Czytaj więcej:
Meksykańska miłość okładka

Średnia Ocena:Meksykańska miłość

Aleksandra, edytorka w wydawnictwie, pod wpływem niełatwych przeżyć i rozczarowań postanawia znacząco przemienić własne życie i wyjechać na drugi kraniec świata. Bo uczyła się hiszpańskiego i zaprzyjaźniła się ze własną nauczycielką, wybrała Meksyk. Liczyła, że kraj o zupełnie innej mentalności i latynoska otwartość pomoże odmienić  jej życie. Miała nadzieję, że podczas półrocznego stażu zdobędzie nie tylko doświadczenie zawodowe, lecz również nabierze dystansu do codzienności, którą za sobą zostawiła. Czy świeża rzeczywistość potwierdzi jej wyobrażenia i spełni oczekiwania? Czy  jej serce otworzy się na prawdziwą, gorącą, meksykańską miłość?

Szczegóły
Tytuł Meksykańska miłość
Autor: Pastuszak Karolina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prozami
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Meksykańska miłość pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Meksykańska miłość Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Meksykańska miłość PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • kingakawiak

    Idealna książka. Łatwy język. Interesujący wątek. Wprost nie można oderwać się od czytania. Sama pochłonęłam książke w jedno popołudnie. Byłam interesująca co za chwilę się wydarzy, jaka będzie reakcja bohaterów, co mnie zaskoczy... Niby romans jest przewidywalny, a jednak nie :) Uwielbiam książki na "jedno posiedzenia", a ta takową jest. Pełna uczuć, humoru, życia -książka ! Zalecam !!!

  • jusssi

    Po przeczytaniu tej książki, nasuwa mi się jedna myśl. Mianowicie niezły romans nie jest zły. Meksykańska miłość Karoliny Pastuszak wciągnęła mnie bez reszty. Książkę przeczytałam w jeden wieczór, nie mogąc się oderwać. Koniecznie chciałam się dowiedzieć jak potoczą się dzieje Oli. Muszę powiedzieć, że polubiłam tę dziewczynę. Bystra, zabawna, a do tego zdarza jej się dobrze namieszać. Ola jest przesympatyczna, a jej perypetie absorbujące. Meksykańska miłość to naprawdę idealny romans współczesny z ciekawymi wątkami. Autorka uchyla rąbka tajemnicy o pracy w wydawnictwie książkowym, bowiem zlecono jej poprowadzenie projektu nieźle zapowiadającej się książki słynnego autora

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!