Czytaj więcej:
Wszystkie kolory miłości. Tom 3. Dla ciebie wszystko okładka

Średnia Ocena:Wszystkie kolory miłości. Tom 3. Dla ciebie wszystko

Dawson Cole i Amanda Collier. Chłopak z dołów społecznych, wychowany w rodzinie uchodzącej za najgorszą, najbardziej mściwą, najbardziej niebezpieczną w całym hrabstwie Pamlico: złodziei, dilerów narkotyków, sutenerów i pijaków ze skłonnościami do przemocy. I kobieta z przeciwnego bieguna społecznego, pragnąca zostać nauczycielką. Różnice pochodzenia, wychowanie, wreszcie nieprzychylni ludzie sprawiły, że tych dwoje nie mogło być razem, choć oboje bardzo tego pragnęli. Dawson, który w młodości niechcący zabił człowieka, nigdy się z tym nie po-godził. Żyje samotnie, pracując na platformach wiertniczych i pokutując za zamierzchłe winy. Amanda, mimo że wyszła za mąż i narodziła dzieci, czuje się nieszczęśliwa. Po latach dawni kochankowie spotykają się w rodzinnym miasteczku z okazji pogrzebu starego przyjaciela. Stłamszone przed laty uczucie powraca – lecz czy uda im się odnaleźć szczęście na przekór całemu światu? Przeszłość i związane z nią konflikty odzywają się ze zdwojoną siłą...

Szczegóły
Tytuł Wszystkie kolory miłości. Tom 3. Dla ciebie wszystko
Autor: Sparks Nicholas
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wszystkie kolory miłości. Tom 3. Dla ciebie wszystko pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wszystkie kolory miłości. Tom 3. Dla ciebie wszystko Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wszystkie kolory miłości. Tom 3. Dla ciebie wszystko PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • bluszcz

  Cudowne wydanie. Cieszy oko na półce. Treść jak dla mnie super. Gorąco polecam.

 • Ada9910

  "Miłość zawsze mówi więcej o tych, którzy ją odczuwają niż o tych, którzy są jej obiektem..." Dawson Cole pochodzi z rodziny uchodzącej za najgorszą i najbardziej niebezpieczną w całym miasteczku. Złodzieje, pijacy, dilerzy narkotyków ze skłonnościami do przemocy. Na szczęście chłopak jest inny. Mieszka ze starszym mężczyzną, który staje się jego przyjacielem. W młodości niechcący zabija człowieka, czym ciągle się obwinia. Pomimo niełatwych doświadczeń, idzie przez życie z honorem. Przez lata żyje samotnie, nie umawia się z nikim na randki, pracuje na platformie wiertniczej. Amanda Collier, czyli kobieta z nieźle ustawionej rodziny, pragnąca zostać nauczycielka. Dawson jest jej pierwszą młodzieńczą miłość i ma nadzieję, że jedyną. Niestety pomiędzy młodymi jest dużo różnic, które nie pozwalają im być razem i muszą się rozstać. Amanda wychodzi za mąż a także wychowuje dzieci. Usiłuje posklejać rujnującą się rodzinę. Po 25 latach młodzi kochankowie znów spotykają się w rodzinnym miasteczku z powodu śmierci ich wspólnego przyjaciela, Tucka. Czy od razu się rozpoznają ? Jak reagują na własny widok ? Czy zamierzchłe uczucie powróci ? Jest to następna idealna książka ebook Nicholasa, którą miałam okazję przeczytać. "Dla Ciebie Wszystko" ukazuje jak nierzadko życie bywa niesprawiedliwe. Trudne wybory a także prawdziwa miłość, która musi być tłumiona na rzecz innego, niekoniecznie lepszego losu. Książka ebook zapewnia nam dużo emocji- ból, smutek, nadzieję a także szczęście. Trudno nie uronić ani jednej łzy podczas jej czytania. Idealna fabuła i postacie, które wydają się bardzo realistyczne. "Stara miłość nie rdzewiej" to powiedzenie doskonale dopasowane do tej historii. Wzruszająca, prześliczna historia, pełna cudownych opisów. Romantyczna, lekka, napisana prostym językiem, dzięki czemu ciężko oderwać się od czytania.

 • 1ewelab1

  Cudowna książka ebook zresztą jak wszystkie Nicholasa Sparksa . Gorąco zalecam !!!

 • Daria

  Jak każda książka ebook Sparksa - idealna ! Bardzo wzruszająca historia. Dla interesujących zalecam także film na podstawie książki ;)

 • Klaudia Jasińska

  kazda ksiazka wyciska ze mnie morze lez. kazda ksiazka Sparksa jest przeze mnie uwielbiana.

 • Anna Szulc

  Oddałabym wszystko żeby móc przeżyć to jeszcze raz. Książka ebook jest niesamowita, pełna wielu emocji. Czyta się ją bardzo dynamicznie i bardzo lekko. Wywołała u mnie dużo uczuć, zaczynając od śmiechu poprzez zaskoczenie, a na końcu totalne wzruszenie. Zalecam ją wszystkim, tylko ostrzegam, że czas przy niej mija bardzo szybko.

 • Magdalena Fajęska-Pytluk

  Kupiłam tą książkę z lekkim przymrużeniem oka. Miał być to lekki przerywnik od thrillerów które uwielbiam, ot taka czytanka na letnie wieczory no i....idealnie się do tego nadaje.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!