Czytaj więcej:
Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych okładka

Średnia Ocena:Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych

Następny z serii wyjątkowych starodruków jest bez wątpienia najbardziej niesamowitą i mrożącą krew w żyłach z dotychczasowych ksiąg. Zawiera wiedzę tajemną w ścisłym tego słowa znaczeniu, dostępną jedynie nielicznym. Wampiry nie są bowiem, jak się powszechnie uważa, wymysłem literatury fantasy czy hollywoodzkim kaprysem - to istoty jak najbardziej realne, głodne krwi i żądne zemsty, a co gorsza, mogące się kryć dosłownie wszędzie. Dzięki tej ksiażce czytelnik może poznać prawdziwą historię nieumarłych, nauczyć się ich rozpoznawać i zwalczać, zachowując niezbędne środki ostrożności. Zgromadzone w księdze sekretne receptury i rytuały a także konkretne przedmioty, jak medalion z puklem wampirzych włosów, sztylet i element ostrza niebiańskiego miecza, pozwolą mu stanąć do potyczki z odwiecznymi siłami zła.

Szczegóły
Tytuł Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Debit
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Aneta Hoffmann

  Następna książka ebook wydawnictwa Debit. I znów fantastyczna. Cudownie ilustrowana, z ukrytymi ciekawostkami. Trochę faktów, trochę mitów, legend i opowieści. Idealna dla starszych dzieci.

 • Isadora

  "Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych" to publikacja, która fascynuje i intryguje zarówno formą, jak i treścią. Niezwykle trafiony okazał się pomysł "narodzin" księgi, czyli historia Brooksa, Kraika i zagadkowej hrabiny, mrożąca krew w żyłach, pełna niejasności i niedopowiedzeń, której czytelnik raczej się domyśla na podstawie elementów listów całej trójki, notatek prasowych i wyrywków z pamiętnika autora, niż dowiaduje z całą pewnością. Ponury, mroczny nastrój emanujący z tych luźnych zapisków udziela się także czytelnikowi, wprawia w niepokój i idealnie wprowadza w klimat opowieści o nieumarłych.Sama księga to swego rodzaju tutorial zawierający instrukcje jak rozpoznać, wytropić i unicestwić wampira napisany na podstawie obszernej wiedzy autora a także wieloletniego doświadczenia nabytego w charakterze Obrońcy. Jak na rzetelną publikację przystało mnóstwo w niej informacji na temat historii i pochodzenia wampirów, ich wyobrażeń w różnorakich kulturach (np. w podaniach chińskich, hi

 • Małgorzata Todorska

  Kupiłam tę książkę wczoraj czystej ciekawości. Faktycznie cena znaczna lecz szata graficzna i wydanie dla prawdziwych kolekcjonerów. Z treścią sie jeszcze nie zapoznałam lecz z przyjemnością obejrzałam książkę. Zalecam kupno w formie prezentu albo by samemu nacieszyć oko:)

 • Jolaa

  Jeżeli zastanawiacie się ponad kupnem tej książki to warto przejść się do salony i po prostyu "pomacać" i przejrzeć. Cena być może wydaje się dość spora, lecz gwarantuję że za to co znajdziecie w środku nie przepłacicie. Osobiście książki jeszcze nie kupiłam, lecz planuję sprawić chłopakowi na gwiazdkę bo ma hopla na punkcie waprików :) Wydawać się może, że to książka ebook dla dzieci. Cóż, nie ukrywajmy że tematyka nie jest poważna, lecz szata graficzna, opracowanie księgi i pomysł zachwycą nawet dorosłego. Książka ebook ma formę albumu, strony są ilustrowane na wzór starych pergaminów + ciekawym dodatkiem są wszelkie "wlepki" typu kupony, notatki a także inne niespodzianki , których nie zdadzę - musicie sami zajrzeć :) Naprawdę zalecam książkę, podejrzewam że inne z tej serii są równie świetne.

 • StarZuzka

  Przeczytała bym ją z przyjemnością lecz czy ta cena to nie lekka przesada !!!!!!!! ????????

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!