Czytaj więcej:
Wolność jaskółki okładka

Średnia Ocena:Wolność jaskółki

O dużo łatwiej jest sprawować kontrolę ponad drugim człowiekiem niż ponad swóim życiem. Wie o tym Marek, przykładny ojciec rodziny, prezes poważnej firmy, dręczyciel i kat własnej żony.Trudno jest jednak w nieskończoność zachowywać pozory szczęścia, zwłaszcza kiedy ofiara się buntuje i zaczyna dostrzegać, że istnieje świat poza więzieniem, którym okazał się wymarzony dom, że istnieją uczucia inne niż strach, zawiść i upokorzenie. I że nie każdy facet jest stworem ukrytym w ludzkiej skórze."Wolność jaskółki" to studium psychiki ofiary przemocy domowej. Dramatyczna, wyjątkowo sugestywna, lecz i dająca nadzieję historia o tym, że na szczyty najwyższych gór nie kursują żadne windy, ale trzeba się na nie wspiąć samemu. I że można tego dokonać, nawet jeśli ktoś z impetem uderzył nami o dno – ponieważ może właśnie wówczas siłą własnego uderzenia spowodował wynik odbicia. Teraz musimy tylko spojrzeć w górę i nie utracić z oczu rozświetlonego słońcem nieba.

Szczegóły
Tytuł Wolność jaskółki
Autor: Er Paula
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wolność jaskółki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wolność jaskółki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wolność jaskółki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Niezwykła pozycja. Napisana przez dziewczynę która prowadzi własną grupę na Facebooku. Bardzo pozytywnie zaskakuje jakość i treść książki. Książka ebook porusza kłopot przemocy domowej. Przeplata kilka różnorakich historii, zupełnie obcych sobie osób, pokazując w ten sposób że każdy z nas ma realny wpływ na życie innych. Moim zdaniem, pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety, bo pozwala spojrzeć na ten bardzo niełatwy kłopot z różnorakich perspektyw. Pokazuje, że nie musimy godzić się na to co spotyka nas w życiu, że zawsze można znaleźć inne rozwiązanie albo uzyskać pomoc od zupełnie obcych ludzi. Książka ebook inna niż wszystkie. Wyjątkowa. Polecam.

 • Marta Jaworska

  Jedna z lepszych ebooków jakie czytałam. Poruszająca i dająca dużo do myślenia. Zalecam nie tylko kobietom, lecz również mężczyznom. A może właśnie zwłaszcza im...

 • Olga Jackiewicz

  Wyczekana i uteskniona książka. Zapowiada się fantastycznie. Już nie mogę się doczekać. Paule znam osobiście i wiem,że fantastycznie pisze. Ma głowę pełną wspanialych pomysłów i cudownie ubiera zdarzenia w słowa. Jej blog cieszy się olbrzymim zainteresowaniem bo jest po prostu ludzki i zjednoczył dużo kobiet. Mam stuprocentowe przekonanie,że książka ebook jest równie interesująca co historie opisane na stronie. Premiera juz tuż tuż więc odliczam dni. Niecierpliwie...

 • Ala Biełak

  Śledzę bloga "Wkurzona żona" już od dawna. Uwielbiam styl pisania i sposób przekazywania informacji przez Paulę. Jest niesamowitą osobą, która każde słowo wydobywa wprost ze własnego serca i duszy. Dlatego również jestem interesująca tej książki, a wręcz nie mogę doczekać się, kiedy będę miała ją w ręcach. Po zapowiedziach już wiem, że będzie w niej poruszonych dużo interesujących, lecz również kontrowersyjnych tematów, o których też czytamy na jej blogu. Tu będzie historia, będzie się działo. Myślę, że każda dziewczyna powinna przeczytać taką pozycję, żeby wiedzieć ile jest warta i że nigdy nie jest za późno. Czekam z niecierpliwością.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!