Czytaj więcej:
Graj w spostrzegawczość z kameleonem Leonem okładka

Średnia Ocena:Graj w spostrzegawczość z kameleonem Leonem

Niezwykły zbiór ćwiczący spostrzegawczość u dzieci. Nowość z edukacyjnej serii "Kapitan Nauka". Tym razem Kapitan zamierza wyruszyć w daleki rejs. Przygotował więc dla własnej załogi inspirujące zagadki i zadania, które sprawdzą spostrzegawczość, umiejętność koncentracji a także myślenia logicznego. A każdą odpowiedź można dynamicznie sprawdzić na odwrocie karty i w razie potrzeby poprawić z pomocą suchościeralnego flamastra. Ahoj, przygodo! Rozpoczynamy trening umysłu przy wspólnej zabawie! "Pakiet: Spostrzegawczość" pomaga rozwijać zdolności umysłowe dzieci i przygotowuje je do zdobywania wielu świeżych kompetencji w formie najbardziej naturalnej dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej zabawy! Atrakcyjne ilustracje uzupełniają treść edukacyjną i rozwijają wyobraźnię.Dzięki urozmaiconym zadaniom i ćwiczeniom zaproponowanym w pakiecie można rozwijać wszystkie sfery dziecięcej aktywności i oferować uczniom zadania o różnorakim stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań.

Szczegóły
Tytuł Graj w spostrzegawczość z kameleonem Leonem
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Graj w spostrzegawczość z kameleonem Leonem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Graj w spostrzegawczość z kameleonem Leonem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Graj w spostrzegawczość z kameleonem Leonem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ania mama Alicji

    Graj w spostrzegawczość z kameleonem Leonem to super zestaw. Kartonik nie jest zbyt duży, więc nie zajmuje nam on zbyt dużo miejsca. Karty są wielkie i ładnie porządnie wykonane. Dzięki laminatowi są sztywne, dość grube i mają śliską powierzchnie. Ciężko je zatem będzie zniszczyć, możemy więc być pewni, że zabawka posłuży nam bardzo długo. Opakowanie całej gry, czyli karton, w którym to wszystko się mieści także jest solidnie wykonane. Tektura jest gruba i sztywna. A na górze jest linka imitująca uchwyt, więc dzidziuś może nosić tą grę jak małą walizeczkę. Podsumowując, naprawdę nie ma się tu do czego przyczepić. Podoba mi się zarówno pomysł na tą grę jak i jej wykonanie. Cóż więc mogę jeszcze napisać? Prawdopodobnie tylko - gorąco polecam!!!

  • tomdra

    Ćwiczy oko i refleks, lecz prawdopodobnie też umysł, bo cały proces kontrolujemy za pośrednictwem naszych myśli. Produkt bardzo rozwojowy dla dziecka, przydatny dla nauczyciela i psychologa, a także w domu, aby ćwiczyć umiejętności i wyostrzać zmysły. Wiedza i zabawa, kształcenie i rozrywka, do tego już nas przyzwyczaja „Kapitan Nauka”. więcej na http://mlodygiercownik.pl/2017/11/08/recenzja-gry-edukacyjnej-graj-w-spostrzegawczosc-z-kameleonem-leonem/

  • JW

    Bardzo prosta, lecz bardzo wciągająca gra. Jej zaletą są proste zasady, przez co można dynamicznie rozpocząć zabawę. Nie ma ograniczeń w liczbie uczestników. Gra bardzo pobudza i ożywia. :) Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!