Czytaj więcej:
Emocje ujawnione. Odkryj, co ludzie chcą przed tobą zataić, i dowiedz się czegoś więcej o sobie okładka

Średnia Ocena:Emocje ujawnione. Odkryj, co ludzie chcą przed tobą zataić, i dowiedz się czegoś więcej o sobie

Magia emocji! Zdobądź kontrolę ponad własnymi emocjami Poznaj siłę empatii w twoim życiu Używaj emocji do realizacji własnych celów Naucz się odczytywać ukryte uczucia innych Pokaż mi własną twarz, a powiem ci, co czujesz Czy odnosisz czasem wrażenie, że ludzie zachowują się niedorzecznie? Czy zdarza ci się, że nie jesteś w stanie wytłumaczyć, dlaczego postąpiłeś tak, a nie inaczej, a później snujesz w fantazji plany, co by było, gdybyś powiedział i zrobił coś innego? Szukasz winnych? To emocje! To właśnie one kierują naszymi wyborami i zachowaniem. Pozytywne potrafią nas uskrzydlić, dodać energii, uczynić bogami kreatywności, zaś negatywne wpędzają nas w otchłanie cierpienia i sprawiają, że popełniamy niewybaczalne błędy. Jednak bez uniesień życie byłoby nudne, smutne, a nawet niebezpieczne - w końcu bez emocji żyją psychopaci...Zamiast rozważać, jak wyglądałby świat wyprany z uczuć, czas zacząć pracować ponad ich okiełznaniem. Jeśli pragniesz dowiedzieć się, w jaki sposób zapanować ponad własnymi emocjami, a także nauczyć się odczytywać z ludzkich twarzy nawet najbardziej skrywane uczucia, ta książka ebook będzie dla ciebie prawdziwą podróżą w głąb ludzkiej psychiki. Poznasz mechanizmy rządzące naszym postępowaniem, poprawisz jakość komunikacji, uporządkujesz własne życie wewnętrzne, lepiej zrozumiesz innych ludzi, lecz przede wszystkim dowiesz się o sobie samym rzeczy, o których nie miałeś pojęcia. Co powoduje uwolnienie konkretnych emocji? Jakie korzyści przynoszą nam emocje, a jakie powodują szkody? Jaką rolę odgrywają emocje w zaburzeniach umysłowych? Jak można kierować swoim postępowaniem w chwili wzburzenia emocjonalnego? W jaki sposób rozpoznawać prawdziwe emocje, ujawniające się w mimice? Jak wykorzystać info na temat uczuć innych osób w związkach, pracy, rodzinie i przyjaźni?

Szczegóły
Tytuł Emocje ujawnione. Odkryj, co ludzie chcą przed tobą zataić, i dowiedz się czegoś więcej o sobie
Autor: Ekman Paul
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Emocje ujawnione. Odkryj, co ludzie chcą przed tobą zataić, i dowiedz się czegoś więcej o sobie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Emocje ujawnione. Odkryj, co ludzie chcą przed tobą zataić, i dowiedz się czegoś więcej o sobie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Emocje ujawnione. Odkryj, co ludzie chcą przed tobą zataić, i dowiedz się czegoś więcej o sobie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Barcelonistka

  Zalecam ;)

 • 666peacemaker

  Zamówienie ze strony internetowej przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Książka ebook została dostarczona do salonu Empik nieźle i szczelnie zapakowana, w nienaruszonym stanie (brak pozaginanych rogów, wydartych stron, zniszczonej okładki i innych uszkodzeń). Opis produkty zgadzał się ze stanem rzeczywistym.Tematyka książki bardzo interesująca, lecz niełatwa do przyswojenia

 • guccia

  ta pozycja jest na prawdę bardzo ciekawa:) godna poleceniu wszystkim:)

 • Słomka

  Ciekawie napisana w przystępny i jasny sposób. Można się dużo dowiedzieć o mechanizmach naszego działania

 • Piotr Wiśniewski

  PAUL EKMANNAPRAWDĘ DUŻO WIEDZY NA TEMAT NIEWERBALNYCHOSÓB KTÓRE KŁAMIĄP.

 • Greta Kaczor

  Książka ebook jest świetna, córka również zafascynowana, dzięki lekturze poznaje samą siebie i zachowania innych ludzi świadczące o intencjach w stosunku do niej.

 • Cecyli

  Emocje mogą sprawić, że pokonamy największe trudności i stawimy czoła największym wyzwaniom albo doprowadzić do porażki nawet w najprostszej sytuacji. Czemu mają na nas aż tak duży wpływ? Czy można je okiełznać i wykorzystać do własnych potrzeb? Czy można nauczyć się je rozpoznawać u innych? Można i o tym jest ta książka!

 • Ekspert Empiku

  Książka ebook autorstwa prekursora, największego eksperta i niemal monopolisty w dziedzinie badania emocji, przybliża prace autora w formie lekkiej, łatwej i przyjemnej. Czynnikiem wyróżniającym tę publikację w morzu popularnonaukowej papki jest brak generalizowania, gdybania i wodolejstwa. Twórca precyzyjnie omawia poszczególne przykłady badanych zjawisk, twardo podkreślając to, co udało mu się udowodnić i równie mocno zwracając uwagę czytelnika na to, czego nie jest pewien. Warto przeczytać nie tyle po to, by dowiedzieć się czegoś o innych, lecz przede wszystkim o samym sobie.Grzegorz Hiszpański, empik Gdańsk Galeria Bałtycka

 • gabik

  Masz czasem wrażenie, że Twój rozmówca nie mówi całej prawdy lecz nie potrafisz logicznie tego wytłumaczyć? czujesz, że mąż, dzidziuś coś ukrywają, lecz nie wiesz co/ pragniesz nauczyć się odczytywać prawdziwe zamiary rozmówcy??? To jest pozycja dla Ciebie.Brzmi to może trochę komercyjnie, lecz studiuję pozycje Ekmana od dwóch lat, stosuję w praktyce i naprawdę to działa. Sama książka ebook nie spowoduje, że od jutra będziesz w stanie odkryć zamiary każdego rozmówcy, do tego jest niezbędna praktyka. jednak ta książka ebook daje solidne podstawy na temat emocji - a to emocje są tym, co obnaża każdego człowieka.

 • madziasta

  spodziewałam się czegoś bardziej ekscytującego i wciągającego. nie powaliła mnie, przeczytałam "z braku laku" i nudy. Lubię książki psychologiczne lecz ta jest trochę naciągana pod wielbicieli Lie to me .... ja nie po to ją kupiłam lecz no cóż może komuś innemu bardziej podpasuje :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!