Czytaj więcej:
Anielskie babeczki okładka

Średnia Ocena:Anielskie babeczki

Jest to najwieższa książka ebook siostry Anieli Gareckiej. Tym razem siostra podzieli się z czytelnikami własnymi przepisami na przepyszne i zawsze udane ciasta, desery na szybko, lody i sorbety. Świeża oprawa graficzna publikacji sprawi, że książka ebook stanie się nie tylko cenną składnicą wspaniałych i sprawdzonych przepisów, lecz także piękną publikacją, którą warto mieć w każdym domu.Siostra Aniela Garecka jest salwatorianką. Na co dzień gotuje w Klasztorze i Wyższym Seminarium Duchownym Księży Salwatorianów w Bagnie. Jest słynna z idealnej kuchni. Wydała już kilka ebooków z przepisami („Anielska kuchnia siostry Anieli”, „Klasztona kuchnia”, „Ciasta siostry Anieli”), które od razu nieustanny się bestsellerami i doczekały się paru wznowień.Siostra Aniela jest również gwiazdą telewizji. Bardzo lubi gotować na wizji, ma w swym dorobku kilka programów kulinarnych, m.in. w TVP „Pytanie na śniadanie”, autorski program kulinarny w Religia.tv.Siostra gotowała także przez 15 lat dla samego kardynała Karola Wojtyły, który regularnie przyjeżdżał do domu rekolekcyjnego salwatorianów w Trzebini. Ojciec Święty nie był specjalnie wybredny. Najbardziej lubił łatwe potrawy.Gotowanie dla siostry Anieli jest rodzajem sztuki. Potrafi opowiadać o nim, jak o malowaniu. Nigdy nie wypuści półmiska z kuchni, gdy jest on blady. Musi być na nim dekoracja, która przyciągnie wzrok.Nie specjalizuje się w kuchni fusion, czy molekularnej. Gotuje od serca to, co najbardziej lubimy.Jej kuchnia przypomina sprawdzoną kuchnię naszych babć, dlatego tak chętnie do niej wracamy.

Szczegóły
Tytuł Anielskie babeczki
Autor: Garecka Aniela
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Salwator
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Anielskie babeczki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Anielskie babeczki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Anielskie babeczki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ania

    Dobre przepisy i na każdą kieszeń zalecam warto ją mieć aby ucieszyć domowników i gości.

  • Dr.Qźniak

    kupiłem książkę mamie w prezencie, i do tej pory zadowolona jest z niej (bardzo nierzadko korzysta z przepisów w niej zawartych)

  • kulinarnaczytelnia.pl

    „Anielskie babeczki” to następna książka ebook słynnej gotującej siostry zakonnej, salwatorianki Anieli Gareckiej, która swoim kulinarnym talentem dzieli się od lat z telewidzami a także czytelnikami. Niestety, po lekturze tej publikacji mam wrażenie, że cała „anielskość” sprowadza się nie do smaku, zapachu czy wyglądu, ale do... imienia autorki. Książka ebook zawiera pięćdziesiąt cztery bardzo łatwe przepisy. Większość z was zapewne zna je z rodzinnych imprez u wujków i cioć. Przyznam, że spodziewałam się czegoś więcej. Szaszłyki owocowe, budyń „z torebki” i galaretkę z bitą śmietaną zrobicie i bez przepisu. Szkoda że autorka nie poszła o krok dalej i nie podzieliła się z czytelnikami własną wieloletnią wiedzą i doświadczeniem. Nie ma tu właściwie żadnych rad czy wskazówek. W paru krótkich zdaniach zostało opisywane wykonanie deseru i na tym koniec. Komentarzy ślicznej siostry brak. Do anielskości daleko. Szkoda...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!