Czytaj więcej:
Zasady samodoskonalenia. Prawa sukcesu według Napoleona Hilla okładka

Średnia Ocena:Zasady samodoskonalenia. Prawa sukcesu według Napoleona Hilla

Potęga rozwoju osobistego Superumysł – zacznij planować własny sukces. Określony główny cel – ustalaj własne zasady i trzymaj się ich. Pewność siebie – uwolnij własną wewnętrzną siłę. Nawyk oszczędzania – poznaj prawdziwe źródło potęgi osobistej. Zasady psychologii sukcesu w działaniu.Na początku było słowo. I to nie byle jakie — słowo autorstwa Napoleona Hilla. Potem pojawiło się wielu naśladowców, tworzących poradniki na temat osiągania sukcesu, jednak żaden nie jest w stanie dorównać mistrzowi, którego książki do dzisiaj imponują oryginalnością, aktualnością i uniwersalizmem.Nigdy wcześniej dzieło Hilla nie ukazało się w tak pełnej i aktualnej postaci, jak w niniejszym wydaniu. Książka ebook Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady samodoskonalenia łączy najwieższe teorie zarządzania z typowymi zasadami sukcesu Napoleona Hilla. To niepowtarzalna okazja, by zestawić klasyczne techniki świadomego osiągania sukcesu z takimi współczesnymi koncepcjami, jak inteligencja emocjonalna czy kreatywna wizualizacja.Poznaj cztery złote prawa sukcesu na drodze do samodoskonalenia:I. SuperumysłPierwsze prawo musisz poznać, by przygotować się psychicznie i emocjonalnie na sukces, który wkrótce stanie się Twoim udziałem. To prawo leżące u podstaw wszystkich pozostałych. Pozwoli Ci przyswoić potrzebną wiedzę, wskaże drogę do naturalnej harmonii a także pomoże Ci pozbyć się wszelkich blokujących Cię ograniczeń.II. Określony główny celDrugie prawo nauczy Cię precyzować życiowe cele i pokaże, jak postępować, by je osiągnąć. Pomoże zajrzeć w głąb siebie, byś mógł jasno określić, co jest dla Ciebie najlepsze; pokaże Ci też siłę działania skutecznej autosugestii na drodze do sukcesu.III. Pewność siebieTrzecie prawo pomoże Ci zapanować ponad sześcioma blokującymi lękami: krytyką, utratą miłości, chorobą, ubóstwem, starością a także śmiercią. Pokaże Ci, jak nie poddawać się nawet w najtrudniejszych życiowych sytuacjach, jak zachować spokój ducha, jak śmiało i pewnie iść do przodu z umiejętnością pokonywania najtrudniejszych przeszkód.IV. Nawyk oszczędzaniaCzwarte prawo zawiera wiedzę na temat tego, jak zarządzać pieniędzmi, by móc czuć się pewnie i bezpiecznie, nie obawiając się recesji, kryzysów a także nagłych i niespodziewanych wydatków. Udowadnia, że umiejętne zarządzanie swoimi zyskami może stać się źródłem Twojej prawdziwej potęgi osobistej.

Szczegóły
Tytuł Zasady samodoskonalenia. Prawa sukcesu według Napoleona Hilla
Autor: Hill Napoleon
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zasady samodoskonalenia. Prawa sukcesu według Napoleona Hilla pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zasady samodoskonalenia. Prawa sukcesu według Napoleona Hilla Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zasady samodoskonalenia. Prawa sukcesu według Napoleona Hilla PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna Różańska

  książka ebook w twardej oprawie,pięknie wydana.Wadą jest mały druk.Dla osób,która zajmują się rozwojem osobistym.

 • Ignacy Lewandowski

  Bardzo wartościowy poradnik, co najważniejsze, nie ma on charakteru ani tonu podręcznikowego, więc tym lepiej się go czyta, ponieważ cała treść podana jest jasno i klarownie. Książka ebook Napoleona Hilla pomaga w życiu, sprawia, że lepiej rozumiemy dużo prawideł i zaczynamy je bardziej świadomie stosować. Książka ebook warta poznania.

 • Lilianati

  Są takie książki, po które ze względu na ich uniwersalizm a także ponadczasowe przesłanie powinni sięgnąć prawdopodobnie wszyscy. "Zasady samodoskonalenia" wyróżnia na plus przede wszystkim klarowna treść, każde zagadnienie omówione jest szczegółowo i obszernie, co wcale nie przeszkadza podania jej w przejrzysty sposób.

 • nikita200

  Bardzo niezła książka. Nieźle się ja czyta, i przyswaja....polecam bardzo gorąca.

 • Grzegorz Kowalczyk

  Poprzez Superumysł, zacznynamy planować własny sukces. Określając główny cel , ustalamy własne zasady i trzymamy się ich. Zwiekszając pewność siebie, uwalniamy własną wewnętrzną siłę. Dającą nam moc sprawczą. Z nawykiem oszczędzania , poznajemy prawdziwe źródło potęgi osobistej. Dzięki tej ksiązce zyskujemy Bardzo dużo za tak mało.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!