Czytaj więcej:
Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko. Poradnik dla rodziców okładka

Średnia Ocena:Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko. Poradnik dla rodziców

Wszyscy rodzice złoszczą się czasem na własne dzieci. Niekiedy kłopot wymyka się jednak spod kontroli, kiedy krzyk, pretensje, oskarżenia, a nawet klapsy stają się nieustannym fragmentem relacji pomiędzy rodzicami a dzieckiem. Ma to negatywny wpływ na jego rozwój, poczucie swojej wartości i kształtowanie się charakteru moralnego. Książka "Kiedy Twoja złość krzywdzi dziecko" pomaga dorosłym radzić sobie z uczuciem złości względem dzidziusia w różnorakich sytuacjach. Jest ona wynikiem pracy z niemal trzystoma rodzicami. Autorzy ujawniają łatwe mechanizmy powstawania rodzicielskiej frustracji, która kulminuje wybuchem złości. Najczęściej ma ona źródło w niezrozumieniu zachowania dzidziusia i błędnej interpretacji motywów jego działania. Książka proponuje skuteczne rozwiązania w potyczce z rodzicielskim gniewem, pomaga być bardziej skutecznym rodzicem i znaleźć nić porozumienia z dzieckiem.

Szczegóły
Tytuł Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko. Poradnik dla rodziców
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: MiND Dariusz Syska
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko. Poradnik dla rodziców pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko. Poradnik dla rodziców Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko. Poradnik dla rodziców PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Ann

  wiele banałów i rzeczy oczywistych, osobiście stwierdzam, że nie dużo wnosi do wychowania

 • Katarzyna Kubicka

  Napisana fajnym przystępnym mową nawet panowie chętnie czytają, zalecam

 • Piotr Czarnak

  Zalecam pozycje, udany zakup, prosty, przejrzysty mowa

 • Jola Kosmaczewska

  Kiedy czujesz, że tracisz kontrole ponad sobą pod wpływem gniewu to znak, że czas brać się do roboty. Nikt nie lubi, kiedy się na niego podnosi głos. Rzadko kiedy dyskusja wówczas prowadzi do niezłych rezultatów. Z reguły jest to wynik odwrotny od zamierzanego. Tak samo, a nawet z jeszcze gorszym skutkiem jest w przypadku naszych dzieci. Musimy zacząć mocno stopować swoje zapędy podczas złości, w dobrym celu. Wiadomo, że każdego nas to dotyka - w mniejszym albo większym stopniu. Książka ebook omawia schematy jak można sobie z tym radzić, żeby nasza złość nie odbija się źle na psychice naszego dziecka. Widząc agresje innych osób, nie czułam się aż tak bardzo złą matką, ale mimo wszystko kupiłam tę książkę, żeby lepiej zrozumieć problem. Szczerze polecam!

 • Anonim

  Interesujący tutorial i zalecam ja kazdemu ;) zawiera mnostwo przydatnych przykladow z codziennego zycia

 • kociam

  Bardzo niezła pozycja dla każdego rodzica, napisana przystępnym językiem. Gorąco zalecam

 • Marlena Żywicka

  Gorąco zalecam wszystkim rodzicom!!!

 • Aleksandra

  Zalecam te ksiazke wszystkim rodzicom, praktyczne rady, dzięki niej zrozumiałam mechanizm złości, poprawilam sposob komunikacji z dzieckiem, czuję się bardziej kompetentnym rodzicem :-)

 • kilar.a

  Warta uwagi.

 • Anonim

  Masz czasem poczucie, że tracisz kontrole ponad swoim życiem za sprawą rodzeństwa, które się kłóci choć uczysz ich wzajemnej miłości i szacunku? Czy czasem czujesz się jak czajnik z kreskówki, któremu para gwizda jak przed wybuchem bomby atomowej?? Jeśli tak ta książka ebook jest DLA CIEBIE. Zalecam wszystkim rodzicom, dla których dzieci są najważniejsze... Mama 6-cio latka i 9-cio latki

 • Aneta Ramirez

  Bardzo przystępnym mową napisana książka, która w dość dpsadny sposób obrazuje wpływ złości rodziców na dziecko, a także czym to w przyszłości może się przejawiać.

 • anna Pawłot

  Książka ebook genialnie napisana. Irytujące stwierdzenie myśli zapalniki można by czymś zastąpić lecz pomocna jest w zrozumieniu siebie w stosunku do dzieci. Zalecam

 • Paula 88

  Świetna, pisana jasnym i zrozumiałym mową książka ebook dla rodziców, którzy czasami mają kłopot z opanowaniem swoich emocji w relacjach z dzieckiem. Polecam!

 • cedeczka

  małżonka to czyta i mi opowiada,trochę przydługawe przekłady lecz ma to sens

 • Anonim

  Bardzo fajna książka. Wiele można z niej wyciągnąć.

 • Ginger

  Bardzo genialna i pomocna książka, prezentuje kluczowy kłopot z zupełnie innej perspektywy, zawiera konkretne porady. I działa. Przynajmniej u mnie zadziałała...

 • Gosiak

  Zalecam

 • Magdalena Mazur

  Zalecam lekko sie czyta a zawiera dużo porad dla rodziców

 • Edyta Wiśniewska

  Bardzo niezła pozycja dla rodziców

 • Karolina Szczepaniak

  wydaje sie, ze może być pomocna. Każdy z nas traci czasem nerwy z powodu dzieci. Na podstawie przykładów innych , łatwiej sobie radzić z sytuacjami, które nas zastają.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!