Czytaj więcej:
Katar 2022. Skarb młodego kibica okładka

Średnia Ocena:Katar 2022. Skarb młodego kibica

Do wszystkich młodych kibiców piłki nożnej – rozpoczęło się duże odliczanie! Już wnet piłkarska gorączka ogarnie cały świat. Czy ktoś się dziwi? Nie! Ponieważ piłka nożna to, bez dwóch zdań, niezwykły sport, najwspanialsza gra zespołowa na świecie. Dzięki tej książce pdf każdy – zagorzały i odświętny – wielbiciel piłki nożnej będzie przygotowany do kibicowania podczas bliskich mistrzostwa świata. Znajdziecie tu sporą dawkę historycznych faktów, fascynujące ciekawostki a także kluczowe info o mundialu w Katarze. Poznacie ekipy i gwiazdy piłki nożnej – najlepszych z najlepszych, którzy stoczą bój o najcenniejsze trofeum. Ten mundial zapewne będzie niezapomniany. A jeśli uzupełnicie, przygotowane specjalnie dla was, pomeczowe tabele i wpiszecie statystyki, powstanie niezwykła pamiątka z 22. Mistrzostw Świata. Idealnej zabawy i dużych emocji. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Katar 2022. Skarb młodego kibica
Autor: Joanna Bochanek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Katar 2022. Skarb młodego kibica pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Katar 2022. Skarb młodego kibica Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Katar 2022. Skarb młodego kibica PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Oliwia

    Świetne kolorowanki

  • przerwa.na.ksiazke

    Lubicie piłkę nożną ⚽? Pewnie nie jeden chłopczyk marzy, podobnie jak Luca, by zostać profesjonalnym piłkarzem. Święto piłki nożnej, czyli Mistrzostwa Świata w Katarze, zbliża się olbrzymimi krokami. Kibice z pewnością już odliczają dni. Dla młodych kibiców @dom_wydawniczy_rebis  z Joanną Bachanek przygotowało małą pomoc. "Katar 2022. Skarb młodego kibica" wzbudziła zachwyt u mojego syna, który sam od paru lat trenuje. Od razu zaczął czytać i co chwila serwował mi jakąś ciekawostkę. To kompendium wiedzy o mistrzostwach i Katarze w pigułce. Zaczyna się od historii Mundialu, poprzednich gospodarzach i zwycięzcach, udziale Polski a także trofeum, o które toczy się walka. Później przechodzimy do tegorocznych mistrzostw. Z książki młodzi kibice dowiedzą się, w jaki sposób Katar został gospodarzem, na jakich stadionach rozegrane zostaną mecze a także dużo innych ciekawostek o tym małych państwie. Np. wiecie, że w Katarze dni wolne od pracy to piątek i sobota, a zatankowanie auta do pełna jest tańsze od filiżanki kawy 🙆 Znajdziecie tu info o każdej reprezentacji, która bierze udział, a także podział na grupy i rozpiski wszystkich meczów. Luca najbardziej zachwycony jest możliwością samodzielnego uzupełniania wyników, prowadzenie swoich statystyk, stworzenia własnej ekipy marzeń. Będzie to idealna pamiątka z mistrzostw, właściwie pierwszych, które obejrzy bardziej świadomie. Jeżeli macie w swoim otoczeniu młodych kibiców zafascynowanych piłką nożną to jest to idealny oferta dla nich.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!