Czytaj więcej:
Gram w przepisy drogowe + gra edukacyjna okładka

Średnia Ocena:Gram w przepisy drogowe + gra edukacyjna

Świeżość na rynku ebooków dla dzieci! Seria jest doskonałym uzupełnieniem szkolnego nauczania. Dzieci przez zabawę doskonalą własne umiejętności. Nie ma tu czasu na nudę. W książce pdf znajdują się zadania z zabawnymi, kolorowymi ilustracjami. Dzięki dołączonej grze dzieci utrwalają nabyte podczas ćwiczeń z książką umiejętności. Niewątpliwą zaletą gry jest też to, że można bawić się nią całą rodziną. Książka ebook i gra stanowią integralną całość.

Szczegóły
Tytuł Gram w przepisy drogowe + gra edukacyjna
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Gram w przepisy drogowe + gra edukacyjna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Gram w przepisy drogowe + gra edukacyjna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Gram w przepisy drogowe + gra edukacyjna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • tomdra

    Prawo jazdy to zawsze jest śmiech na sali. Jeździmy po nieustannych trasach, niby potrafimy, lecz jak tu się skupić z instruktorem na karku i pod wpływem dużego stresu. Czekamy na zmiany, aby jak w Stanach Zjednoczonych można było jeździć już wcześniej, lecz pod opieką osób – najlepiej dorosłych, mających już stosowny dokument, ponieważ kto lepiej zadba o bezpieczeństwo własnych najbliższych i o swoje auto, niż nasi rodzice czy starsze rodzeństwo? Pierwszy poważny kontakt z przepisami ruchu drogowego to jednak karta rowerowa, nie każdy ją posiada, lecz zazwyczaj pamiętamy radosny moment kiedy nam ją wręczano, dzieciaki były takie dumne! Wprawę i doświadczenie z jazdy na dwóch kółkach miał oczywiście każdy, egzamin był zatem czystą formalnością i miłym wspomnieniem. Uczestnikami ruchu drogowego jesteśmy zresztą wszyscy, nawet poruszający się pieszo – nieźle więc rozpocząć edukację jak najwcześniej i po to właśnie jest ten produkt! „Gram w przepisy drogowe” to zestaw, książka ebook i gra edukacyjna. Wydawca wskazuje wiek na 7 lat, lecz im szybciej tym lepiej. Zabawa przy planszy trwa ok. 20-40 minut, a uczestniczy w niej 2-5 graczy. „Droga do autobusu” to plątanina ścieżek rowerowych, jezdni a także chodnika, po którym się poruszamy, a same dookoła znaki drogowe. Podczas gry korzystamy z 25 kart z zadaniami a także z 5 pionków i kostki. Gracze mają za zadanie pokonać drogę z pola startowego do mety, czyli na przystanek autobusowy. Przesuwany pionki zgodnie z oczkami na kostce, jednak kiedy znaki każą nam się zatrzymać, przerywamy liczenie, hamujemy rozpędzonego pionka na odpowiednim polu i turlamy raz jeszcze. Efekt od 1-3 oznacza światło zielone, gracz może wówczas kontynuować ruch o tyle pół ile zostało mu z rzutu kostką. Efekt 4-6 oznacza światło czerwone i koniec ruchu. http://mlodygiercownik.pl/2016/12/02/recenzja-gry-planszowej-gram-w-przepisy-drogowe/

  • Agata

    Gra bardzo ciekawa, zapytania w grze i dołączona książka ebook w bardzo przystępny sposób pomagają przyswoić zasady bezpiecznego zachowania na drodze

  • tomdra

    Podstawowe info dla dzieci jak zachowywać się w pobliżu drogi, prezentacja słynnych znaków i idealna książka ebook do ćwiczenia. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę, klocki albo zabawkę kreatywną - zapraszam i zalecam ten produkt!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!