Czytaj więcej:
Zatajona prawda. Czy rządzą nami kosmici? okładka

Średnia Ocena:Zatajona prawda. Czy rządzą nami kosmici?

Twórca Łukasz Kulak pasjonuje się zagadnieniami powstania życia na Ziemi i wpływu elit na życie człowieka. Twórca wyznaje koncepcję, że technologie a także religia starożytnych cywilizacji zostały podarowane ludziom przez przybyszów z kosmosu, którzy na Ziemi byli uważani za bogów.„Wraz z pojawieniem się obcych, gadzich bytów, rzeczywistość uległa stopniowo drastycznym zmianom. Chyba nastąpiło przejście ze stanu energetycznego - wyższej świadomości, kiedy ludzie mieli dostęp do znacznie szerszego postrzegania świata - do stanu fizycznego, czyli zawężonej świadomości, w którym obecnie się znajdujemy”.„Można mieć wrażenie, że prezydenci, premierzy i inni liderzy reprezentują naród, występują w imieniu społeczeństwa danego kraju, jednak jest to wielka iluzja. Tak naprawdę osoby sprawujące władzę (na całym świecie) są przedstawicielami ukrytej agendy gadzich bytów, której celem jest zniewolenie nieświadomej ludzkości”.

Szczegóły
Tytuł Zatajona prawda. Czy rządzą nami kosmici?
Autor: Kulak Łukasz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zatajona prawda. Czy rządzą nami kosmici? pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zatajona prawda. Czy rządzą nami kosmici? Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zatajona prawda. Czy rządzą nami kosmici? PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Andrzej Snitkowski

    Książka ebook daje do myślenia. Wciąga i daje szersze spojżenie na świat z innej perspektywy.

  • Triskel

    "Zatajona prawda" to pozycja opowiadająca o prawdopodobnych, zamierzchłych dziejach ludzkości. Powstaniu człowieka a także o tym czy jesteśmy sami we wszechświecie. Twórca wysnuwa teorię jakoby jesteśmy kontrolowani potajemnie przez prastarą rasę zwaną reptilianami. Łukasz Kulak uświadamia nas, że nasza obecna rozwinięta cywilizacja została zbudowana na podstawach wcześniejszej, nie mniej rozwiniętej cywilizacji, której początki mogli dać starożytni Bogowie.Początki słynnych nam cywilizacji na ziemi nie są do końca znane, a liczne mity i legendy wspominają o zagadkowych "Przybyszach z Gwiazd". Ciężko dziś stwierdzić czy byli to kosmici, czy może dawno zapomniana starożytna cywilizacja, która dała początek wszystkim następnym. Twórca bardziej skłania się do koncepcji, że zostaliśmy stworzeni przez kosmitów, zwanych reptilianami bądź anunnaki. Łukasz Kulak poddaje liczne dowody i hipotezy na poparcie własnej tezy. Unaoczniając nam, że technologie i religie starożytnych cywilizacji zostały nam niespodziewanie "podarowane", a nie ukształtowane przez rozwój cywilizacyjny. Interesujące fotografie i interpretacja historii daje dużo powodów do zastanowienia się ponad różnorakimi możliwościami powstania gatunku ludzkiego. Twórca uważa również, że nawet w obecnych czasach jesteśmy manipulowani przez zamierzchłych kosmicznych władców, którzy doprowadzają obecnie do wojen i ludzkich nieszczęść.Pozycja ta jest bardzo ciekawa, potrafiąca wzbudzić zastanowienie ponad różnorakimi aspektami naszego życia a także historii. Liczne opisy starożytnego świata, artefaktów, potyczek i legend czyta się z dużą ciekawością. Niewielu twórców porusza ten zdawałoby się temat tabu. Dlatego tym cenniejsza jest ta publikacja. Mowa autora jest lekki i barwny, przez co całość czyta się dość szybko. Niektóre fakty same łączą się w logiczną całość i tylko od nas zależy czy przyjmiemy je do wiadomości. Bez różnicy czy stworzyły nas gadzie byty, czy również nie. Nasza historia posiada jeszcze dużo luk, które domagają się wypełnienia. Dzięki takim ludziom jak Łukasz Kulak możemy przybliżyć się choć o mały krok do poznania prawdy o nas samych."Zatajona prawda" dzięki znacznej dawce faktów i dowodów potrafi przynajmniej w pewien sposób przekonać do przekazywanych w niej racji. Twórca pisze bardzo rzeczowo i konkretnie, dając przynajmniej powód do zastanowienia wielu sceptykom. Książka ebook pokazuje, że wiemy niewiele o swojej historii i historii naszej planety. Minie jeszcze dużo czasu zanim tak na prawdę dowiemy się skąd pochodzimy. Nie da się ukryć, że rządy światowe i korporacje dążą do upadku ludzkości i jej zniewolenia. Bez różnicy czy są to reptilianie czy zwykli banksterzy, sami musimy walczyć o naszą wolność i poznanie prawdy o naszym pochodzeniu i tożsamości. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!