Czytaj więcej:
Dowód wieczności. Cała prawda o Drugiej Stronie okładka

Średnia Ocena:Dowód wieczności. Cała prawda o Drugiej Stronie

Co się losy z naszymi bliskimi zmarłymi?  Czy istnieje piekło?  Co się czuje w momencie przejścia?  Jak naprawdę wygląda Niebo?  Czy ukochane zwierzątka będą na nas czekały po Drugiej Stronie?  Jak funkcjonuje prawo sprawiedliwości Boga? Czy każdy może być medium? Na te i dużo innych pytań odpowiada człowiek, który łączy karierę prawniczą z działalnością w charakterze medium. Mark Anthony korzysta ze własnego talentu nie tylko pomagając normalnym ludziom, lecz też asystując policji w sprawach kryminalnych. W własnej przełomowej książce pdf dzieli się wszystkim, czego dowiedział się od tych, którzy przybyli z Zaświatów. Dowód wieczności jest podnoszącą na duchu podróżą, która usuwa strach i przesądy związane z kontaktowaniem się z duchami. Jednocześnie zapewnia bezcenne spostrzeżenia dotyczące bolesnych tematów, takich jak przestępstwa, zabójstwa, samobójstwa i poczucie winy u tych, którzy pozostali na tym świecie. Poprzez odnalezienie kompromisu między postrzeganiem duchowym i naukowym, ta przełomowa książka ebook udowadnia, że dusza wiecznie trwa oraz, że dane nam będzie ponownie spotkać się ze wszystkimi kochanymi przez nas osobami, które w tym życiu utraciliśmy. Wprowadza innowacyjne koncepcje wyjaśniające komunikację międzywymiarową w oparciu o fizykę, fizjologię, teologię i autentyczne zdarzenia. Wychodząc od tematu karmy i reinkarnacji, zmierzając ku wewnętrznemu światłu, zapewnia zupełnie nową perspektywę życia po śmierci.

Szczegóły
Tytuł Dowód wieczności. Cała prawda o Drugiej Stronie
Autor: Anthony Mark
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dowód wieczności. Cała prawda o Drugiej Stronie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dowód wieczności. Cała prawda o Drugiej Stronie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dowód wieczności. Cała prawda o Drugiej Stronie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Przy kawie z ksiazka

    Nie ma na świecie człowieka, który nie zastanawiałby się ponad tym, co nas czeka po śmierci. Umieramy i to jest już koniec? Żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie, postanowiłem sięgnąć po książkę Marka Anthony`ego, parapsychicznego prawnika.Jak powszechnie wiadomo, wokół komunikacji z duchami powstało dużo teorii i mitów, które mają wywoływać strach. Gdy ktoś powiedział, że może skontaktować się z kimś zmarłym z naszych kolegów albo rodziny, z pewnością bylibyśmy przekonani, że doświadczymy czegoś strasznego.Mark Anthony jest nie tylko znanym medium, lecz i pisarzem, który potrafi zaciekawić czytelnika. Obrazowo przedstawia własne doświadczenia i uzasadnia bardzo przekonująco własne spostrzeżenia i wiedzę. Odsłania czytelnikowi tajemnice Drugiej Strony. Relacje osób, które przeżyły swoją śmierć, zostały przekazane w formie krótkich opowiastek. Dużo miejsca w książce pdf poświęcono także seansom z duchami, gdyż to właśnie od nich można dowiedzieć się najwięcej o Drugiej Stronie.Z książki możemy się dowiedzieć pomiędzy innymi o tym, co losy się z duszą po śmierci, jak ona przechodzi na Drugą Stronę. Twórca omawia poziomy nieba, gdyż niebo nie jest jedno. Dowiemy się także o wibracjach, które zmieniają się, żeby dusze mogły przejść na wyższy poziom Drugiej Strony. Do tego mamy przytoczone rozmowy z duchami w trakcie seansów, wyczuwanie energii i tego, co nam duchy chcą przekazać. Duchy przywołują nierzadko wspomnienia i wyrażają uczucia poprzez teksty piosenek i filmów, które słuchali i oglądali za życia z kimś bliskim, któremu chcą coś przekazać.Autor także w bardzo logiczny sposób potwierdza istnienie przeznaczenia, duszy u zwierząt, istnienie Boga. Własne spostrzeżenia podpiera dowodami z fizyki kwantowej, genetyki, teologii, badaniami ponad NDE. Wszystko to przedstawione jest w bardzo prosty do zrozumienia sposób.Według mnie książka ebook wara jest przeczytania, dodaje otuchy i bala mity na temat tego, że po śmierci czeka nas piekło, Sąd Ostateczny i kara za bycie niegrzecznym. Większość tych teorii została po prostu wyssana z palca i straszy. Poprzez przeczytanie tej książki każdy może sobie wyrobić opinię na ten temat - nawet Ci, którzy są sceptyczni co do życia po życiu.Medium jest jak radio, które odbiera info z Drugiej Strony. To, że ktoś nie doświadczył osobiście tego, to nie znaczy, że jest to niemożliwe.

  • kilof

    Od zawsze wydawało mi się, że jestem nieco inny niż reszta osób. Wydawało mi się, że słyszę dziwne głosy, których nikt nie słyszy poza mną. Czasami też kątem oka dostrzegałem sylwetki osób, lecz gdy spojrzałem bezpośrednio w to miejsce, w którym dany człowiek miałby stać, okazywało się, że nikogo tam nie ma. Dzięki tej książce pdf zrozumiałem, że każdy z nas ma predyspozycje do bycia medium, a ja nie mam się czego wstydzić, bo zostałem obdarowany wielkim talentem. Dzięki Autorowi wiem, jak zrobić z niego pożytek.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!