegóły
Tytuł Motyle. Kolorowanka
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Vesper
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Motyle. Kolorowanka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Motyle. Kolorowanka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Motyle. Kolorowanka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka Deja

    Wydawnictwo Vesper wydaje kolorowanki, które dotyczą m.in. natury. Wśród ich zbiorów znajdziemy kwiaty czy ryby. Wydali także Motyle, które zawierają tradycyjnie nad czterdzieści plansz do kolorowania.Wydawnictwo następny raz postawiło na podział – z lewej mamy rycinę oryginalną, z prawej reprodukcję do kolorowania. W ilustracjach usunięto tło a także cieniowanie, mamy puste wzory, które możemy dowolnie zagospodarować. Ilustracje zaczerpnięto z Biblioteki przyrodnika sir Williama Jardine’a. Linoryty wykonał William Lizars. Motyle uchwycone w ich naturalnym środowisku, na tle przyrody. Kolory są przytłumione, lekko żółtawe odcienie sprawiają, że kolorowanka nabiera charakteru. Można poczuć się jak przy przeglądaniu encyklopedii z XIX wieku. Tło jest jedynie zarysowane, nie odciąga wzroku od głównego tematu – motyli. Oryginały mogą posłużyć jako inspiracja. Na początku książki znajdziemy spis treści. Czterdzieści cztery ryciny podpisano, podając łacińskie nazwy. Bo na niektórych obrazkach znajdują się motyle z różnorakich gatunków, wyróżniono je cyframi, by czytelnik mógł je rozróżnić.Wzory do kolorowania są piękne. Niektóre motyle są wielkie, inne nieco mniejsze. Pojawiają się w różnorakich pozach, są również larwy. Mają mniejsze i większe części do pokolorowania. Ilustracje są dość szczegółowe, uwzględniają elementy wyglądu motyli. Podoba mi się, że temat kolorowanki jest spójny. Umieszczono tu kilkanaście różnorakich gatunków motyli. Są dość różnorodnie pokazane – niektóre to małe owady, inne są wielkie. Nie można powiedzieć, że są jednakowe. To kolorowanka, w której znajdziemy kilkanaście różnorakich ujęć tematu głównego.Moim zdaniem sięganie po zamierzchłe pozycje i wyciąganie z nich ilustracji do kolorowanek jest strzałem w dziesiątkę. Ta seria od wydawnictwa Vesper jest naprawdę zachwycająca, bardzo klimatyczna i unikalna. Jej wykonanie także jest na bardzo wysokim poziomie – grube kartki, opisywane wzory, pozostawienie dowolności kolorującym w wypełnianiu ilustracji sprawiają, że z przyjemnością sięgam po te tomy.Przyznam, że kolorowanka Motyle jest moją ulubioną. Wzory są piękne, mają różnorakie wielkości, co pozwala mi wybrać na co mam ochotę. Spodoba się osobom, które lubią mniej albo bardziej skomplikowane ilustracje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sam temat jest zachwycający i pomysłowy, podoba mi się, że motyle dostały własny osobny tom.Zachęcam do zaopatrzenia się w tę kolorowankę. Pozwoli ona stworzyć cudowne obrazki, przy których będziecie się idealnie bawić. Poza tym kolorowanki odprężają i odrywają nas od spraw codziennych. Możliwości na kolorowanie jest bardzo wiele, starczy użyć wyobraźni. Zalecam Motyle – w naturze są bardzo barwne, na papierze również mogą być!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!