Czytaj więcej:
Bądź piękna. Sztuka ekscentrycznego glamour okładka

Średnia Ocena:Bądź piękna. Sztuka ekscentrycznego glamour

Przyhamuj z makijażem oczu, jeśli uwydatniasz usta czerwoną szminką. Zasady? Pragniesz mi powiedzieć, że Marilyn Monroe, Hedy Lamarr i Rita Hayworth się myliły?Ikona glamour, muza projektantów, inspiracja dla milionów dziewczyn na świecie. Dita von Teese.W prawdziwie dużym stylu przeistoczyła się z piegowatej kobiety o włosach koloru truskawkowego blond, w kobietę z okładek Vogue’a i Vanity Fair. Sama nauczyła malować się kocie oko, szminkować usta na czerwono i robić pieprzyk, który przypomina znak interpunkcyjny. Jej znak rozpoznawczy.Jest ucieleśnieniem kobiecości.Poznaj jedną z najbardziej zagadkowych gwiazd Hollywood intymnie, prywatnie, a  nawet bez makijażu. Artystka zdradza kulisy własnej drogi na szczyt a także tajniki urody - alabastrowej cery, szczupłej talii, dzieli się poradami i trikami, które stosuje w swoim codziennym życiu. Wprowadza w barwny świat Hollywood i za kulisy scen kabaretów a także światowych wybiegów mody.To prawdziwa księga ekscentrycznego glamour według Dity von Teese.Odważ się być piękną."Dita jest dla mnie ideałem Paryżanki – i to nieistotne, że wychowała się na Środkowym Zachodzie. Kiedy gości na moich wybiegach, wolę, aby sama przygotowywała sobie makijaż i fryzurę. Uwielbiam silne osobowości, niezwykłe charaktery, a Dita właśnie jest niczym bohaterka powieści czy hollywoodzkiego filmu."Jean Paul Gaultier"Kiedy stajesz obok Dity, nie możesz przestać się zastanawiać, jak to możliwe, że istnieje coś tak delikatnie pięknego, a jednocześnie tak głębokiego i świeżego – jak wiosenna róża w pełnym rozkwicie. Możemy czuć się szczęściarzami, że mamy wreszcie dostęp do tajemnic jej blasku."Sharon Stone"Dita jest wyjątkowa, ponieważ ciągle chce się doskonalić. Przez doskonalenie rozumiem tutaj, w jaki sposób ta śliczna kobieta z maleńkiego amerykańskiego miasteczka odkryła własne prawdziwe ja. Ona nigdy nie nudzi, ani nie jest znudzona, a to dlatego, że ciągle poszukuje, ciągle chce coś ulepszać, tak, poprzez własne piękno, lecz co najważniejsze, za sprawą własnej inteligencji."Christian Louboutin

Szczegóły
Tytuł Bądź piękna. Sztuka ekscentrycznego glamour
Autor: Von Teese Dita
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bądź piękna. Sztuka ekscentrycznego glamour pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bądź piękna. Sztuka ekscentrycznego glamour Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bądź piękna. Sztuka ekscentrycznego glamour PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • natalianeuer

    Tutorial jak być piękną według Dity von Teese przybliża nam jej styl i czym się kierowała kreując własny obecny wizerunek. Książka- pół na pół .Trochę biografii połączonej z radami urodowymi i modowymi. Nie ma rad weź kup to ponieważ jest najlepsze a raczej dostosuj wszystko pod siebie i nie oglądaj się na innych. Super!

  • Anonim

    Książka ebook jest cudownie wydana. Napisana w sposób przyjemny do czytania i zawiera dużo cennych rad. Doskonała nie tylko dla wielbicieli retro i Dity. Autorka nakłania do pokochania siebie i prezentuje że każda dziewczyna może być piękna.

  • Katarzyna Paszkowska

    Kupiłam książkę jeszcze nie zdążyłam przeczytać lecz fotografie cudowne <3

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!