Czytaj więcej:
Korona ze złoconych kości. Z krwi i popiołu. Tom 3 okładka

Średnia Ocena:Korona ze złoconych kości. Z krwi i popiołu. Tom 3

Trzecia element jednego z najpopularniejszych cykli fantasy ostatnich lat: „Z krwi i popiołu”. Poppy nawet nie marzyła, że ​​odnajdzie miłość u boku księcia Casteela. Mroczny okazał się przyjacielem, bratnim sercem i idealnym kochankiem. Jednak los, który byłby udziałem normalnej dziewczyny, nie jest jej przeznaczony. Poppy to Wybrana. Błogosławiona. Prawowita władczyni Atlantii. W jej żyłach płynie krew Króla Bogów, więc korona i królestwo należą do niej. Dziewczyna zawsze pragnęła mieć wpływ tylko na własne życie. Teraz musi zdecydować, czy porzuci boskie dziedzictwo, czy nałoży złoconą koronę i zostanie Królową Ciała i Ognia. Ma również do wypełnienia misję – musi pomóc Casteelowi odnaleźć jego brata, a później dowiedzieć się, czy Ian, jej brat, stał się bezdusznym Ascendentem. Nie wszystkim się podoba, że była Panna jest potomkinią Króla Bogów. Są tacy, którzy nie cofną się przed niczym, żeby korona nigdy nie spoczęła na głowie Poppy. Największe niebezpieczeństwo dla niej i Atlantii czai się na dalekim zachodzie, gdzie Królowa Krwi i Popiołu ma swoje plany, na których realizację czekała setki lat. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Korona ze złoconych kości. Z krwi i popiołu. Tom 3
Autor: Armentrout Jennifer L.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: You&YA
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Korona ze złoconych kości. Z krwi i popiołu. Tom 3 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Korona ze złoconych kości. Z krwi i popiołu. Tom 3 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Korona ze złoconych kości. Z krwi i popiołu. Tom 3 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka

    📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚 "Niepokoje potrafią niezwykle prosto destabilizować społeczeństwo. Choćby było doskonałe, prosto je podzielić od środka i osłabić fundamenty tak, że w końcu runie." 📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚 "Korona ze złoconych kości" to już trzecia element serii "Z krwi i popiółu" autorstwa @jennifer_l_armentrout. Poppy dociera do Antlantii. Okazuje się, że może upominać się koronę królestwa ze względu na własne pochodzenie. Tylko czy Poppy sięgnie po koronę i zostanie Królowa Ciała i Ognia??? Cass ją we wszystkim wspiera. Cała decyzja należy tylko do niej. Nie każdemu podoba się takie rozwiązanie. Niektórzy zrobią wszystko, by Poppy nie zasiadła na tronie. Do tego królowa Krwi i Popiółu, ma własny swój plan. Na dziewczynę będzie czyhać zagrożenie na każdym kroku, lecz zawsze może liczyć na Cassa a także Kierana i wilkołaki. Związek Poppy i Cassa kwitnie. Wreszcie oboje przyznają się do własnych uczuć. Poppy akceptuje Cassa takim jakim jest. 📚📚📚"Myślę, że wybaczeniu nadaje się zbyt olbrzymią wartość, ponieważ łatwiej jest wybaczyć niż zapomnieć. Zrozumienie i akceptacja są wiele ważniejsze niż przebaczenie. Wiem i rozumiem, dlaczego kłamał. To nie oznacza, że się z tym godzę i że nic mnie to nie obeszło, lecz zaakceptowałam to i nie oglądam się wstecz. Idziemy razem naprzód."📚📚📚 Cass zrobi wszystko, by zapewnić jej bezpieczeństwo. Będzie walczył, złamie zasady, będzie ją miłował i wspierał. Do tego zawsze w najmniej odpowiednim momencie będzie wspominał o zagadkowej książce, ulubionej Poppy, pamiętniku panny Willy🤭. Książka ebook zdecydowanie dla dorosłych czytelników, jest 🔥🔥🔥. Na uwagę zasługuje też Kieran, takiego przyjaciela i obrońcę, każdy chciałby mieć. Jeżeli chodzi o akcję, to od razu zostajemy rzuceni na głęboką wodę. Akcja pędzi, cały czas coś się dzieje. Pojawienie się Poppy w Atlantii oznacza duże zmiany. Czy Poppy im podoła??? Czy odważy się sięgnąć po to, co jej się należy??? Czy wreszcie pozna własne pochodzenie??? Mamy dużo niewiadomych, które wreszcie zostają wyjaśnione. Czytałam tą książkę z olbrzymią przyjemnością i obawą. Każdy epizod zbliżał mnie do zakończenia, które wiedziałam złamie mi serce. Autorka ma talent do takich zakończeń i tak samo było tym razem. Serce płacze i chce więcej ❤️, ból, szok, nadzieja i teraz co mi zostaje, czekać. Dawno, po żadnej książce pdf nie miałam kaca, po tej tak. Nie zostaje mi nic innego jak gorąca Wam ją polecić ❤️❤️❤️❤️. CZYTAJCIE❤️❤️❤️

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!