Czytaj więcej:
Jak to się skończy? okładka

Średnia Ocena:Jak to się skończy?

Trzy pocałunki. Dwa zerwania. Jedno szczęśliwe zakończenie… Trzydziestokilkuletnia Amy Daniels ma całkiem udane życie. Spełnia się zawodowo (jako copywriterka w agencji reklamowej) miłuje własnych przyjaciół (jeszcze z liceum) i wkrótce zamierza kupić swoje mieszkanie. Właściwie (zwłaszcza kiedy Amy ma lepszy dzień) można by powiedzieć, że jest świetną partią – dlaczego zatem stale jest singielką? Problem w tym, że Amy może dostrzec to, czego nikt inny nie potrafi: koniec. Gdy tylko kogoś pocałuje, widzi w najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółach, jak skończy się ich relacja. Wrzaskliwa kłótnia w supermarkecie z powodu mleka. Śmiały email wysłany do niewłaściwej osoby. Salwowanie się ucieczką przez okno łazienki na drugiej randce. Lub sprzed ołtarza – w stylu uciekającej panny młodej. Odmiany nieszczęśliwych zakończeń zdają się… nieskończone! Po wielu latach kolejnych prób i porażek Amy postanawia dać sobie spokój z (o)szukaniem swego przeznaczenia. Jednak podpuszczona przez narwaną kumpelę na weselu ich wspólnej najlepszej przyjaciółki Amy całuje po pijaku trzech facetów i widzi trzy możliwe zakończenia: dwa bolesne, jedno doskonale szczęśliwe. Problem w tym, że Amy nie bardzo pamięta, kogo właściwie pocałowała, ani – co gorsza – która wizja dotyczyła którego z facetów – jedno wie natomiast na pewno: nie spocznie, póki tego nie odkryje… Ta opowieść sprawi, że poczujecie motyle w brzuchu jak na pierwszej randce, będziecie płakać ze śmiechu, a na końcu promienieć z radości. Doskonała lektura na lato dla wielbicielek i wielbicieli Lidsey Kelk, Mhairi McFarlane i Sophie Cousens. Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

Szczegóły
Tytuł Jak to się skończy?
Autor: Molly James
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jak to się skończy? pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jak to się skończy? Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jak to się skończy? PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • FascynacjaKsiazkami

    Wieczór spędzony z szalona Amą był cudny.Oczarowała mnie metodą bycia i humorem.Potrafi zaszaleć a potem szukać prawdy,którą chce odkryć i mieć szczęśliwy związku na które tak długo czekała. Mocną stroną powieści jest humor wraz z nieprzewidzianymi wydarzeniami powodującymi przybliżenie odkrycia prawdy.Z niecierpliwością czytałam każda stronę w książce,ponieważ byłam ogromnie interesująca kim okażą się mężczyżni z którymi całowała się bohaterka.Ich poszukiwania,późniejsze spotkania a także dedukcja wyboru odpowiedniego kandydata powodowała mój uśmiech na twarzy. Autorka dostarcza mnóstwa zabawnych scen a także nie przyjmowania się bohaterów z wpadek podczas spotkań.Towarzyszenie bohaterce było cudowne.Mogłam z nią przeżywać jej wzloty i upadki.Dodanie do fabuły relacji z mamą i opiekę w ciężkim okresie mnie oczarowała-taką córkę każdy chciałby mieć. Poznanie prawdy było wyjątkowo zaskakujące.Nie przewidziałam tego,że los potrafił bohaterom zrobić takiego psikusa. Lektura jest dowodem na to,że nigdy nie wolno się poddawać,je��li w grę wchodzi miłość💞Wtedy determinacja i nie poddawanie się w chwilach porażki jest bardzo ważne! Zakochacie się w tej radosnej historii☀️Z całego serca wam ja zalecam

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!