Skutki uboczne eliksiru miłości

Szczegóły
Tytuł Skutki uboczne eliksiru miłości
Rozszerzenie: PDF
Data dodania: 2018-10-29

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

Skutki uboczne eliksiru miłości PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd Skutki uboczne eliksiru miłości pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. Skutki uboczne eliksiru miłości Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

Skutki uboczne eliksiru miłości Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Jan Kowalski Warszawska 51 Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego W Gorzowie Wielkopolskim Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Tadeusz LITYŃSKI Biskup Zielonogórsko-Gorzowski Ekscelencjo Najdostojniejszy Księże Biskupie! Ja … N.N. zwracam się z serdeczną prośbą o udzielenie mi Sakramentu Bierzmowania. Swoją prośbę motywuję (podać cel przyjęcia sakramentu). Zaświadczam, iż Sakrament Bierzmowania przyjąć pragnę nie przymuszony(na) niczyją wolą. Jestem w pełni świadomy(ma), konsekwencji przyjęcia tego sakramentu, a także wynikających z niego praw i obowiązków. Jako imię z bierzmowania wybrałem świętego(ą) N.N. Pragnę Go (Ją) naśladować w Jego (Jej) drodze do świętości. Świadkiem mojego bierzmowania jest N.N.… Na ten czas bezpośredniego przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania proszę Waszą Ekscelencję o błogosławieństwo. A także zapewniam o osobistej modlitwie w intencji Księdza Biskupa. Z wyrazami szacunku (podpis) Gorzów Wielkopolski, dnia …… Strona 2 Jak napisać podanie o bierzmowanie do Ks. Biskupa? Powyżej podaję wskazówki dla kandydatów do bierzmowania dotyczące podania do Księdza Biskupa. To są tylko wskazówki, a nie tzw. ”gotowiec”; można skorzystać z takiej formy, ale liczę na inwencję twórczą! 1. Proszę o udzielenie jakiego sakramentu i dlaczego (można napisać własną motywację). 2. W jaki sposób przygotowywałem (-am) się do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej (można nadmienić jak się do niego przygotowywałem i co osiągnąłem; 3.letnie przygotowanie). 3. Jakiego Patrona wybrałem (-am). 4. Czego oczekuję po przyjęciu tego sakramentu (czym on dla mnie jest)? Można napisać jakie mam postanowienie wypływające z tego sakramentu. 5. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie prośby. 6. Własnoręczny, czytelny podpis z prawej strony. Uwaga! 1. Redagujemy podanie wg przedstawionego wyżej schematu, tzn. w odpowiednim miejscu imię i nazwisko, adres, miejscowość, data i nagłówek do kogo jest podanie skierowane! 2. Marginesy z każdej strony ok. 2 cm (od góry, dołu, z prawej i lewej strony). 3. Akapitów nie numerujemy. 4. Podanie piszemy własnoręcznie, nie komputerowo! 5. Podanie piszemy na kartce A4, czystej. Nie używamy korektora i nie skreślamy. Podanie nie może być z błędami, zniszczone, pogięte, brudne itp.!!! Takie zostaną zwrócone do poprawy! Nie będę za kogoś wstydził się przed Ks. Biskupem!!! 6. Podania składamy 23 kwietnia na próbie o godz. 19.00

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!