Czytaj więcej:
Poczytaj ze mną. Przygoda. Strażak Lulek okładka

Średnia Ocena:Poczytaj ze mną. Przygoda. Strażak Lulek

Przeprowadzka do nowego domu to nie zawsze łatwa sprawa. Mała Edytka tęskni za starym mieszkaniem i kolegami z podwórka, na szczęście ma przy sobie milutką, białą chomiczkę – Śnieżynkę. Dzięki niej poznaje nowego sąsiada – strażaka Lulka. Pewnego dnia Edytka jest w prawdziwym niebezpieczeństwie, a na ratunek rusza Śnieżynka i mężny Lulek.

Szczegóły
Tytuł Poczytaj ze mną. Przygoda. Strażak Lulek
Autor: Nowak Ewa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Poczytaj ze mną. Przygoda. Strażak Lulek pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Poczytaj ze mną. Przygoda. Strażak Lulek Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Poczytaj ze mną. Przygoda. Strażak Lulek PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Northman1984

    Czytanka na (niekoniecznie) wieczorową porę. Fajna ta historyjka ;) ... Jak to zwykle w przypadku jakichkolwiek serii Egmont Polska bywa, czytanka to i przyjemna i użyteczna ;) W czytaniu samym bowiem już jest dobra zabawa, a i sama historyjka jest szalenie fajna w odbiorze dla dzidziusia :) A o czym ta historyjka? O małej Edytce, która świeżo po przeprowadzce, razem ze własną chomiczką Śnieżynką, poznaje świeżych przyjaciół, w tym strażaka Lulka - strażaka, który przy wydatnym udziale Śnieżynki będzie mógł ocalić Edytkę z niełatwej sytuacji ;) Fabuła może i oklepana, lecz to przecież tylko czytanka dla dzieci :) A pod tym kątem spoglądając - książeczka jest idealna :) Walory edukacyjne, przyjemność z czasu razem spędzonego na czytaniu, uśmiech Malucha; same zalety ;) Polecam! Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki. Recenzja znajduje się także na moim blogu: https://cosnapolce.blogspot.com/2018/03/strazak-lulek-ewa-nowak.html

  • Mama Tosiaczka

    Cykl "Poczytaj ze mną" to seria, która wywarła na mnie ogromne wrażenie. Do tej pory ukazało się aż 15 tytułów, a w miesiącu lutym Egmont wydał 3 z nich. Fantastyczne książki, a każda z nich ukazuje różnorodność gatunków literackich. Dzięki proponowanym tytułom, odkryjemy je wspólnie z dzieckiem. "Strażak Lulek" jest ciekawym opowiadaniem przygodowym. Poznajemy tu dziewczynkę o imieniu Edytka, która właśnie przeprowadziła się do nowego domu. Jest jej ciężko, bo w świeżym miejscu nie odnalazła przyjaciół, a dzieci sąsiadów stale się z niej wyśmiewały. Jej jedynym kompanem do zabaw jest chomik o imieniu Śnieżynka. Pewnego dnia rodzice znaleźli ogłoszenie, w którym pewna osoba z powodu własnego wyjazdu do Indii, poszukiwała domu dla zwierzątka. I tak właśnie chomik trafił do Edytki. Zwierzątko stale znikało z klatki. Okazało się, że Śnieżynka odwiedzała Żużla, królika, który mieszkał u strażaka Lulka. Dziewczynka zaprzyjaźnia się ze strażakiem. Pewnego dnia zdarza się nieszczęście, a Edytce grozi prawdziwe niebezpieczeństwo. Śnieżynka a także Strażak Lulek ruszają jej z pomocą! Książki z tej serii doskonale nadają się do samodzielnego czytania, dzięki znacznej czcionce. W każdej książce pdf mamy różnorakie techniki ilustrowania, co też robi wrażenie. Zalecam serdecznie serię "Poczytaj ze mną". Na końcu książki mamy cały spis wszystkich dostępnych tytułów. Myślę, że na kilka w przyszłości się skusimy. Opisy fabuły są bardzo interesujące, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!